Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaše neobične kombinacije

Go down 
+13
nanino
Aca
Bea
Enea
Nicky
happyness
mamajaja
becky
morena
Mateja
ivany
zvrk06
leobaby
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimesub oľu 29, 2008 7:44 pm

Koje su vaše?
Ja sam mislila recimo da je najnormalnije dok na paštetu stavim još malo majoneze,mmmm...a dok je mm vidio Vaše neobične kombinacije 208799
Pa svi tak jedu, ne? Meni je fest fino. Hoću reći, nije neka jako neobična kombnacija.
A neobična je(meni) dok mi je frendica složila sendvić-namazala na kruh margarin, na to parizer i još majonezu, ja probala i :fuj:
Koliko masnoooćeeeee....Baš mi je bilo slabo.


Zadnja promjena: leobaby; sri tra 30, 2008 7:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimened oľu 30, 2008 12:05 pm

Pašteta i majoneza Vaše neobične kombinacije 208799 Vaše neobične kombinacije 208799 Vaše neobične kombinacije 208799 ,e za mene je to čudna kombinacija Vaše neobične kombinacije 959498 Vaše neobične kombinacije 29191 jednostavno nemogu zamislit da to pojedem Vaše neobične kombinacije 671778 ,a ova tvoje frendice,izbacila bi margarin,a neke sad kombinacije mi nepadaju na pamet,sitim se već Vaše neobične kombinacije 959498
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimened oľu 30, 2008 12:48 pm

Meni je isto fino jesti paštetu i majonezu ali rijetko kad tako jedem, više volim na paštetu staviti i sir!! MM isto neshvaća kako to mogu jesti. Meni je fino!

A ostalo... što ja znam.... meni je normalno ono što ja jedem ali nekom drugom vjerojatno nije...
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimened oľu 30, 2008 2:52 pm

Pašteta i majoneza je prefino i često to jedem. Ja inače imam lude kombinacije, moj želudac svašta podnosi, sad se nemogu sjetiti ali kad budem ću vam napisati!
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimepon tra 14, 2008 7:58 pm

Ja skoro uz sve maznem još i obični tekući jogurt.
Uz grah, variva razna, pizzu, sendvič, jaja pržena, palentu...
Meni je neobično vidit dok neko jede juhu i kruh a ja recimo volim tjestetinu i kruh(špagete bolognese, neku kombinaciju s povrćem dok valvice sa sirom jedem bez kruha).
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimened ruj 07, 2008 3:59 pm

Leonina kombinacija je...ako usfali montea prebaci se odmah na obični jogurt.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimened ruj 07, 2008 9:35 pm

rajčica juha i vrhnje (za nuždu može i jogurt)
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimesri vel 11, 2009 10:06 pm

ja volim pecenu ribu umociti u ketchup... svi mi vele da nisam cista... da im se zeludac dize kad me gledaju a ja si nemogu zamisliti ribu bez...
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimečet vel 12, 2009 8:22 am

Morena, i ja to nekad radim, dosta jedem ketchup jer nevolim ništa suho, pa ako nema umaka onda uzmem ketchup, a tako i Luka Vaše neobične kombinacije 386911
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimečet vel 12, 2009 8:08 pm

mahune sa zdenka ili buco sirom Vaše neobične kombinacije 64555
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimepon vel 16, 2009 1:10 pm

joj mene...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimepon vel 16, 2009 2:33 pm

becky je napisao/la:
mahune sa zdenka ili buco sirom Vaše neobične kombinacije 64555

Vaše neobične kombinacije 208799 Vaše neobične kombinacije 896458

prestrašno.... Vaše neobične kombinacije 386911
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimeuto vel 17, 2009 8:29 am

Meni zvuči fino, zašto ne?
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimened oľu 15, 2009 12:49 pm

ali pašteta i majoneza Vaše neobične kombinacije 168724 Vaše neobične kombinacije 896458 mi nikako ne ide skupa Vaše neobične kombinacije 533353
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimened oľu 15, 2009 2:25 pm

Joj probaj pa ćeš vidjeti, odlična kombinacija!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimened oľu 15, 2009 3:10 pm

i meni je super majoneza i pasteta
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimesub tra 25, 2009 8:38 am

Moje kombinacije:
- pohani kruh namazan sa marmeladom od kajsije(mljac)
- kruh sa sirnim namazom (abc, vajkrem) i gore opet marmelada (slatko-kiselo,jako fino)
- kruh s paštetom gore majoneza (spomenuto već)
- griz sa posipanim Nesquickom ili Kraš expressom (još ga promiješam, pa bude smeđe, ili naribam čokoladu)
- kajgana sa ketcupom (pomiješano) ili ajvar sa strane

(jesam normalna? Al' meni sve fino i želudac mi na sreću sve podnosi) Vaše neobične kombinacije 386911
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimesub tra 25, 2009 8:42 am

Bea je napisao/la:
Moje kombinacije:
- pohani kruh namazan sa marmeladom od kajsije(mljac)
- kruh sa sirnim namazom (abc, vajkrem) i gore opet marmelada (slatko-kiselo,jako fino)
- kruh s paštetom gore majoneza (spomenuto već)
- griz sa posipanim Nesquickom ili Kraš expressom (još ga promiješam, pa bude smeđe, ili naribam čokoladu)
- kajgana sa ketcupom (pomiješano) ili ajvar sa strane

(jesam normalna? Al' meni sve fino i želudac mi na sreću sve podnosi) Vaše neobične kombinacije 386911


oooo na griz i ja obaveuno metnem kakao i secer ili naribam cokoladu... Vaše neobične kombinacije 470300
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimesub tra 25, 2009 10:59 am

morena je napisao/la:
Bea je napisao/la:
Moje kombinacije:
- pohani kruh namazan sa marmeladom od kajsije(mljac)
- kruh sa sirnim namazom (abc, vajkrem) i gore opet marmelada (slatko-kiselo,jako fino)
- kruh s paštetom gore majoneza (spomenuto već)
- griz sa posipanim Nesquickom ili Kraš expressom (još ga promiješam, pa bude smeđe, ili naribam čokoladu)
- kajgana sa ketcupom (pomiješano) ili ajvar sa strane

(jesam normalna? Al' meni sve fino i želudac mi na sreću sve podnosi) Vaše neobične kombinacije 386911


oooo na griz i ja obaveuno metnem kakao i secer ili naribam cokoladu... Vaše neobične kombinacije 470300

obavezno nesquick na griz,i ja to radim sa kajganom ili kecap ili ajvar,a jaja na oko pecem i posipam sa vegetom,pa uz to ajvar Vaše neobične kombinacije 100804
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimepon tra 27, 2009 7:36 am

Enea je napisao/la:
morena je napisao/la:
Bea je napisao/la:
Moje kombinacije:
- pohani kruh namazan sa marmeladom od kajsije(mljac)
- kruh sa sirnim namazom (abc, vajkrem) i gore opet marmelada (slatko-kiselo,jako fino)
- kruh s paštetom gore majoneza (spomenuto već)
- griz sa posipanim Nesquickom ili Kraš expressom (još ga promiješam, pa bude smeđe, ili naribam čokoladu)
- kajgana sa ketcupom (pomiješano) ili ajvar sa strane

(jesam normalna? Al' meni sve fino i želudac mi na sreću sve podnosi) Vaše neobične kombinacije 386911


oooo na griz i ja obaveuno metnem kakao i secer ili naribam cokoladu... Vaše neobične kombinacije 470300

obavezno nesquick na griz,i ja to radim sa kajganom ili kecap ili ajvar,a jaja na oko pecem i posipam sa vegetom,pa uz to ajvar Vaše neobične kombinacije 100804

takoder, inace ketchup jedem uz sve, i Luka isto tako!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimepon tra 27, 2009 8:51 am

Mateja je napisao/la:
Enea je napisao/la:
morena je napisao/la:
Bea je napisao/la:
Moje kombinacije:
- pohani kruh namazan sa marmeladom od kajsije(mljac)
- kruh sa sirnim namazom (abc, vajkrem) i gore opet marmelada (slatko-kiselo,jako fino)
- kruh s paštetom gore majoneza (spomenuto već)
- griz sa posipanim Nesquickom ili Kraš expressom (još ga promiješam, pa bude smeđe, ili naribam čokoladu)
- kajgana sa ketcupom (pomiješano) ili ajvar sa strane

(jesam normalna? Al' meni sve fino i želudac mi na sreću sve podnosi) Vaše neobične kombinacije 386911


oooo na griz i ja obaveuno metnem kakao i secer ili naribam cokoladu... Vaše neobične kombinacije 470300

obavezno nesquick na griz,i ja to radim sa kajganom ili kecap ili ajvar,a jaja na oko pecem i posipam sa vegetom,pa uz to ajvar Vaše neobične kombinacije 100804

takoder, inace ketchup jedem uz sve, i Luka isto tako!


Sve to osim kruh sa namazom i marmeladom, to nisam jos probala.Ja stavim margarin pa onda pekmez na kruh
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimepon tra 27, 2009 12:09 pm

Margarin, pa gore pekmez je klasika, probajte sa vajkremom ili abc sirom, pa gore pekmez. Meni je prefino.
E, da...i volim pizzu sa ananasom... Vaše neobične kombinacije 13329
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimepon srp 13, 2009 12:25 pm

kruh namazan sa eurokremom i na to čajna salama...
mrak kombinacija...
makaroni, riža i mlinci sa šečerom....(toga se nikada nebum odrekla...)
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimeuto srp 27, 2010 8:43 am

Hop!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitimeuto srp 27, 2010 7:21 pm

Obavezno čips od paprike jedem sa jogurtom!
A u krem juhe obavezno dodajem kiselo vrhnje!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše neobične kombinacije Empty
PostajNaslov: Re: Vaše neobične kombinacije   Vaše neobične kombinacije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaše neobične kombinacije
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: