Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ručni masažer

Go down 
+3
Alice
big-mummy
zvrk06
7 posters
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ručni masažer Empty
PostajNaslov: Ručni masažer   Ručni masažer Icon_minitimesub svi 01, 2010 3:18 pm

Kupili neki dan ovo čudo http://www.topshop.com.hr/index.asp?tn=productview_v2&cid=181923&pid=84573& ima li tko iskustva s njim?
Meni se čini sasvim ok, al nemam volje za 10 min dnevno pozabavit se s tim, grozna sam Ručni masažer 66333
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
big-mummy
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 1
Registration date : 03.05.2010

Ručni masažer Empty
PostajNaslov: Re: Ručni masažer   Ručni masažer Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:24 am

ja ga imam i super mi je
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ručni masažer Empty
PostajNaslov: Re: Ručni masažer   Ručni masažer Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:38 am

Ne vjerujem u ove proizvode.Mislim vjerujem da izmasira ali da skida kg?! To mi zvuči suludo! Dok se ne uznojiš nema napredka Ručni masažer 386911
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Ručni masažer Empty
PostajNaslov: Re: Ručni masažer   Ručni masažer Icon_minitimepon svi 03, 2010 9:14 am

joj ja sam ga gledala,izgleda super ali i ja se bojim uzeti,jer baš ne vjerujem tim reklamama a i puno mi para..
[Vrh] Go down
supermummy
Novorođenče
Novorođenče
supermummy


Female
Broj postova : 10
Registration date : 03.05.2010

Ručni masažer Empty
PostajNaslov: Re: Ručni masažer   Ručni masažer Icon_minitimepon svi 03, 2010 9:18 am

ja sam ga uzela, imam ga već misec-misec ipo... koristim ga povremeno ujutro 10-ak min... u struku sam skinila 2 cm, u bokovima 1 (a ne vježbam Ručni masažer 967987 ).super me ujutro razbudi i nekako budem cila lakša (tako se bar osjećam).. a da ne pričam kako umiruje pred spavanje ... u mom slučaju se svaka kuna isplatila a sad kako će drugome ne znam....
[Vrh] Go down
aneris
Novorođenče
Novorođenče
aneris


Female
Broj postova : 16
Registration date : 21.04.2010

Ručni masažer Empty
PostajNaslov: Re: Ručni masažer   Ručni masažer Icon_minitimepon svi 03, 2010 11:31 am

uuuu i ja bacila oko na to... i sada jednog dana kada budem radila i parice zarađivala možda si ga i priuštim s obzirom na pozitivna iskustva Ručni masažer 848286
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ručni masažer Empty
PostajNaslov: Re: Ručni masažer   Ručni masažer Icon_minitimepon svi 03, 2010 12:34 pm

za mene je najbolji ručni masažer moj muž...
u ovo ne vjerujem (kak se kaže bez muke nema nauke....)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ručni masažer Empty
PostajNaslov: Re: Ručni masažer   Ručni masažer Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ručni masažer
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: