Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Doživljaji s poroda

Go down 
+27
lighty
Sarajka
ninanana
Giovanna
ira
Tina
ivany
Nicky
nanino
žuža
Zabica
*Ana*
zeljkica0205
*Dijana*
mihovil
bebicamala
soo_happy
Aca
Alice
Angie
zvrk06
Mateja
vedrana87
Josipa
ninana
Enea
EMA-ST
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 7:48 am

Ma znam sta sve moze biti ali eto imali smo srece i Andreju nije bila stegnuta oko vrata i uspjeli su odmah skinut jer je bilo labavo.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 7:57 am

zvrk inace busenje vodenjaka ne osjetis, znam jer su meni oba puta busili
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 8:09 am

evo i moje dvije pričice Doživljaji s poroda - Page 2 13329

Marko 03.11.2006
bila sam 34+5 tj,ništa nije ukazivalo da ću tu noć vidjet svoje prvo zlato,istina počela sam se otvarat već sa 26 tj i morala mirovat,sex zabranjen,međutim mi smo po skrivečki,ko fol da doktor nezna,obavili Doživljaji s poroda - Page 2 81792 i par min nakon toga,(1 iza ponoći)kad sam se okrenula na bok-pukao mi je vodenjak.Frka panika,rano je još-prerano...nemam trudove,a kako pričaju da prvorotkinje rađaju satima polako sam spakirala torbu za sebe i za bebu,otuširala se i došli oko 2 u bolnicu,pregled-otvoreni ste 8 prstiju,ctg očitava trudove svake 3min,kao jake ali ih ja ne osjetim,pita gin,"pa zar ni malo,po leđima.." rekoh "pa samo malo ko menga..! veli on"ništa,dosta su jaki,dajte samo malo šetajte da se pojačaju,ja ći doć za nekih sat vremena"
dobro,mislim si ja valjda zna šta radi...kad sam se ustala-počelo me šarafit,al pošteno,ctg pošandrcao,dolazi sestra,viče,ajme.. zovi Rokija ide na stol...kak sam opet legla u 2 truda sam rodila...apgar nam je bio 9/10,težina 2600,46cm,ali je beba ostala bez kisika,krvarenje na mozgu na obje strane,kukovi klimavi...odmah u inkubator,nisu mi ga ni dali da ga primim,sam da mu dam pusu u lice...bio je 11 dana u inkubatoru i tek sam ga tada primila,preslatko,tako sićušno stvorenje...


Filip 06.12.2009

36+4 tj
pred jutro su me počeli hvatat trudovi,negdje oko 5.30,svakih 15min,sišla ja u boravak,skuhala si kavu,platila račune na netu,napušila se pošteno i oko 7 sam probudila mm i marka,da idemo...
oko 8 smo bili u bolnici,kaže dežurna,8 prstiju,trudovi dobri,beba na zadak,al ajmo u ambulantu-tamo je bolju aparat za UZV,primio me doktor i kaže,bebi je pupčana vrpca 3x oko vrata i 1 oko ramena,to je za hitan carski,sestro vodite vi nju gore i pripremite za carski,a ja idem po anesteziologa i šefa kirurgije da riješimo papirologiju...već je bilo 9 sati,obrijali me,dali klistir,trudovi me peru jedan za drugim,vratim se iz wc-a,veli sestra da si malo lednem na bok dok oni dođu po mene,a kad sam legla rock´n´roll,beba krenula van,opet frka panika,zovu dežurnog na mob,šefa...došli dežurni gin,pedijatar,šef kirurgije,šef ginekologije,i na koncu anesteziolog s apratom za oživljavanje i neki ljudo što je inkubator gurao...skupili se oni oko mene ko patuljci oko snjeguljice,nji 6 muških(babicu
isestru su potjerali van) i tiskaj,više nema povratka..izmasakrirali su mi picu pošteno,ali bolje i to nego da popucam...i u 9.35 dolazi mi filip,2900,50dugački,sav je plav bio,al čim su mu makli popčanu odmah je proplakao i dobio boju Doživljaji s poroda - Page 2 13329

sv nikola je bio,deda nam je nikola,pradjed niko-presretni su bili,pili cjelu nić,ali nam zamjeraju što nije "sam sebi dao ime"
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 8:44 am

Pa da, jako sam brza bila, rjesila sve u sat i 20 minuta, samo za pozeljeti! Doživljaji s poroda - Page 2 13329

Enea, mene je dugo bolilo, ja ni kod kuce bar tjedan dana nisam mogla normalno sjediti, a mozda i duze, ni nesjecam se!

Zvrk, jesam se sad nasmijala tvojim komentarima Doživljaji s poroda - Page 2 386911
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 8:59 am

ajoj zvrko ja se nekako uvik rasplačem kad čitam tvoje priče... a ovdje me kraj baš rascmizdrija.. ne mogu ni zamislit kako ti je bilo kad si rodila,a situacija onakva kakva je bila... sva srića da je sve završilo kako je Doživljaji s poroda - Page 2 616445 Doživljaji s poroda - Page 2 616445 Doživljaji s poroda - Page 2 616445 Doživljaji s poroda - Page 2 616445
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:03 am

Zvrk Doživljaji s poroda - Page 2 386911

i Doživljaji s poroda - Page 2 742194 tebi i tvom Doživljaji s poroda - Page 2 787136

Ovu temu više neću ni čitat samo me panika uhvati... Doživljaji s poroda - Page 2 152327 Doživljaji s poroda - Page 2 434194
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:04 am

Angie bome baš su ti bili napeti porodi,i dosta si ranije rađala od termina,baš neobično,ok i ja sam po 7 dana prije,al ti po 3 tj. Doživljaji s poroda - Page 2 742194 žurilo se bebijima vani
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:07 am

dobro kažeš Alice,evo ja sam izbrisala onaj jedan svoj post da ne uznemiruje trudnice (ne mislim glavom katkad) Doživljaji s poroda - Page 2 605248
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 10:00 am

A cuj Ema, ja sam uspjela procitati, Doživljaji s poroda - Page 2 386911 Ali pa znamo mi to sve, pretezno se cuje i zna sta se moze desiti.BOze moj, nadas se da nece tebi i gotovo.Ja sam isto panicarka, pogotovo u ovoj drugoj, jer znam sta me moze cekati.
Kolko vidim, ja sam isto imala jedan od laksih i ultra brzih poroda, pa kad procitam kolko su se neke patile, neznam jel bi izdrzaala, a valjda bi, morala bi.

Dok stignem napisem i ja svoju pricu......
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 10:02 am

Aco draga sve bi izdržala viruj mi kad znaš da je za Doživljaji s poroda - Page 2 854473
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 10:11 am

Ja stvarno neznam sta su to patnje i jaki trudovi, ja prave trudove mogu nabrojati na 10 prstiju i vec je Luka bio vani, tako da..... Doživljaji s poroda - Page 2 877388 I isto ko (joj nemogu se sad sjetiti ko je napisao) da su njeni trudovi bili jako slabi, tako i moji, meni je to bio macji kasalj.Naravno kad dobijes drip onda je gadno, i to je to sto me onda boljelo ali je bilo jako brzo pa.....zaboravis odmah.

Znate sta je meni neobicno, sto sami izgon mene uopce nije boljelo.A vas? Ja sam mslila da ce me to boljeti ono.... ali ne.... bila sam sretna da smijem tiskati.. Doživljaji s poroda - Page 2 386911
I mene je rez bolio dosta, jedno tjedan dana sam bila koma ali koma..
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 10:54 am

aco ni mene sam porod nije uopče bolio, ja sam počela pucati i to sam malo osjetila ali sam bila totalno u filmu da izađe više van i da mi je dosta svega tako da to i nije bila neka bol....
a što se tiće poroda mene uopče nije strah, meni je grozno ako me opet budu rezali što neću isto moći doći sebi tjedan dana i više razmišljam kako ću ja sad bez svoje eme, ono, jedna bebica kraj mene stalno a eme mi nema.... a ovako trudova ko trudova me nije strah, ma i da traje 15 sati neće trajati vječno, završit će kad tad...
[Vrh] Go down
soo_happy
Dojenče
Dojenče



Broj postova : 72
Registration date : 11.03.2010

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesri tra 28, 2010 2:26 pm

uh..ispricat cu ja jednom svoj...koji je bio carski(al samo tako zvuci-carski haha)..al isto kad vidim ove muke po 12 sati..ja sam samo psihicku imala 12 sati..bez bolova..pa me satralo...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesub svi 01, 2010 1:29 pm

EMA-ST je napisao/la:
ajoj zvrko ja se nekako uvik rasplačem kad čitam tvoje priče... a ovdje me kraj baš rascmizdrija.. ne mogu ni zamislit kako ti je bilo kad si rodila,a situacija onakva kakva je bila... sva srića da je sve završilo kako je Doživljaji s poroda - Page 2 616445 Doživljaji s poroda - Page 2 616445 Doživljaji s poroda - Page 2 616445 Doživljaji s poroda - Page 2 616445

Doživljaji s poroda - Page 2 616445 Doživljaji s poroda - Page 2 569627

Alice Doživljaji s poroda - Page 2 386911 Doživljaji s poroda - Page 2 386911

Aco ni mene izgon uopće nije bolio Doživljaji s poroda - Page 2 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesub svi 01, 2010 5:44 pm

ema,jednog sam 6 tj ranije,a drugog 3 tj Doživljaji s poroda - Page 2 168724
aco ja sam pisala da mi trudovi baš i nisu nešto Doživljaji s poroda - Page 2 848286 očekivala sam da je to puuuuno jače,valjda imam višlji prag boli Doživljaji s poroda - Page 2 782419
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesub svi 01, 2010 6:31 pm

Aca ni mene sam izgon nije bolio, valjda jedva cekala da se porodim i prodju trudovi Doživljaji s poroda - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesub svi 01, 2010 7:17 pm

Ninana, valjda da, ono nakon trudova si sretan da smijes tiskati.Nego sam ja mislila ono da ce me to boliti najvise, da cu se raspasti.A ono nista! Doživljaji s poroda - Page 2 386911
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimesub svi 01, 2010 7:26 pm

ma i ja sam to mislila, jer u filmovima žena vrišti ko da ju netko kolje, a kad ono i nije baš tako, možda i je ako duže traje ali mislim da u pravilu ne traje dulje od pola sata, meni je taj dio trajao minutu
[Vrh] Go down
bebicamala
Novorođenče
Novorođenče
bebicamala


Female
Broj postova : 14
Age : 33
Registration date : 17.05.2010

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 4:08 pm

...mi žene nismo ni svjesne koliko smo jake i kloiku bol možemo pretrpiti..mene porod nije bolio i brzo sam rodila...trudove skoro da i nisam osjetila,a kad su me priključili na drip,beba je bila vani u roku 5 minuta,,,užasno mi je bilo poslije,nekih tjedan dana...rezana sam i to me baš iritiralo,al dobro i to je prošlo...sada imam svoju princezicu i jaho sam happy....
Moja MIA vas moli za glasić http://www.24satamama.com/index.php/kategorije/detaljno/604
Doživljaji s poroda - Page 2 787136
[Vrh] Go down
mihovil
Novorođenče
Novorođenče
mihovil


Female
Broj postova : 18
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.05.2010

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimepon svi 31, 2010 10:29 pm

molim Boga da mi jednoga dana i druga trudnoća/porod bude kao i prvi ! Doživljaji s poroda - Page 2 93467
Ujutro se probudim s laganim bolovima u leđima....ja si mislim , ma to je sigurno jer sam sinoć mjesila i pekla sve i svašta Doživljaji s poroda - Page 2 671778 Popijem ja sebi kavicu,naklopam se i nakon toga mi pukne vodenjak.Ja sve laganini kao da se ništa ne događa !
Na nagovor sestre odlućim ipak odmah otići u bolnicu te na pregledu mi kažu da sam otvorena 6cm ! Meni totalni šok jer MENI NIJE NIŠTA !
Najnormalnije se odšetam na kat iznad u rađaonu i opa 10cm otvorena!
Dobila sam drip iako mi nije jasno zašto (bar ću drugi put znati izborit se) . Mali problem je bio to što se bebici zaglavila rukica pokraj glave , pa ga sada zovemo Kožulj Doživljaji s poroda - Page 2 386911
.....inaće , vjerojatno bi u autu rodila Doživljaji s poroda - Page 2 854473

Cijelu trudnoću sam bila totalno aktivna....jel mislite da to ima veze sa lakšim porodom ili je to eto čista slučajnost?
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 7:03 am

još jedan brzić Doživljaji s poroda - Page 2 13329
mislim da je malo slučajnost malo genetika Doživljaji s poroda - Page 2 13329
2 poroda sve skupa 3,5 sata trudova,s tim da sam na filipa koji je bio na zadak "izgubila"2,5 sata-porod s komplikacijama:woh:
meni je problem što se rano počmem otvarat,već sa 26-28 tj,imala sam 2 prijevremena poroda,odmah nakon prvog mi je gin(dr balaša) rekao da je to jednostavno takva maternica,nešto što je genetski uvjetovano kao što je nekom zacrtano da će bit visok,nizak,plav,debel...i da se to ne može promjenit,i da će mi svaka sljedeća trudnoća i porod biti isti Doživljaji s poroda - Page 2 848286
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 7:27 am

Super cure za brze porode Doživljaji s poroda - Page 2 42762 Doživljaji s poroda - Page 2 42762 Doživljaji s poroda - Page 2 854473
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 7:48 am

uau porodi za pozeljeti Doživljaji s poroda - Page 2 42762

Mihovil jel beba imala problema s rukicom
[Vrh] Go down
mihovil
Novorođenče
Novorođenče
mihovil


Female
Broj postova : 18
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.05.2010

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 9:54 am

ninana je napisao/la:
uau porodi za pozeljeti Doživljaji s poroda - Page 2 42762

Mihovil jel beba imala problema s rukicom

Hvala Bogu , nije imao nikakvih problema ! ........zbilja koja je to slučajnost da se to tako poklopilo!
Malo su me zbog toga namučili jer su mu pomicali rukicu , ali eto kuc-kuc sve je super! Doživljaji s poroda - Page 2 13329
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitimepet srp 02, 2010 2:36 pm

eto da i ja sad opišem svoj drugi porod, premda ću više pisati o onom prije i poslije nego o samom porodu...
16. su me zadržali u bolnici jer je beba na zadak i jedna doktorica je rekla da će ćekati moje trudove i da ću roditi vaginalno, a druga je rekla da ću 18. ići na geliranje i u rađaonu, u slučaju da nešto pođe po zlu idem na carski... sljedeći dan sam išla kod anesteziologa na pregled za carski, a u taj petak kad sam kao trebala roditi su me poslali na ultrazvuk jer je doktorica pri pregledu osjetila nešto tvrdo i mislila je da se okrenula na glavicu, ultrazvuk mi je radio glavni doktor koji me porodio sa emom i on kaže kako će čekati 41. tjedan trudnoće i da ću onda na carski jer je beba još na guzu ali kao da bi se mogla beba okrenuti... e tako sam ja bila u bolnici 8 dana a da sam imala mišljenja troje doktora i sad ti razmišljaj kako ću na kraju roditi... još su mene uhvatili i trudovi ne sjećam se više koji dan i trajali 4 dana, ali na ctg-u su se vidjeli ali nisu bili pravilni, nemoram vam ni govoriti da nisam mogla spavati ni jednu jedinu noć u bolnici... dva dana prije carskog ja se prehladila, počelo me grlo zezat... u srijedu mi kažu da sutra idem na carski da više nemaju što čekati, nije se beba okrenula, velika je a termin mi je davno prošao... i tako ujutro u 6 mene sestra probudi, obrije, klistira što mi je bilo daleko najgore, još kad me poteralo moja glupa cimerica neka stranjkinja zauzme wc... u 15 do 9 zamotala sestra noge i stavila mi kateter (osjećaj je odvratan) i još je bila jako gruba...
odvela me do sale i još je bilo svađe s njom, ali ne da mi se to sad opisivati što i kako...
uveli me u salu mažu me, peru, a meni tlak 180 sa 110, uplašila sam se samo tako, još oni crtaju po meni a ja budna i mislila sam da će počet a ja neću zaspat, pa mi doktor rekao da neće počet dok ja čvrsto ne zaspim što se uskoro i dogodilo i zadnje što sam čula je doktor kako kaže da će me morati malo više rezati jer sam sitna (!?) a beba velika... probudila sam se u šok sobi sa odvratnim kašljem, boli me sve živo i još moram i kašljat... nitko mi ništa ne govori za bebu a moje ne puštaju unutra, sljedeće jutro sam se morala prvi put ustati i sestra je tako bila bezobrazna i gruba jer sam joj bila prespora, nakon nekih dva sata ustrčali se svi oko mene i govore mi o nekoj krvi ali tog se baš i ne sjećam, na kraju sam skoro iskrvarila i morali su mi dati tri boce krvi... zbog tog su me ostavili još do navečer na intenzivnoj...
konačno kad sam došla u sobu sam vidjela svoju curicu nakon dan i pol, a ona je uspjela pasti na 3100 a rodila se sa 3600, nakon par dana meni doktorica prigovara kako ima samo 3300 i da nas neće pustiti kući... e tu sam stvarno više pukla i počela gubiti mlijeko i tražila i dohranu, ali većim djelom sam dojila, dan prije nego što trebamo ići kući dođu mi mm i ema i sestra se počne derat na mm-a on se s njom posvađa i tu mi je svega bilo dosta, ali izdržala sam i sutradan sam išla kući sa bebom od 3500!!!
malo sam ga odužila ali stvarno se toga jako puno dogodilo neke stvari čak i nisam opisivala i vjerujem da mi se sad digao tlak čim sam se sjetila....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Doživljaji s poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Doživljaji s poroda
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» strah od poroda
» -poslije poroda-
» krvarenje nakon poroda...
» menstruacija poslije poroda
» menga poslije poroda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o porodu-
Forum(o)Bir: