Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 odbijanje mlijeka

Go down 
+4
Anna
Angie
Zabica
ana nikola
8 posters
Autor/icaPoruka
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimepon ruj 06, 2010 8:50 am

bok...imam veliki problem s Nikolom (5mj) odbijanje mlijeka 877388
dojila sam da 4mj s tim da je imao od 3mj i nadohranu jer nisam imala toliko mlijeka. On je prihvaćao zamjensko mlijeko (Bebimil) bez imalo problema.
Pred koji dan sam mu počela davati i kašice i sama sam mu miksala malo povrća i sve je to jeo bez imalo muka. E sad mi se je stvorio problem šta on neće mlijeko nego isključivo traži dugu hranu a svi znamo da mu je mlijeko potrebno. Ujutro mi je popio 140ml a poslije toga jako slabo. Neznam na koji način da ga privučem opet na mlijeko?!
Ima li tko sličnu situaciju???
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimepon ruj 06, 2010 9:40 am

Ja nisam imala takav problem, ali sam čula za to. Probaj mu stavljati u kašice AD mlijeko, a možeš mu i ponuditi kašice koje u sebi sadrže AD mlijeko - kašice od žitarica koje se rade s vodom i na taj način povećati količinu AD mlijeka u jednom danu.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimepon ruj 06, 2010 9:43 am

Nisam čula za kašice sa Ad mlijeko...šta su to hipp kašice ili? Joj pokušavam mu dat al jedva da povuče 20ml i nikako dalje ne želim da mi stane na kilaži i da ne napreduje :(
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimepon ruj 06, 2010 9:55 am

bilokoju kašicu koja se radi sa mlijekom,možeš napraviti i sa adaptiranim i sa izdojenim mlijekom odbijanje mlijeka 13329
daj mu ujutro i navečer flašicu,preko dana mu neće ništa biti ako si dovela do toga da pojede cijeli obrok(voća,povrća,meseka....)
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimepon ruj 06, 2010 9:59 am

Da, to su ti Hipp kašice u kutiji - Baby first milk pap ide od 4 mj. Ona sadrži kukuruz, rižu i AD.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimepon ruj 06, 2010 10:02 am

A imam te kašice pa mi nije bio baš oduševljen s njima al pokušat ću opet. A dali mu mogu davati i rižolino?
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimepon ruj 06, 2010 3:27 pm

možeš rižolino sa 4 mj odbijanje mlijeka 13329
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimepon ruj 06, 2010 6:07 pm

NA SVAKOJ KUTIJI PISE OD KOLIKO MJ SE DAJU a sad stvarno ima siroka ponuda raznih proizvodjaca i mislim da ce usvojiti neki okus u kombinaciji s mlijekom...
sretno... odbijanje mlijeka 13329
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 8:40 am

joj muku mučim s nikolom...odbija mi sve kamo je mlijeko, jedva pojede nešto al sve na silu. Nadam se da je to samo faza..
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 9:02 am

Mislim da nije faza..na zalost, jer od frendice mala isto odbija milko od kad je nadohranu pocela dobivati i muku muci da joj uvali milka. Sve sto se moze raditi s mlikon radi. jedino po noci pocuca bocicu..
pedica je rekla da joj nema spasa,al dok ista jede dobro je.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 9:43 am

A po noći mene niti ne traži više, ali sad se trudim da mu radim sve mliječno pa makar malo nek pojede :/
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 1:03 pm

baš problem,neznam kaj bi ti rekla moj je stalno na cici tak da neznam kaj bi napravila da neče.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:11 am

Evo samo da javim da mi je Nikola počeo opet papati mlijeko odbijanje mlijeka 534560 nije u velikoj količni al bar ga ne odbija...možda je ipak bila samo faza

odbijanje mlijeka 534560
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:43 am

Super! odbijanje mlijeka 534560
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:58 pm

Super odbijanje mlijeka 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:59 pm

odbijanje mlijeka 743693
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 7:12 pm

evo nama su izašli prvi zubići i sad moje srce oće samo mlijeko a sve na žlicu nekako odbija, pojede al ne s velikim guštom odbijanje mlijeka 877388 kako se stvari mjenjaju iz dan u dan..
[Vrh] Go down
Sponsored content





odbijanje mlijeka Empty
PostajNaslov: Re: odbijanje mlijeka   odbijanje mlijeka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
odbijanje mlijeka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problem kod dojenja - nema mlijeka
» curenje mlijeka-prijevremeni porod?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: