Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ''Babske'' priče o trudnoći

Go down 
+9
leobaby
lenčica_01
Josipa
Giovanna
ninana
Angie
Aca
vedrana87
Alice
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 2:47 pm

*Sigurno ste čuli milon babskih priča o trudnoći...
*Jeste li kad povjerovali u neku ili se uvjerili u njenu točnost?
*Jesu li vam nagađali šta nosite npr po obliku trbuha ili koži?

Ja ih znam par...

-Trudnica kad se poželi nečeg i kad se u tom trenu dirne na tijelu bebe ostane znak tj fleka na istom mjestu gdje se trudnica dirnula.
-Ako se u trudnoći pogorša lice (prištići,pjegice) nosiš djevojčicu,a ako ti se lice poboljšalo nosiš dječaka
-Ako je trbuh visoko onda je curica,ako je nisko dečko.
-Prije rođenja ne unosit u kuću dječju robicu.
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 3:19 pm

za emu su mi govorili da je dečko jer nosim nisko, imala sam jako problema sa licem i flekama po licu pa se to eto potrefilo kao istinito
a danas mi je rekla neka baba da je kod curica stomak okrugao i ide u širinu i mama jako dobije na bokovima, a kad je dečko da stomak ide više prema naprijed i da je špičastiji i rekla mi da nosim dečka ''Babske'' priče o trudnoći 386911
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 5:19 pm

E ovo su i meni potrvdili za trbuh.Ja se ovaj puta definitivno sirim, jer mi se trbuh skoro ni ne vidi, jako slabo, nije izrazen ko sa LUkom.Ide bas prema sirini a ne u spic.
Sad za ovo nisko ili ne, nisam cula.
Ovo da ako nesto pozelis i dirnes se po tijelu ostane madez u djeteta, cula sam dosta verzija o tome, da bi moglo biti istinito , a sad....
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 5:34 pm

A u mene trbuh ide prema naprijed i zaokružen je.Ništa se ne širi ''Babske'' priče o trudnoći 959498 ''Babske'' priče o trudnoći 34451
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 5:40 pm

ovo za madeže,hmm kaže moja stara,inače pacijeni na djeteline s 4 lista,bila je pred kraj trudnoće,vidjela jednu u travi,al se nije mogla sagnuti da ju ubere ''Babske'' priče o trudnoći 671778 da ju je gledala i razmišljala kad bi ju ubrala da bi ju stavila u đep od košulje-a ja na cici imam mladež djetelina s 4 lista i listovi i stabljika ''Babske'' priče o trudnoći 208799
a u obje tr. sam sva bila u trbuhu,nigdje kila,nego sve u trbuh otišlo-imam 2 sineka ''Babske'' priče o trudnoći 13329 jednog nosila visoko,jednog nisko-pa to ne drži vodu...
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 5:46 pm

Zanimljivo... ''Babske'' priče o trudnoći 877388
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 6:39 pm

oba nosila visoko i oba deckici, trbuh jest isao u spic tako da sam po tome potvrdila prce.
Meni moja mama kad sam ostala trudna s Acom rekla da je musko jer mi ja kao stavila soli malo na glavu i ja pocesala nos. To ide kao ako se poceses od pupka gore-musko je a od pupka dole zensko je, i ne smije trudnica viditi da joj se stavlja malo soli na glavu.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 7:29 pm

ovo sa soli još nisam čula,baš ću probat kad mi seka dođe ''Babske'' priče o trudnoći 671778 pa vam javim,drudi tj ide na uzv,pa će joj možda konačno vidjet šta nosi ''Babske'' priče o trudnoći 13329
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 7:49 pm

ninana je napisao/la:
oba nosila visoko i oba deckici, trbuh jest isao u spic tako da sam po tome potvrdila prce.
Meni moja mama kad sam ostala trudna s Acom rekla da je musko jer mi ja kao stavila soli malo na glavu i ja pocesala nos. To ide kao ako se poceses od pupka gore-musko je a od pupka dole zensko je, i ne smije trudnica viditi da joj se stavlja malo soli na glavu.

''Babske'' priče o trudnoći 208799 Ajme,nisam to znala niti čula ikad do sad...
Ajde Angie probaj pa nam javi ''Babske'' priče o trudnoći 386911
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet tra 30, 2010 7:53 pm

budi sigurna da budem,čim mi dođe na kavu ''Babske'' priče o trudnoći 671778
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimesub svi 01, 2010 6:49 am

tako je moja mama svima pogodila. Od mog amidzica zena nosila sina a dr reko da je curica a ona je i prizeljkivala curicu jer imaju starijeg sina i kad je mama rekla da je musko oni se smijali ali kasnije se ispostavilo da je moja mama bila u pravu.
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimesub svi 01, 2010 6:52 am

A sto sve nece izmisliti.. soli na glavu ''Babske'' priče o trudnoći 671778
meni je nana kad sam rodila stavila par jaja sa soli u vrecicu i to mi dala, ka da bude zdravo,veelo dite sta ja znan ''Babske'' priče o trudnoći 386911

meni je drob bio ko da nosim musko..hehe..od odozada kad bi me neko vidio nebi ni skuzio da sam trudna..

ma da ima tih babskih prica i ono tipa ne kupuj utorkom nista za bebu i takve pizadrije..ne pusim ih ''Babske'' priče o trudnoći 568310
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimečet svi 06, 2010 6:11 pm

ej curke posolila sam seku ''Babske'' priče o trudnoći 671778 počohala se po glavi,valjda sam pretjerala sa soli,jer me pitala da koji sam joj ku ''Babske'' priče o trudnoći 896458 stavila na glavu ''Babske'' priče o trudnoći 671778
sad ćemo čekat....
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimečet svi 06, 2010 7:52 pm

''Babske'' priče o trudnoći 386911 Angie luda si! ''Babske'' priče o trudnoći 269704 ''Babske'' priče o trudnoći 269704 ''Babske'' priče o trudnoći 269704
[Vrh] Go down
lenčica_01
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lenčica_01


Broj postova : 254
Lokacija :
Registration date : 21.04.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimečet svi 06, 2010 8:08 pm

meni su svašta govorili, kao nesmijem se ljutit jer će mi dijete biti čangrizavo, ako se puno smijeme onda će se i dijete stalno smijati kad se rodi, ma i još neke gluposti al bome se ne sječam više ''Babske'' priče o trudnoći 959498
al ovo sa solju bome prvi put čujem ''Babske'' priče o trudnoći 671778
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimečet svi 06, 2010 8:12 pm

ni ja nisam čula za sol, e a imam ja još jednu... treba se postaviti na stolicu ispod krpe škare, a na drugu stolicu nož ali da trudnica ne vidi, ako sjedne na nož onda je dečko a ako na škare onda je curica... i za emu i sad za ovu bebu je meni ispalo dečko tak da kod mene to pada u vodu....
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimečet svi 06, 2010 8:13 pm

''Babske'' priče o trudnoći 208799 ''Babske'' priče o trudnoći 671778 Koma!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet svi 07, 2010 6:26 am

vedrana87 je napisao/la:
ni ja nisam čula za sol, e a imam ja još jednu... treba se postaviti na stolicu ispod krpe škare, a na drugu stolicu nož ali da trudnica ne vidi, ako sjedne na nož onda je dečko a ako na škare onda je curica... i za emu i sad za ovu bebu je meni ispalo dečko tak da kod mene to pada u vodu....

to smo i mi radili kod mene je ispalo za Luku cura pa nije.to mi je bezveze bas.

Neznam jel ste cule ovo:
Ja sam kak sam isla na recept za curu, trazila puno po netu, pa sam naletila na ovo.Neke cure sam vec to pitala ali ne znaju.To ne vrijedi za prvorotkinje.
Uglavnom ako je u prvoj trudnoci posteljica bila straga recimo, a u drugoj sprijeda suprotan je spol.Ili obrnuto.
Kod mene evo tako je, a sad jel to ima s time kakve veze neznam, na to sam naletila cackajuci po netu.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet svi 07, 2010 6:29 am

Angie to ide valjda sasvim malo a ne da ju poolis ko komad mesa za rucak ''Babske'' priče o trudnoći 671778
Ja sam jos cula da se ne smije stajati na pragu-tesko ces se poroditi, ako trudnica prelazi preko kabla bebace imati pupcanu oko vrata, ili ako trudnica stavlja zavjese isto pupcana oko vrata, ima jos toga samo dok se sjetim ''Babske'' priče o trudnoći 671778
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet svi 07, 2010 7:53 am

ja sam sa emom imala posteljicu straga a sad imam sprijeda.... ili mi sin ima jako malog pišu ili i ovo pada u vodu ''Babske'' priče o trudnoći 386911
sjetila se i ja jednog- ako netko odbije nešto napraviti trudnici dobit će ječmenac na oku
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet svi 07, 2010 8:00 am

ninana je napisao/la:
ako trudnica prelazi preko kabla bebace imati pupcanu oko vrata, ili ako trudnica stavlja zavjese isto pupcana oko vrata, ima jos toga samo dok se sjetim ''Babske'' priče o trudnoći 671778
ninana jel ovo"kabla" kao kabao tj kanta s vodom nor. ili kabel za struju ''Babske'' priče o trudnoći 959498
mi smo prošle godine dovršavali kuću i uselili,pa sam milion puta prešla preko kante i kojekakvih žica,a i naravno vješala sam zavjese,a filipu mi pupčana bila 3xoko vrata i 1 oko ramena ''Babske'' priče o trudnoći 168724 pa možda u tome ima nešto...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet svi 07, 2010 8:15 am

Ajoj Angie nadam se da ne, jer i ja prelazim redovito preko kabla, jer sad imam lap ukljucen u struju i uzivam na kaucu, i ostavim ga tako, i prelazim preko kabla redovito. ''Babske'' priče o trudnoći 168724 ''Babske'' priče o trudnoći 877388

Vidjet cemo, za 4 mj cemo vidjeti jel to istina.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet svi 07, 2010 9:19 am

mislim kablo za struju ili od fiksnog telefona-tako kazu a i ja sam prelazila i Andrej je imao pupcanu oko vrata, sadjel zbog tog ili ne ne znam
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet svi 07, 2010 10:52 am

puj,puj da ne ureknemo acu ''Babske'' priče o trudnoći 13329
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitimepet svi 07, 2010 10:57 am

Angie je napisao/la:
puj,puj da ne ureknemo acu ''Babske'' priče o trudnoći 13329

''Babske'' priče o trudnoći 569627 ''Babske'' priče o trudnoći 569627
Hvala Ti Angie.
Inace ne vjerujem u to, ali bas imate i primjere, mislim da cu ga maknuti. ''Babske'' priče o trudnoći 782419
[Vrh] Go down
Sponsored content





''Babske'' priče o trudnoći Empty
PostajNaslov: Re: ''Babske'' priče o trudnoći   ''Babske'' priče o trudnoći Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
''Babske'' priče o trudnoći
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: