Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Privatne jaslice cijena

Go down 
+9
Mateja
zvrk06
vedrana87
pia2
Angie
Josipa
nanino
Enea
Tina
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 12:17 pm

Ovako cure totalno sam ljuta nisam mola niš nač na internetu što se tiče cijene privatnih jaslica.
Radili smo kalkulaciju ja i dragi i izgleda da nečemo imat di upisat Svena u državne jaslice a i kad bi upisali došlo bi nas skupo,pa me zanima koliko vi plačate privatne jaslice,kao i državne da vidim kolika je razlika u cijeni i dali su stvarno bolje privatne od državnih?
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 12:40 pm

mislim da ti angie raspolaze sa cijenama u zg-u,kod nas ti nije neka razlika oko 150kn su privatne skuplje,jer grad sufinacira oba dvoje,ja sam osobno za drzavni,jer su prije svega same tgrade namjenjene za to za razliku od privatnih koje su vecinom preuredene kuce,a prostorije gdje djeca borave su velicine sobe-male,normalno da su svi natiskani i stalno bolesni,a da ne pricam o dvoristima koje privatni vrtici imaju jako mala,pa su sa klincima u setnji po cesti,tak je bar kod nas,to je nama definitivno presudilo za drzavni
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 12:52 pm

samo znam da je kod mene državni vrtić 820 kn, mislim da je cijena (barem kod mene) cca 1200 kn,ali to ti varira od grada do grada i tko sufinancira vrtić..
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 1:07 pm

nanino je napisao/la:
samo znam da je kod mene državni vrtić 820 kn, mislim da je cijena (barem kod mene) cca 1200 kn,ali to ti varira od grada do grada i tko sufinancira vrtić..
da puna cijena je 1200kn,bas kak velis nanino ovisi kolko koji grad sufinancira
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 1:42 pm

Kod nas je privatni vrtić oko 700 kn jaslice dok je u državnom oko 500 kn!
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 2:20 pm

Da ja sam čula da gledaju i na to koliko roditelji imaju plače pa obračunavaju prosjek i tako naplate vrtić,sad me zanima dal ipak postoi fiksna cijena za sve ili je ipak po prosjeku,zanima me najviše za Zagreb al voljela bi čut od svih mišljenja i koliko plačaju,jer sam zbunjena.
a teško je nač mjesto bilo di i u privatnim i u državnim pogotovo,ja imam privatni pokraj zgrade i to bi mi bilo idealno jer ga samo kad idem s posla pokupim i ujutro odvedem samo preko parkilarišta,naravno državni su također jako blizu al tamo rijetko ima mjesta,ma užas ja kad počnem radit nemam kamo s djetetom!!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 2:46 pm

evo tina za zagreb:
gradske(državne)-jaslice 200 vrtić 400 kn fiksno bez obzira na primanja Privatne jaslice cijena 13329 to nešto pričaju da bi od sljedeće školske godine uveli,ali ništa sigurno.
privatne u sesvetama ja plaćala jaslice 1000 kn ,a kad je prešao u vrtićku grupu 1200kn-računaj da je to predgrađe i da ti je u gradu skuplje Privatne jaslice cijena 896458
ne,privatne u ničeme nisu bolje od gradskih ja sam čak morala malome u privatnome donositi posteljinu od doma,dekicu,jastuk,navlaku za dekicu,plahtu,jastučnicu..i sve ti fino svaki petak nosit doma na pranje Privatne jaslice cijena 34244 niti imaju logopeda,niti pedagoga,niti liječničko osoblje koje bi priskočilo u eventualnoj nezgodi...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 7:03 pm

Nemrem vjerovat,pa ako več daje tolike novce da to nije malo bolje organizirano!
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 7:31 pm

a jel istina da u drzavnima ne moze ic malo ujutro, malo popodne nego uvik jedna smjena?
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 7:55 pm

Neam pojma,cure pomagajte!!!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 8:36 pm

pia2 je napisao/la:
a jel istina da u drzavnima ne moze ic malo ujutro, malo popodne nego uvik jedna smjena?
kod nas se mora dovest dijete do 9 sati-znači ako radiš popodne ono ti je u vrtiću do 19 sati, a ako si ujutro,dovodiš na dežurstvo pa do 15-16 sati Privatne jaslice cijena 13329
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimepon ruj 13, 2010 8:42 pm

A dežurstvo počinje?
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 6:27 am

joj kod mene je koma, vrtić radi do 4 popodne a onda im spajaju grupe i jedna teta ostaje sa svima do 5 (to ti je dežurstvo???luda sam od same pomisli), ja naravno nikada nebudem mogla po miu u vrtić jer radim do 5 u gradu i prije 6 me nema doma, dakle 820 kn + potrepštine za vrtić (keksići,maramice, kaladont, četkica, izleti, predstave...cca 1000 kn mjesečno) a rade do 4 popodne i još moram naći nekoga tko će je svaki dan pokupiti u vrtiću i čuvati dok mi ne dođemo s posla....
kod moje frendice u zagorju vrtić radi do 10 h navečer...
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 7:02 am

kod nas je sve dogovor, ako možemo da dovodimo djete do pola 9 zbog doručka a ako ne nema veze i kod nas rade do 5 vrtići ali vjerojatno imaju i oni dežurstva do nekih 6-7 sati navečer...
cjena je 640 kuna cjelodnevni, 520 poludnevni sa ručkom i 400 poludnevni bez ručka, ja emi nisam morala ama baš ništa nositi, samo robicu, piđamu ako će spavati i njezinu neku flašu za sok... i da nosi pelene trebala bi pelene nositi, a sve ostalo oni imaju!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 7:15 am

Naš vrtić je 820kn s tim da ja plaćam 700, a jaslice su 880kn
Rodica nam ide u državni i plaća 250kn!

Naš vrtić radi do 16h i ja nemam pojma šta ću kad se zaposlim, i ako budem radila u smjenama Privatne jaslice cijena 34451
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 8:58 am

Vedrana, jesu to kod nas onda drzavni poskupili? Nisam to znala!

Luka ide u privatni vrtic, cjelodnevni boravak je 1000kn, poludnevni 700kn. Rade do 17h.

Poslije toga nema nikakva dezurstva, znam da za drzavne vrtice ima jedan koji radi do navecer i djeca onda idu u taj, i ima jedan koji radi subotom i tamo se mogu djeca iz svih vrtica dovoditi, ali to vrijedi samo za drzavne vrtice.

E sada koji je bolji ovisi od vrtica do vrtica, nemoze se govoriti generalno da je bolji drzavni ili privatni.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 10:30 am

Tina je napisao/la:
A dežurstvo počinje?
u našeme vrtiću dežurstvo počinje u 5 ujutro Privatne jaslice cijena 13329 znači vrtić radi od 05-21 sat,čak su stavili i opciju iza 21,ali to naplaćuju ekstra 30 kn po satu i to ide direkt teti koja ostaje u dežurstvu Privatne jaslice cijena 13329
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 12:26 pm

angie jel to za drzavni? meni bi bas nesto takvo tribalo iako ne znam jel toga ima u splitu, niko mi nije nesto takvo spominja...
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 2:40 pm

pia,da to je gradski(državni) vrtić,naime grad zagreb je preuzeo sve državne vrtiće i sad se grad vodi kao vlasnik vrtića,(62 centralna vrtića sa ukupno 197 objekata!!) a radno vrijeme određuje svaki centralni vrtić po njihovoj procjeni i potrebama Privatne jaslice cijena 13329
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 4:14 pm

Angie, od 5 - 21 Privatne jaslice cijena 208799 . Super. Naš radi od 6-17, ali kao može se dogovorit da se ostane do 18.

Tina, cijena privatnih vrtića ti varira od vrtića do vrtića. Cijene su ti već od 700 kn (kod časnih sestara) do 1.200. Sve ovisi koliku je vrtić s gradom dogovorio subvenciju. I nisu svi privatni vrtići loši. Svi koje znam da su dali djecu kod časnih su oduševljeni. A isto tako sam čula od jedne mame da joj dijete ide u vrtić gdje je 9 djece u grupi na 2 tete. I oduševljena je.
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 7:26 pm

Ma ja ću vidjet za ove jaslice kod sebe,sutra ja i dragi odemo pa ću vidjet uvijete,javit ću ovdje kaj je bilo,jer ja kad počnem radit nam je prekasno pa bolje sredit mjesto što prije!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 7:49 pm

ako misliš u gradske,oni ti samo u 5 mjesecu primaju zahtjeve,a oni koji su primljeni kreću sa 1.9 Privatne jaslice cijena 168724 a privatne primaju cjele godine Privatne jaslice cijena 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 7:52 pm

Angie je napisao/la:
ako misliš u gradske,oni ti samo u 5 mjesecu primaju zahtjeve,a oni koji su primljeni kreću sa 1.9 Privatne jaslice cijena 168724 a privatne primaju cjele godine Privatne jaslice cijena 13329

tak i kod nas,ali mi predali zahtjev u 3mj za 2011g za 3mj,da krenemo na pola sk.god i rekli da moze i tak,samo jos u 2mj moramo doci provijeriti za mjesto
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 7:53 pm

Mateja, poslupili su državni u isto vrijeme kad je i ovaj naš poskupio!

Bez veze mi je reći da su svi privatni ovaki ili svi državni onaki.... imaš ti svega svugdje... pa onda treba ono najbolje odabrati...
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 9:01 pm

ja ne znam kako je bilo prije, nije me zanimalo, pa ni ne znam jel tako oduvijek ili su poskupili....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Privatne jaslice cijena Empty
PostajNaslov: Re: Privatne jaslice cijena   Privatne jaslice cijena Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Privatne jaslice cijena
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Privatne jaslice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: