Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ŠTETNOST KLOKANICE

Go down 
+11
Marina23
Mateja
Giovanna
zvrk06
Aca
vedrana87
leobaby
*Dijana*
*Ana*
Tina
Angie
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ŠTETNOST KLOKANICE   ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Icon_minitimeuto kol 10, 2010 12:40 pm

Upravo o tome pricam, to mi je strasno tako malu djecicu stavljati unutra!
Za ove vece mi se cini super!
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ŠTETNOST KLOKANICE   ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Icon_minitimeuto kol 10, 2010 1:54 pm

Moj ima 3 mjeseca i stavila sam ga jedno 2 puta s tim da sam podigla onaj dio za male bebe koji pridržava glavicu,sad ću još malo pričekat s tim da ga nosim stalno u tome kad idem nekamo,al ako trebam na par minuta u dučan il na kiosk definitivno će mi i sad poslužit.
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ŠTETNOST KLOKANICE   ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Icon_minitimepon kol 16, 2010 4:47 pm

imamo dvije, nije htio ni u jednu
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ŠTETNOST KLOKANICE   ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Icon_minitimepon kol 16, 2010 6:32 pm

s pedijatriskog stajalista klokanice ne koristiti prije treceg mj, dakle dok beba ne drzi SAMA uspravno glavicu! to je isto kao da dijete novorodjence stavimo u sjedeca kolica ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 825853

ali zato, dapace sling marame DA , koristiti jer imitiraju polozaj beba u maternici i pomazu razvoju kukica, do prvog mj moze se nositi u polulezecem polozaju, dakle kad marama u potpunosti pridrzava ledja i cijelu bebu a nadalje dijete okrenuti prema sebi sa skvrcenim nogicama, poluuspravni polozaj, marama treba pridrzavati glavicu i vrat, nikako ne dozvoliti da vise! taj polozaj imitira polozaj tetra pelena sto je plus za razvoj kukica.

eto ovako mi u ambulanti savjetujemo
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ŠTETNOST KLOKANICE   ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Icon_minitimepon kol 16, 2010 9:15 pm

Anna ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 256597 lijepo objašnjeno!
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ŠTETNOST KLOKANICE   ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Icon_minitimepon kol 16, 2010 10:23 pm

Sa svo troje sam ju svega 10 puta koristila...volim svoju djecicu, ali covjece volim i svoju kicmu...dosta mi je stradala u trudnoci da bi jos nepotrebno i u klokanici nosila...meni su kolica zakon...sretna ja, sretni oni ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 13329 Inace...ne vidim sto bi bilo stetno ako se tu i tamo dijete stavi u nju....sve je stetno ako se pretjeruje...pa cak i te marame i slingovi...meni je to nekako bezveze ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 877388 ne bi to nikad kupila...ali to sam samo ja.....i da...uopce vise ne slusam to njihovo stetno/ne stetno....po tome bi se trebali vratiti u prahistorijsko doba i zivjeti u skladu sa prirodom sto je danas nemogce ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 13329 svake godine nest mjenjaju...svaki pedijatar ima svoju spiku i teoriju a mi budale im vjerujemo i drzimo ih sve za rijec...a ustvari mi kao majke najbolje znamo svoju djecu i sto je najbolje za njih
[Vrh] Go down
Sponsored content





ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ŠTETNOST KLOKANICE   ŠTETNOST KLOKANICE - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ŠTETNOST KLOKANICE
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: