Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cendranje i živčanoća

Go down 
+14
Zabica
nanino
lola
jednorog
*Dijana*
Kikica
zvrk06
ninana
*Ana*
Tina
vedrana87
Josipa
Enea
morena
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimečet pro 02, 2010 8:13 pm

dakle curke moje... Nika več nekoliko tjedana stalno i za sve cvili... kad joj mijenjam pelenu, kad oblačimo cipele, kad mora papat i kad se ništa ne dešava ona hoda i cvili... to mi je več toliko počelo ić na živce... Kad je čujem da cvili mi dođe da je zatvorim negdje da je ne čujem... Cvili za sve živo!!! kad nešt ne dobije je tu histerično vrištanje...ok to je faza ali nemogu više to slušat.... Po noći se probudi i cvili (sa tim traži čaj) Ima netko slične probleme... plizzzz help cendranje i živčanoća 168724
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimečet pro 02, 2010 8:29 pm

probaj ignorirat,mi isto imamo buntovnu fazu,ali ja imam granice,i ide u kaznu,nevjerojatno ali tak se jedino smiri i zaboravi za kaj je zapela i urlala,mislim da sad one sprobavaju granice,ako sad pustimo da sve bude po njihovom,neznam gdi bude im kraj,ja joj jednostavno ne dozvolim neka takva ponasanja i opce se ne raspravljam sa njom,mojoj enei je glavna fora dok je srdita govori acu!nemam pojima kaj joj to znaci,ali tak protestira
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimečet pro 02, 2010 8:54 pm

ma ova mala toliko zaj... da bi tako cijeli dan mogla provest u kazni... kaznim ju kad je zločesta tipa kad baca stvari i sl. vjerša se po meni i bojim se da ne padne a sa tim prestaje ignoriranje...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimečet pro 02, 2010 9:01 pm

cendranje i živčanoća 405635 Faza, tako je do nedavno i Petra ali sam ju ignorirala ali i kaznila kad bi baš pretjerala!
Naoružaj živce i lakše će proći! cendranje i živčanoća 569627
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimečet pro 02, 2010 9:53 pm

ajme meni ema non stop nešto kmeći i kmeći i kmeći, a to zadnjih par mjeseci i ignoriram ju maksimalno ali se ne da, kad joj se netko hoće obratiti a ona to ne želi u tom trenu počne kmečati pa mi kaže mama ja sam tužan...
al ja sam se navikla na nju takvu i sve se nadam da će uskoro prestati...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 4:01 am

Faza,joj ne veselim joj se al svi to moramo nekako proči,kad nauči i skuži granice prestat će,vjerujem da pije živce pogotovo kad dođe čovijek umoran s posla,al to je recimo samo jedna u nizu roditeljskih briga koje trebamo pretrpit.
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 10:29 am

Joj i meni to moj radi... Ne mogu rec da cvili za svaku sitnicu, ali kad mu nesto nedamo, to je tako vristanje i bacanje da je to katastrofa. nedavno se tako bacio na pod da je glavom opalio!
U nasem slucaju ignoriranje ne vrijedi jer ako vidi da ne reagiras, jos vise poludi i jace vristi!
Kad se dobro izvicem onda bude bolje! cendranje i živčanoća 13329
Znam da to nije rjesenje ali me toliko izbaci iz takta da se ne mogu kontrolirat! Crtice gleda po cijele dane, zapravo ne gleda, gleda prvih 10, 15 min i onda stalno zavija da mu malo premotas, svake dvije, tri minute, a ako se on recimo krene igrat ili nesto radit, a ti ugasis crtic, opet slijedi vristanje i histeriziranje... Tako da cijeli dan nam rade crtici, malo na kompu, malo na tv-u... cendranje i živčanoća 66333
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:40 pm

i Andrej je u fazi cendranja zadnjih par dana ali pripisujem zacepljenom nosicu iizbijanju gornjeg kutnjaka i donje 3. Ignoriram ga i to najcesce upali a ako ne onda mlo zagalamim cendranje i živčanoća 605248
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:23 pm

Ah faza cendranje i živčanoća 66333
Puno živaca i proć će cendranje i živčanoća 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:26 pm

Maja isto cendra ili vrišti. Pitam je zašto....a, mojam...e, onda je išla u kaznu. Sjela sam je na kauč i rekla da sad MOJA tu sjediti dok ne prestane plakati, ona uzela medu da se igra i plače, onda sam joj uzela medu i rekla da se u kazni mirno sjedi i nema igranja, i ja ću joj reći kad je kazna gotova. Za pola minute me zove da je prestala pjakati i jel gotoja kanza. Pali nekad taj mirni kutak, a za bacanje igračaka je zadužena maca papučarica koja kod nas odnese sve što je bačeno...i to pali....samo kažem mijauuuu odmah je bolja situacija.

Možda vam se to čini kao maltretiranje, ali mustra točno zna šta nije dobro i šta je oopasno i vidim joj u očima kako vreba da napravi piz..... cendranje i živčanoća 13329
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:33 pm

juuj,ja neću ni počet pisat o svojim kaznama....moja Tena je počela stvarati
nebuloze! krade mi stvri i sakrije se negdi u kut,danas mi je čarape odnesla u kantu za smeće! cendranje i živčanoća 204166

zna,da se pelena baca u kantu,ona je sama nosi i baci i sad je donjela
iz sobe čarape i bacila je i kaže mi s prstom-ba,ba-kao bacila je! cendranje i živčanoća 877388

a cviljenje,cvili kad nešto hoće ,cvili kad joj se spava,a to,riješavam malo povišenim tonom,strožim i kažem joj da nesmije cviliti nek mi pokaže šta hoće inače nebude dobila jer cvili....onda kaže s prstom i kaže to...

a kad pretijera,ide sijedit na kutnu,uz krokodilske suze koje joj naravno
ne pomažu.... cendranje i živčanoća 66333
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:43 pm

*Dijana* je napisao/la:
a kad pretijera,ide sijedit na kutnu,uz krokodilske suze koje joj naravno
ne pomažu.... cendranje i živčanoća 66333

Da, da.
Probaj joj reći kad prestaneš plakat smiješ ustati.
Maja stane istog trena....ali ja onda kažem da vidim još suza u očima i mora sjediti još malo.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:47 pm

znaš šta mi je najsmiješnije( a moram ostat ozbiljna)..

ona rukama,tim malim prekrije se preko usta,ee,i plaččč!!

ja umirem od smijeha kad se okrenem! znaš kako smiješno izgleda?

jadna,uvrijeđena...

cendranje i živčanoća 386911
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:49 pm

*Dijana* je napisao/la:
znaš šta mi je najsmiješnije( a moram ostat ozbiljna)..

ona rukama,tim malim prekrije se preko usta,ee,i plaččč!!

ja umirem od smijeha kad se okrenem! znaš kako smiješno izgleda?

jadna,uvrijeđena...

cendranje i živčanoća 386911

Ova moja biserka nekad i ne plače, nego pokrije lice i zavija i tuli, pokušava mene ražalostiti.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:56 pm

cendranje i živčanoća 386911 cendranje i živčanoća 386911 cendranje i živčanoća 671778

vidiš? jooj,e ne znam šta bi rekla ... cendranje i živčanoća 671778
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 2:05 pm

Ma, sad bi mogle pisati do sutra.
Ma, pametni su oni. Znaju šta hoće i znaju kako dobiti, nekada nas preveslaju, a da nismo ni svjesne.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 2:08 pm

ma to su sve mali lopovcici i glumatat ce sve i svasta da dobiju ono sto zele
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 7:04 pm

mene ema zna nasamariti, kad ju kaznim i ne dam joj da cmizdri i ona ne znam zbog čega se mene toliko boji kad vidi da sam ljuta, a niti ju tućem niti se derem na nju već samo kazne, ali znam ju u dušu i znam koje kazne pale a koje ne i tako ona stoji ko mali vojnik kraj ormara u svojoj sobi i šuti i kad ju odem provjeriti ona onakva mala me gleda sa crvenim okicama onako tuuuužno i onda meni bude milijun puta gore nego njoj...
jer ona je meni dobra, sluša me za nepovjerovati i kad smo na nekom rođendanu ili vani ja ne mogu vjerovati što je dobra! a onda sam ponosna ajme, većinom se slažemo ali nekad stvarno zna pretjerati. kod bake i djede je kraljica cendranja
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 9:18 pm

Kraljica zna gdje je njeno kraljevstvo, vjerovatno baka i dida na samo tužnipogled popuštaju.
Večeras došla mama po Maju i ona se neće obući, mama stavi ruke na lice i kao plače, a Maja će njoj.....moim te petani ko tete pakanje ne paji.....
Aj, sad reci da djete od 2,3 g ne kuži..... cendranje i živčanoća 386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimepet pro 03, 2010 10:02 pm

cendranje i živčanoća 671778 Maja kraljica
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimesub pro 04, 2010 12:40 pm

cendranje i živčanoća 671778 cendranje i živčanoća 671778
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimesub pro 04, 2010 2:48 pm

cendranje i živčanoća 671778 cendranje i živčanoća 671778 Mala legenda! Prava je! cendranje i živčanoća 671778
[Vrh] Go down
jednorog
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 15
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.01.2011

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimesri sij 12, 2011 10:38 am

Vidim da nije moje dijete jedino cendravo...
Naime Dino je jednostavno takvo dijete da je od rođenja drečao i plakao kad bi ostala djeca bila dobra i mirna, on se derao kad se vozio u kolicima, kad se vozio u autu, pa kad je bio malo veći ako je pospan, gladan, umoran, kad nije po njegovom, kad je bilo što htio..ma strašno cendranje i živčanoća 896458
kako je rastao tako smo mu kaznama i objašnjavanjem davali do znanja da dok ne prestane s deranjem neće dobit što želi. Sad ima 3,5 god. i još se borimo s tim, ali u puno manjoj mjeri, on je karakterno živčenjak cendranje i živčanoća 66333
dok s druge strane mlađi je dobar kao kruh, plače rijetko i bio je oduvijek dobar, no došao je i on u fazu deranja kad mu nešto nedaš ili uzmeš što nesmije dirati...i neke dane je cendraviji, neke je dobar kao kruh, kako mu dođe, no u usporedbi sa Dinom, on je mila majka...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimesri sij 12, 2011 10:43 am

cendranje i živčanoća 386911 bitno da ste vi njega uspjeli kolko tolko skorigirati,
svi oni imaju fazu deranja i bacanja po podu,ali ako se dozvoli,zacas bi skakali nama po glavi
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitimesri sij 12, 2011 10:57 am

Jednorog, cini mi se da bi se moj Matej i tvoj Dino jako dobro slagali! cendranje i živčanoća 386911
Moj je isto takav, kao da si njega opisala! Strasno je zivcan, nedavno su nam kumovi bili i malom sam pustila crtic, a njemu se bas taj crtic nije gledao, pa je poceo histerizirati, i vikati na mene, onako, udari jednom rukom po krevetu, kao da mi kaze: "Izvoli i pusti mi drugi crtic, ovaj bas necu gledati!" cendranje i živčanoća 386911 Gosti su se pokocili od smijeha! Stvarno i je smijesno, ali nekad zna izluditi to njegovo ponasanje... Tako da te shvacam!
Kad je vidio da nereagiram, popi... je, poceo se bacati po podu i odmah dreka, tako je stalno, stogod da mu napravis.. Koma! cendranje i živčanoća 896458
[Vrh] Go down
Sponsored content





cendranje i živčanoća Empty
PostajNaslov: Re: cendranje i živčanoća   cendranje i živčanoća Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cendranje i živčanoća
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: