Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Savija nogicu-pomoć

Go down 
+3
Tina
vedrana87
leobaby
7 posters
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Savija nogicu-pomoć Empty
PostajNaslov: Savija nogicu-pomoć   Savija nogicu-pomoć Icon_minitimened pro 26, 2010 9:45 pm

Citat :
zdravo !!!!MOJU BEBU citav vec 3 god,i mnogo sam toga naucila od vas.zato vas molim odgovor na pitanje!
imam djevojcicu staru 10 mj,pocela je da hoda oko stvari,ali i da puze sa8-9 mj,ali sam zabrinuta zato sto kada puze uvijek savije lijevu nogu,sjedi na njoj i puze,a cula sam da to moze lose uticati i da joj se nogica moze iskriviti.dali je to istina,i sta treba da poduzmem???
hvala unapred,pozzz
Piše nam nova članica marina kuzmanovic.



Curke, može li tko pomoći?
JA bi savjetovala posjet pedici jer je ona ipak stručna osoba.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Savija nogicu-pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Savija nogicu-pomoć   Savija nogicu-pomoć Icon_minitimened pro 26, 2010 9:55 pm

ja se sjećam da je meni ema isto tako u nemogućem položaju držala nogicu i sjedila na njoj i uvijek samo sa tom nogom... ali meni to nije izgledalo strašno da bi se uplašila i sve je prestalo normalno i izravnale joj se nogice na vrijeme...
a sad ako to tako izgleda zabrinjavajuće i ja savjetujem posjet pedijatrici jer ipak ona zna najbolje i nešto što je totalno bezazleno za jedno dijete ne mora biti i za drugo
nadam se da nije ništa strašno i da će prestati na vrijeme!
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Savija nogicu-pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Savija nogicu-pomoć   Savija nogicu-pomoć Icon_minitimepon pro 27, 2010 3:08 am

Neznam mi još nismo u toj fazi,neznam kaj bi ti rekla pametno osim da pitaš pedicu,nadam se da nije niš i da će se odučit od toga,ako nije dobro. Savija nogicu-pomoć 13329
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Savija nogicu-pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Savija nogicu-pomoć   Savija nogicu-pomoć Icon_minitimepon pro 27, 2010 7:40 am

Možda da pitaš ortopeda... Savija nogicu-pomoć 34451
Ali držim fige Savija nogicu-pomoć 269704 da je to samo tvoja majčinska zabrinutost. Savija nogicu-pomoć 569627
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Savija nogicu-pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Savija nogicu-pomoć   Savija nogicu-pomoć Icon_minitimepon pro 27, 2010 12:24 pm

Alice je napisao/la:
Možda da pitaš ortopeda... Savija nogicu-pomoć 34451
Ali držim fige Savija nogicu-pomoć 269704 da je to samo tvoja majčinska zabrinutost. Savija nogicu-pomoć 569627
slazem se s Alice Savija nogicu-pomoć 569627
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Savija nogicu-pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Savija nogicu-pomoć   Savija nogicu-pomoć Icon_minitimeuto sij 04, 2011 2:55 pm

tak je i moja Mia kad je počinjala puzati radila...jednostavno si nije mogla osloboditi nožicu i krenuti puzati na sve 4...to je trajalo kojih 3 tjedna i onda je sama od sebe skužila kak to ide i propuzala..nikada nije imala problema sa nožicama!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Savija nogicu-pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Savija nogicu-pomoć   Savija nogicu-pomoć Icon_minitimeuto sij 04, 2011 3:33 pm

nanino je napisao/la:
tak je i moja Mia kad je počinjala puzati radila...jednostavno si nije mogla osloboditi nožicu i krenuti puzati na sve 4...to je trajalo kojih 3 tjedna i onda je sama od sebe skužila kak to ide i propuzala..nikada nije imala problema sa nožicama!


potpis
[Vrh] Go down
Sponsored content





Savija nogicu-pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Savija nogicu-pomoć   Savija nogicu-pomoć Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Savija nogicu-pomoć
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: