Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cendranje i živčanoća

Go down 
+14
Zabica
nanino
lola
jednorog
*Dijana*
Kikica
zvrk06
ninana
*Ana*
Tina
vedrana87
Josipa
Enea
morena
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

cendranje i živčanoća - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća - Page 3 Icon_minitimeuto lis 25, 2011 9:02 am

Ma ja mislim da na njih jako utječe ova promjena vremena , i moja Petra je povremeno cendrava!
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

cendranje i živčanoća - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća - Page 3 Icon_minitimeuto lis 25, 2011 10:18 am

Sigurno, inače sam čitala da su djeca veliki meteopati.. Vidim po Lukasu, on ove dane kako je tmurno, doslovno prospava... Hvala Bogu, barem ja mogu malo vremena imati za sebe.

Savjete za ovo cendranje stvarno nemam, jer nemam ni iskustva s time. Al da, logično mi da bi trebalo ignoriranje pomoći. Možda ne odmah, ali treba ustrajati.

cendranje i živčanoća - Page 3 569627
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

cendranje i živčanoća - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća - Page 3 Icon_minitimeuto lis 25, 2011 11:39 am

ok ja kužim da je bolesna i da je cendrava, ali ovo je cendranje bez veze...ona cendra i kad nije bolesna...joj koma, ali sad se je zadnja 3 dana skroz promjenila, više nije bolesna, ali ni neide u vrtić, pa me sve strah kad krene opet...
[Vrh] Go down
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

cendranje i živčanoća - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća - Page 3 Icon_minitimesri lis 26, 2011 2:09 pm

Mi ovaj problem osim u toku dana imamo i u toku noći! cendranje i živčanoća - Page 3 199641 Cendranje, koprcanje, bacanje po krevetu iz čista mira u snu...je samo dio noćnih avantura koje izvodi u zadnje vrijeme. Nekoliko puta je pao sa kreveta i onda još gore stanje, neda mi da mu priđem i dignem ga, udara me i nogama i rukama, ma užas! cendranje i živčanoća - Page 3 735845
Nadam se da je faza i da će proći. cendranje i živčanoća - Page 3 93467
[Vrh] Go down
Sponsored content





cendranje i živčanoća - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cendranje i živčanoća
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: