Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ''Babske'' priče o trudnoći

Go down 
+9
leobaby
lenčica_01
Josipa
Giovanna
ninana
Angie
Aca
vedrana87
Alice
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimepet svi 07, 2010 11:23 am

Meni je jedna baba na poslu prognozirala da ću roditi curicu i to na ovaj način
"kad trudnica nosi haljinu ili šos i kad hoće sjesti ako si prije popravi haljinu/šos nego sjedne da će biti curica, a ako samo sjedne bez popravke onda je dečko"...
ma gluposti ja u to ništa ne vjeruje...
meni je najgluplja ona izreka da trudnica mora jesti za dvoje....
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimečet svi 27, 2010 7:38 am

Evo jučer kad sam šetala sretnem jednu bakicu i dok sam je pozdravljala ona meni dirne stomak i kaže da nosim muško po obliku stomaka...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimečet svi 27, 2010 7:50 am

Ako imas pretezno samo ispupcan trbuh a nigdje drugdje nisi dobila, onda kazu da je pretezno decko.Tak sam jucer i vidjela na toj trudnici na festi.Dok je meni beba skroz unutra, bas idem u sirinu, trbuh neki nemam. ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 877388
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimečet svi 27, 2010 7:56 am

Ah...više vjerujem da je to genetski i do građe kako se širiš ,ali eto ...
Biti će šta bude,veselimo se svakako!
Stavila sam sikicu Aco pa možeš vidjeti oblik (mada se slabo vidi) ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 616445
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimesri srp 14, 2010 12:05 am

Meni su te priče slatke,nek imaju bake i dede svoju zabavu. Meni je mama rekla da nosim dečka,ja sam si željela sina,a ona unuka i tak nam se ostvarilo. Muž je također govorio da je dečko,a ja sam nekak znala,jer kad sam otišla na ultrazvuk nimalo nisam sumnjala da će mi gin reči da vidi jajčeka.

Trbuh mi je bil okrugli i samo sam njega dobila,odotraga mi se ni nije kužilo da sam trudna,bil je dost nisko,al da vjerujem pričama to sigurno ne,šanse su 50:50 tak da su za mene to slatke gluposti.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 7:04 am

joj meni je neki dan svekrva tumačila da trudnica ne smije nositi crnu odjeću jer to privlači zle sile...naravno ja luda jer mi je 50% robe crne boje...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 7:07 am

nanino je napisao/la:
joj meni je neki dan svekrva tumačila da trudnica ne smije nositi crnu odjeću jer to privlači zle sile...naravno ja luda jer mi je 50% robe crne boje...

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 896458
''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 66333
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 7:07 am

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 671778

[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 7:56 am

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 671778
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 7:10 am

pokazivaam ja svekrvi posteljinu za krevetić i ostale stvari... Kaže ona kao eto kad dođeš iz porodilišta pa sve to operi,ne valja prije-donosi nesreću... ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 888617
Da baš..kad dođem oprat ću joj robicu ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 30765
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 7:24 am

alice pa kaj se nije ona ponudila da će lijepo oprati i speglati posteljinu kad ti rodiš dok si još u bolnici...ma joj te babe...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 7:26 am

Ma koma stvarno s tim pricama, idu mi na zivce.
Moje je sve spremno, pa tko bi to dok sam ja u bolnici sad na brzinu sve prao, peglao i spremao i ovako nam je trebalo danima da to sve lijepo slozimo.....
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 7:28 am

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 386911 ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 888617
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 12:21 pm

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 671778 i kod mene bilo sve spremno prije poroda
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 1:06 pm

Iako se dogodi da se poklopi stvarnost sa babskim pričama za mene su to samo babske priče. Ja sam još čula da trudnica ne smiješ šiti, niti uopće držati iglu i konac u rukama, da trudnici ne smiješ prekoračiti preko nogu jer dijete neće rasti i bla..bla...bla....

Ja sam tako došla do zaključka.....prije nije bilo nikavih trudničkih ni porodiljnih....žene su morala raditi u kući i na njivi pa su pametne izmislile...kako malo odmoriti.....sad odeš kod doktora uzmeš doznake i odmaraš cijelu trudnoću, a poslije malo uživaš sa svojim bebačem....
[Vrh] Go down
Sponsored content





''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
''Babske'' priče o trudnoći
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: