Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hod na prstima

Go down 
+4
vedrana87
Mateja
Aca
Marina23
8 posters
Autor/icaPoruka
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimened kol 08, 2010 8:50 pm

Laura ima 3 i pol godine i stalno hoda na prstima. Kada ju opomenemo da lijepo hoda napravi par normalnih koraka i onda opet po starom...
Sutra idemo kod doktora, pa me zanima ima li netko iskustva s ovim problemom?
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 4:48 am

Nemam nesto iskustva s tim, ali sam cula da djeca koja su bila u hodalici imaju obicaj tako hodati?Jel ona bila?
Makar ona je vec dosta stara, ali eto ja sam nesto cula tako.
[Vrh] Go down
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 8:23 am

Bila je u hodalici, ali ne mora biti povezano. Ima djece koja hodaju na prstima a nisu ni dan proveli u hodalici.

Čula sam da je to loše jer se tetive skračuju, to se uglavnom ispravlja vježbom.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 8:45 am

Nemam iskustva s tim, ali nadam se da ce vam doktor dati dobar savjet!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 9:30 am

čitala sam negdje da je jedna žena pokvasila čarapice kod prstiju i da je to djetetu smetalo pa je počelo hodat na peti
[Vrh] Go down
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 9:37 am

vedrana87 je napisao/la:
čitala sam negdje da je jedna žena pokvasila čarapice kod prstiju i da je to djetetu smetalo pa je počelo hodat na peti

Ne bi dala ni da joj obucem...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 9:55 am

Ja sam hodala po prstima i još uvijek više hodam tak nego po petama,jedino kaj se meni desilo je da su mi palci na nogama se raširili ko u muškoga niš ozbiljnije,al probaj da to ne radi.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 10:02 am

Moja Petra hoda na prstima, ali ne stalno, npr. kad je bosa onda stalno hoda na prstima!
Bili smo kod otropeda i sad bi uskoro trebali ići na kontrolu, rekli su da joj je to neka faza ali ta faza već duuuugo traje! Ona je jako malo bila u hodalici tako da nije od hodalice!
[Vrh] Go down
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 10:12 am

Laura je stalno na prstima, čak i kad stoji na mjestu. Kad joj kažem da lijepo hoda odmah uspori jer ne zna tako hodati.

Mislila sam da će s vremenom prestati, ali nije.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 10:52 am

Vidjet ćeš danas moju Petru kako hoda! Hod na prstima 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 11:45 am

Ja neznam šta bi ti rekla, Lana nije nikad hodala na prstima Hod na prstima 13329
Javi nam što je doktor rekao Hod na prstima 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimepon kol 09, 2010 1:53 pm

Tara od uvik hoda na prstima. Sad na jesen kad odemo do pedice cu je pitati sta misli o tome,ali meni je to tako slatko. moja mala balerina,sad na jesen ce mo je dati na neki ples jer em sto hoda na prsima stalno je u nekom ritmu Hod na prstima 13329
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimeuto kol 10, 2010 12:37 am

To mi je super dijete od malih nogu na neku aktivnost.A javi kaj bu ti padica rekla ak nije strašno i štetno,ma vjerojatno će sama počet normalno hodat.
[Vrh] Go down
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimeuto kol 10, 2010 2:44 pm

Samo da vam javim da smo bili kod doktorice. Laura ni jednom nije stala na prste dok je bila kod nje... Ima spuštena stopala (na mamu), pa nam je dala uputnicu za ortopeda. Morat će nositi uloške. Jel zna netko kako to ide? Da li joj on uzima mjeru stopala pa se po toj mjeri pravi uložak ili se ti ulošci kupuju u trgovinama s ortopedskom opremom?
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimeuto kol 10, 2010 3:34 pm

Ortoped ti da obrazac koji potvrdiš u socijalnom i onda nosiš u otos i tamo joj opcrtaju nogicu i to je to, za par dana dođeš po njih !
[Vrh] Go down
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimeuto kol 10, 2010 3:51 pm

joj... Mort ću joj kupovati patikice... Problem je što će ona dobiti uložak točno po mjeri stopala, a mi joj obuću kupujemo broj veću jer joj je nogica debela pa se nažulja kad baš kupimo njen broj. Valjda ćemo uspjet naći neke njen broj a da ju ne žuljaju.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimeuto kol 10, 2010 4:13 pm

Ma oni ti naprave broj veće , tako su Lari i onda ako ti je veliko ti izrežeš kako ti treba!
[Vrh] Go down
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimeuto kol 10, 2010 4:26 pm

Super. Hvala puno.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitimesri kol 11, 2010 6:36 am

I Luka nosi uloske. Ne brini zbog njih, stanu u svaku cipelu/patiku. Samo nemoj ici u kupovinu bez njih! Velicina tih ulozaka odgovara njenoj nogici, znaci takvu obucu i treba nositi. Obuca ne smije biti prevelika. Jednostavno joj moras gledati sire modele i to je to! Tako i mi moramo!

I spomeni ortopedu da hoda jos uvijek na prstima da vidis sta ce ti reci!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hod na prstima Empty
PostajNaslov: Re: Hod na prstima   Hod na prstima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hod na prstima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 3-6-
Forum(o)Bir: