Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ozopulmin cepici

Go down 
+3
nanino
Giovanna
Aca
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:12 pm

kako misliš jednokratnih? kako to izgleda? meni je super ovaj ariana aspirator
[Vrh] Go down
soo_happy
Dojenče
Dojenče



Broj postova : 72
Registration date : 11.03.2010

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:33 pm

ako ti valja-super..ja nisam nasla dobar..ovaj kao iz jedne kutijice idu dvije cijevcice jedna bebi u nos..a drugu na usta vuces ko na slamku...(bez brige ne moze ti usta doc..ide u kutijicu ako uopce stigne do kutijice)ali mi je to super izvlacilo kad je bio mali...pa i sad imam jedan u rezervi pa ga prokuham..dok ne stigne zaliha :)
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:47 pm

o pa znam, to sam ja koristila sa Emom i odlično je,a ovaj šta sad imam se spoji na usisavač,ma super stvar,sličan je tome jednokratnom samo šta ne ide u usta druga cjev već u usisavač
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:49 pm

e i nije mi jasno to da nema ni u jednoj ljekarni u Splitu kupit te ozopulminske čepiće Ozopulmin cepici - Page 2 8544
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:50 pm

Imas Soo Happy ovdje temu o tom aspiratoru Arijana, zakon stvar. I mi se preporodili odkad ga imamo.

https://mojabeba.forumotion.net/isprobale-smo-isprobajte-i-vi-f42/nosni-aspirator-ariana-t1717.htm

A cuj Ema, vrlo lako moguce i u Zg prije nije bilo.
[Vrh] Go down
soo_happy
Dojenče
Dojenče



Broj postova : 72
Registration date : 11.03.2010

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 12:54 pm

EMA-ST je napisao/la:
e i nije mi jasno to da nema ni u jednoj ljekarni u Splitu kupit te ozopulminske čepiće Ozopulmin cepici - Page 2 8544
nisu uopce bili dozvoljeni kod nas..to je tek odnedavno kolko znam i u zg..kad sam ih ja narucivala uopce ih u hr nije bilo..zato je mene i poljuljala upotreba...nasi ipak svasta uvoze pa da nesto "tako dobro" nisu??
aco bas cu pogledat temu..nekidan se premisljala u ljekarni dal da ga kupim...u onda mi padne na pamet kako necu u dva u noci palit usisavac..ne palim ga ni kad treba uviijek Ozopulmin cepici - Page 2 671778 al mislim da cu ga jednom ipak kupit...
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:05 pm

ma draga ne misliš na to paljenje kad te stisne,a kad tek vidiš koliko izvuče,dmah bi od sriće i usisala cilu kuću
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimeuto tra 27, 2010 1:08 pm

EMA-ST je napisao/la:
ma draga ne misliš na to paljenje kad te stisne,a kad tek vidiš koliko izvuče,dmah bi od sriće i usisala cilu kuću

Istina.Mi smo cak jednom u noci palili i spavao onda iza toga ko beba.Bi ti palila sto kaze Ema, kad vidis kak je djetetu lakse.
Sta izvuce, to je fakat strava, kad si zamisilm da je to prije gutao i drzao u sebi. Ozopulmin cepici - Page 2 735845
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitimepet svi 28, 2010 4:40 am

Ajme i nama trebaju sad! Ozopulmin cepici - Page 2 648231
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Sponsored content





Ozopulmin cepici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ozopulmin cepici   Ozopulmin cepici - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ozopulmin cepici
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: