Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 intimna higijena

Go down 
+10
Giovanna
Tinna
zvrk06
vedrana87
Angie
*Dijana*
Zabica
ninana
Josipa
Anna
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimesri lip 09, 2010 4:51 am

Josipa je napisao/la:
Cure ni ja ih nisam osjetila ali sam zato imala malo malo svrež i crvenilo a od kad nekoristim dnevne uloške to je nestalo!


Potpisujem
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimesri lip 09, 2010 6:52 pm

žabica je napisao/la:
Josipa je napisao/la:
Cure ni ja ih nisam osjetila ali sam zato imala malo malo svrež i crvenilo a od kad nekoristim dnevne uloške to je nestalo!


Potpisujem

I kod mene ista stvar!
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimesri lip 09, 2010 6:57 pm

ja ih ne koristim ali bi ih trebala poceti koristiti!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimesri lip 09, 2010 11:24 pm

Draga moja moj savjet ti je da nikako nepočinješ ako već nisi, to ti je gore od cigareta intimna higijena - Page 2 386911 koja usporedba ali stavrno, bolje su kupi par gaćica pa svaki dan promjeni ako treba dvoje gaća nego staviti uloške! Isuse zvučim ko neka baba ali da sama iz iskustva znam da je to loše !
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimesub kol 21, 2010 10:54 pm

Josipa je napisao/la:
Ja sam bila 'ovisnik' o dnevnim ulošcima do prije par mjeseci! I sad sam se proporodila, premda ponekad promjenim i 3 gačica dnevno ali nekako mi je sad fino prozračno intimna higijena - Page 2 386911 , iz početka mi je bilo grozno ali sad mi je baš super!
Stavim si dnevni jedino ako idem nekud na duže vrijeme tj na par sati!

Ma dobro nemreš mi reč da imaš tak gadan iscjedak da moraš mijenjet gačice po 3 puta na dan?
Ja nemam dnevne jer mi to smeta,imam vlažne maramice kojima se osvježim poslije nužde,a nemam iscjedke pa mi nikad nema neugodnog mirisa. Prvi put sam sad kak sam rodila sam to imala i grozno mi je bilo onda sam imala dnevne i mjenjala gačice i prala se više puta dnevno. Al sad kad mi je prošlo i kad sam se očistila svaki dan tuširanje normalno i promjenim gačice i nemam brige da bu se kaj osjetilo.
Najbolje da si mi ženske stavimo boreke kaj dobiš u autopraoni dole pa da mirišimo po vaniliji!! intimna higijena - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimened kol 22, 2010 8:21 pm

svaka zena ima iscjedak, jer je to sluznica, a za to su odg Bartolinove zlijezde, no kolicina je individualna...
zdrav iscjedak nema miris, ali mu je alkalitet kiseo, no ako se redovito ne odrzava higijena
itekako ima neugodnih mirisa krenuvsi od urina...

[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimened kol 22, 2010 8:28 pm

Ja nemam onda puno,jer fakat nemam nikakvog mirisa,velim tuširam se svaki dan i promjenim gačice,neču dnevne al volim posle nužde sa osvježit vlažnim maramicama mislim da je to sasvim dovoljno.
I još nemam m,tak sam sretna kaj još nemam več sam zaboravila kak je to!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimened kol 22, 2010 9:16 pm

Mjenjam češće pred ovulaciju jer onda mi je iscjedak grozan! intimna higijena - Page 2 707332
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimepon kol 23, 2010 1:20 am

Pa to sam si i mislila,ja tad imam samo i to onak malo,al nema preintenzivan miris hvala Bogu na tome,nekima se zna osjetit grdo,mojoj mami,bila jedan dan na wc-u kod mene mijenjala dnevni prošla pokraj mene do smeča i osjetila sam baš onak neugodan miris,al ona je u klimaksu dal to nešto znači neznam.Al ona je bolesna na tak nekaj,ona ak je negdje 2 sata di nema wc-a več joj gori pod guzicom da idemo na kavu il do mene da može promjenit jer ona to očito treba češče i meni zavidi kaj fakat nemam niš,meni se samo s gačica osjeti omekšivač. intimna higijena - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitimečet sij 20, 2011 11:08 pm

Hvala Bogu nemam s time problema. Koristim Dove intimo već skoro godinu dana (prije toga sam koristila neki Olivalov intimni gel i isto je bio super) i ne planiram ga mijenjati, blagi je i ima lijepi nježan miris. A dnevne uloške koristim ponekad, ovisi o periodu u mjesecu. U trudnoći sam ih užasno puno koristila, pa su mi se zamjerili. Tak da ih sad koristim stvarno samo dok moram. Sretna sam da još nemam menstruaciju poslije poroda, jer znam dok to jednom krene, dnevni ulošci mi budu neizbježni. Pokušala sam se naviknuti na njih, ali ne mogu, smetaju mi. Najbolji su mi oni najtanji od naturelle, jedino njih mogu češće koristiti. Higijena, naravno, prije svega.. intimna higijena - Page 2 971845
[Vrh] Go down
Sponsored content





intimna higijena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: intimna higijena   intimna higijena - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
intimna higijena
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Ginekološki problemi i neplodnost-
Forum(o)Bir: