Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Odjeća u trudnoći

Go down 
+3
Josipa
Aca
Alice
7 posters
Autor/icaPoruka
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:06 am

Želja za dobrim izgledom ne blijedi u trudnoći. Naprotiv!
U prva tri mjeseca trudnoće trbuh još nije na vidiku, no već se može početi razmišljati o novoj odjeći.

1. Nosite udobnu odjeću u kojoj ćete se dobro osjećati i dobro izgledati.
2. Neka gornji dio odjeće uvijek pokriva struk.
3. Jaknama možete istaknuti struk u ranoj trudnoći.
4. Zavezana majica ili vesta oko struka zavarat će poglede.
5. Dugačak i tanak šal može biti omotan oko vrata i padati do struka. Poželjno je ne nositi remen ili šal vezan oko struka kako se ne bi naglašavala širinu toga dijela tijela.
6. Haljine su idealan izbor za trudnice. Ne smiju biti preuske kako bi tiskale, ali niti preširoke.

Trudnice ne trebaju odjeću kupovati prerano, teško je unaprije zamisliti koliko će se tko udebljati pa se može lako dogoditi da ubrzo i nove stvari postanu pretijesne.

Neka nova trudnička odjeća također naglasi vašu ljepotu: noge, poprsje, vrat, ramena, ruke, ovisno o tome što su vam glavni aduti. I budite sigurni, svi će gledati upravo ono što vi želite.

Odjeća za narasli trbuščić

U prvoj trudnoći pravi trudnički trbuh vidi se tek u šestom mjesecu, a u svakoj sljedećoj već u trećem. Tada je najbolje prihvatiti svoj trudnički trbuh i početi ga ponosno pokazivati. Za vrijeme trudnoće čak 90 posto tijela ostaje onakvo kakvo je bilo i prije začeća, dok je trbuh jedini dio koji se zaista povećava.

1. U suknji srednje duljine izgledat ćete optimalno, posebno ako redovito vježbate listove i odmarate noge u uzdignutom položaju što ćešće možeš.
2. Nemojte nositi partnerovu odjeću! Nema važnijeg trenutka u životu u kojem se trebate osjećati ženstveno i seksi.
3. Budite jednostavni, iako su u modi mogu biti kričave stvari ili uzorci. Trudnoća nije najbolje vrijeme za eksperimente. Odjenite odjeću u kojoj se provjereno osjećate ugodno.
4. Ako si možete priuštiti kupite trendi trudničku odjeću i budite najcool buduća mama.
5. Iako su ponekad totalno out, tajice i tregerice idealni su odjevni predmeti za svaki dan. Tajice kombinirajte s dugim tunikama koje su u modi. Tregerice navucite preko majice, a izgled dotjerajte ogrlicom koja će naglasiti vaš imidž.

Cipele veće za broj

Modnim detaljima odvojit ćete pogled sa struka. Za to služe šal, naušnice, šešir, broševi i drugi modni detalji s kojima se možete poigrati.

Vrijeme je i da se sjetite maminih riječi: „Ne hodaj zgrbljena i izravnaj leđa!“ Prihvaćanje preporuke pomoći će vam da se bolje osjećate i bolje izgledate.

I još jedan savjet, kupujete li cipele trebaju vam barem broj veće. Trudnicama noge oteknu pa je dobro o tome voditi računa na vrijeme. Što se odječe tiče, ako je dobro krojena može poboljšati izgled. Zato, nije vrijeme za štednju.

Odjeća u trudnoći 38980
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:09 am

Odjeća u trudnoći 31338
Super Alice!
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:11 am

Kako se vi cure oblačite u trudnoći ili ste se oblačile? Ja tajice,tunikice,haljinice,trenerkice...
Ne nosim traperice.A obuvam baletanke ili tenisice,ništa na petu.
Predpostavljam da ste i vi tako.Neki dan sam srela curu u 6mj trudnoće i ima mali trbuščić i petu od 12cm Odjeća u trudnoći 988444 Baš sam ostala Odjeća u trudnoći 896458
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:20 am

Ja vječito bila u trenerkama a kad bi išli nekud imala sam trudničke traperice, na nogama sam većinom bila u patikama!
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:23 am

traperice, tunike i haljine... na noge balerinke i sandale, cipele na petu su mi sve bile male tako da...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:26 am

Ja doma isto u tajicama i majicama ili trenirci, a za van imam tunike, trudnicke traperice i jedne rastezljive hlace.Sad sam narucila jos tunika za ljeto i dvoje hlace Odjeća u trudnoći 967987
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:29 am

kod kuce u trenerkama najcesce
S Acom u trudnoci najcesce tregerice i trudnicke traperice-tajice nisu bile u modi i nije ih bilo bas za kupiti i tenisice na nogama, ili ravne papuce
S Andrejem su to bile najcesce tajice i tunike i baletanke na nogama, i tregerice a uz njih patike.

A stikle inace ne nosim, rijetko kad pa ni u trudnoci nisam.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:34 am

ninana je napisao/la:

A stikle inace ne nosim, rijetko kad pa ni u trudnoci nisam.

Ni ja!
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:40 am

ja sam do 7 mj.stala u svu svoju robu, a onda sam si kupila 2 trudničke hlače i jedan šosek
i na to lude maice (s motivima bebača...ili fora natpisima...)...
a za po doma taice i tunike....
visoke pete ionako ne preferiram, pa nisam ni forsala u trudnoći...znam samo da sam na zadnji pregled u bolnicu (36tj) došla u kroksicama jer mi noga u niš drugo nije stala...(napominjem da je bila zima, 12.mj, snjeg, a ja u kaputu i kroksicama... Odjeća u trudnoći 386911 )
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:54 am

nanino Odjeća u trudnoći 386911 tu je prednost kod ljetnih beba
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitimepon svi 03, 2010 11:02 am

meni su najudobnije bile tajice, no oblacila sam se kao i sada, tek zadnji mjesec

sam imala suzen odabir sto obuci, i nosila sam pete, nije mi trudnoca bila operecujuca, niti jedna niti druga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odjeća u trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: Odjeća u trudnoći   Odjeća u trudnoći Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odjeća u trudnoći
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: