Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Igračke

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Igračke Empty
PostajNaslov: Igračke   Igračke Icon_minitimesub srp 17, 2010 7:05 am

Mislim da bi nam dobro došla jedna ovakva tema, di možemo raspravljat o igračkama, tražit savjete i vidit preporuke i pozitivne i negativne komentare Igračke 13329

Ja ću pohvalit Dora laptop (kojeg smo napokon dobili, zahvaljujući osvojenom bonu u TL-a)

http://www.identitydirect.com.au/contents/media/2498_dora_laptop.jpg

Mi smo stvarno jako zadovoljni, jako je poučan, i mislim da dijete uz njega može puno toga naučit Igračke 31338
Ima 10 aktivnosti (neke aktivnostu su za malo veću djecu 5-6 godina, a neke su super i za 3-4 god.)

1. Šuma slova- Pritisni neku od 27 tipki slova, i to slovo se pojavi na ekranu, a dora kaže nrp. L, L kao Lav! isto je i s brojevima, djete stisne 5, na ekranu se pojavi broj 5, a dora kaže pet!
2. Red slova- Pojavi se niz od tri slova u kojem nedostaje srednje slovo, i djete treba dopunit slovo koje nedostaje da bi dobilo traženu riječ.
3. Prvo slovo- isto kao i ovo gore, samo nedostaje prvo slovo
4. Planina brojeva- Na ekranu se pojave knjige, dijete treba izbrojat knjige i na Dorino pitanje koliko ima knjiga pritisnit točan broj.
5. Dodaj i odzmi - čisto zbrajanje oduzimanje, recimo 2+3=?
6.Oblici- Na ekranu zasvjetli oblik, kad se s druge strane među oblicima pojavi taj isti oblik djete pritisne enter!
7. Uoči razliku- Dora, Čizma i Ida plešu, jedno od njih napravi krivi korak, dijete na Dorino pitanje tko je pogrješio, mora pritisnit taj lik!
8.Igra skrivača- Loptica upadne u jednu kutiju, kutije se izmješaju i dijete mora odgovorit u kojoj kutiji je loptica.
9.Parovi- dijete pomaže Dori pronaći drugi dio slike, tako da kad se točan dio pojavi stisne enter!
10. Glazba- Zapleši s Dorom, dijete stisne bilo koje od 27 slova i krene muzika, kad stisne brojeve stvara vlastite zvukove!

Eto Igračke 13329

Mislim da je ista stvar i s ovim laptopom

http://www.turbolimac.com/images/products/large/12200203.jpg
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Igračke Empty
PostajNaslov: Re: Igračke   Igračke Icon_minitimesub srp 17, 2010 7:20 am

evo ja sam nedavno malome naručila ovu konzolu i 4 igrice i oduševljeni smo,samo što je sve na engleskom,al on se snalazi-kad zapne mi uskačemo,vidjela sam u TL imaju igrice al su po 250kn Igračke 204166
http://www.leapfrog.com/gaming/leapster2/
igrice su edukativne,primjerene djeci(ustvari koju si kupiš,imaju i star wars..)
na svakoj igrici postoji niz npr.učim slova,učim brojeve,crtanje,teže igrice sa zadacima i arkadne igre čisto za zabavu Igračke 13329
možeš se spojit na net i vidjet tj kontrolirat zadaću koju mu je roditelj zadao i kako se igra,spojit na printer i to što djete nacrta ili oboja -isprintat za uspomenu Igračke 13329 i preko njihove službene stranice skidat free i demo verzije igrica Igračke 782419
cijena-prava sitnica, konzola,4 igrice,torbica i adapter za auto sa poštarinom 600kn i nisam carinu platila Igračke 848286
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Igračke Empty
PostajNaslov: Re: Igračke   Igračke Icon_minitimesub srp 17, 2010 7:20 am

super mi je taj laptop,vidjela sam ga u Turbaču,malo potiskala stvarno je jako poučan!
Igračke 289276
[Vrh] Go down
Sponsored content





Igračke Empty
PostajNaslov: Re: Igračke   Igračke Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Igračke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: