Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nosni aspirator Ariana

Go down 
+9
zvrk06
Josipa
žuža
Enea
pia2
nanino
Nicky
leobaby
Aca
13 posters
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:27 am

Ovo je apsolutno genijalna stvar!Zasto sam ja dala 380 kn za onaj elektricni, neznam ni sama.
Ovaj je 189 kn, i vise vrijedi svake kune, to sigurno.Evo mi izvlacimo uspjesno, i kasalj se smanjio, jer sekret ne odlazi u grlo, pa nema sta vise iskasljavati.Ako, onda vrlo vrlo malo.

http://www.miramarprom.hr/video.html

Ima i videic ako koga zanima.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:39 am

Nosni aspirator Ariana 534560 Super super!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimečet tra 08, 2010 10:29 am

Super Aca,i mi imamo elek.al mislim da budem i ovaj kupila
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimečet tra 08, 2010 11:42 am

mi imamo ovaj i super je..ali već se je pisalo o tome, samo napominjem da u SLO u baby centru ima za kupiti aspirator (isti princip i i potpuno isti kao i ovaj ariana) za 9,99 eura!!!!!!
znam jer ja svakome kad idem gledati malu bebu obavezno to kupim....
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimečet tra 08, 2010 1:28 pm

a idem ovo odma sutra kupit!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimečet tra 08, 2010 6:19 pm

mi imamo el. i super nam je
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimepet tra 09, 2010 5:15 am

i ja sam imala taj odličan je,ja ga platila 100 kn,al ne treba mi više ,lovro sam puše nos
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimepet tra 09, 2010 5:53 am

Ni meni dosad nije trebao, ali rekla mi je da ova bakterija inace prouzrokuje veliki sekret pa je jednostavno nemoguce.istina je da LUka puse nos, ali slabo.Pa ne uspjeva jako ispuhati.Tako da ovo nam je super doslo.i hvala bogu na tome.

Tako da Nicky, mislim osobno da vama ne treba, kolko si mi pricala Ema dosta ispuhuje sama i to jako, onda ne treba, pogotovo ako je normalna prehlada u pitanju.Ni nama onda nije trebalo.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimepet tra 09, 2010 6:57 am

ja neznam kak bi mi bez toga...i svakome to preporučam i kak sam rekla kad god idemo gledati malu bebu svima to kupimo....fenomenalna stvar...(samo kad se sjetim da je mia bila stara 2 mjeseca i imala upalu sinusa....joj siročić mali ali s ovim aspiratorom smo joj uvelike olakšali)..
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimepet tra 09, 2010 9:01 am

Mi imamo sliučnu pumpicu i u mađi sam ju platila 50 kn!
Aca je napisao/la:

Tako da Nicky, mislim osobno da vama ne treba, kolko si mi pricala Ema dosta ispuhuje sama i to jako, onda ne treba, pogotovo ako je normalna prehlada u pitanju.Ni nama onda nije trebalo.

Moj aLara sama ispuhuje ali to nema veze jer ako ima puno sekreta nemože ona toliko uspuhgati ali u kombinaciji sa pumpicom i njenim puhanjem puno više izađe! Da vam odmah kažem da to i ja koristim za sebe unazad par dana jer imam jako puno sekreta! Lakše se diše od ovoga! Nosni aspirator Ariana 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimepet tra 09, 2010 11:37 am

Super stvar Nosni aspirator Ariana 31338
Dobro je znat da sljedeće dijete, za Lanu mi nije potrebno iako nezna puhat nos, nego samo potegne natrag u sebe Nosni aspirator Ariana 66333 al nemamo problema sa velikim sekretom skoro nikad Nosni aspirator Ariana 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:04 am

Joj blago tebi Zvrk, stvarno neznas koliko imas srece da Lana nema toliko sekreta.
Mozes si misliti koliko ga Luka ima, kad on i ispovraca sekret.I kolko kaslje i nikak ga izbaciti.

Evo jucer smo jedno 7-8 puta izvlacili sa ovim nosnim aspiratorom i svaki pu je izaslo moreeeee od sekreta.Automatski manje kaslje, jer je on meni kasljao zbog toga sto mu se sekret slijevao u grlo.Evo i nocas spavao ko beba.
I ujutro naravno kasalj jer se preko noci nakupilo, i evo ujutro mu vec vadila 2 puta s time.
Ja sam se preporodila odkad imamo to.I ja sam mirnija, jer znam da to "djubre" ide van, a ne u moje dijete.

Jos da isprobam Ozolpumin cepice.Kupila sam ih, i mislim da cu mu nocas staviti.Bas me zanima. Nosni aspirator Ariana 93467
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimepon sij 31, 2011 10:08 am

Kupila ga za Marina,i stvarno je super.Bolji od električnog
[Vrh] Go down
Danijela
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Danijela


Female
Broj postova : 353
Registration date : 10.12.2009

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimened vel 06, 2011 8:19 am

Imam ga i ja ,i odličan je,za svaku pohvalu Nosni aspirator Ariana 38980
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimened oľu 06, 2011 9:59 am

Imam ga i ja i odličan nam je. Ni Ana ni Lucija ne pušu nos same. Sad preko zime je praktički skoro svaki dan u upotrebi.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimened oľu 06, 2011 1:03 pm

Nadam se da će i moja prijateljica i njen sinčić biti zadovoljni....
[Vrh] Go down
Arwen
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 1
Lokacija : Zagreb
Registration date : 31.10.2011

Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitimepon lis 31, 2011 10:50 am

Ako nekome treba nosni aspirator Arianna, novi, neotpakiran, nek mi se javi na private. Ja sam sebi kupila a ovaj sam dobila na poklon, tako da mi je viška.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nosni aspirator Ariana Empty
PostajNaslov: Re: Nosni aspirator Ariana   Nosni aspirator Ariana Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nosni aspirator Ariana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» elektricni nosni aspirator
» aspirator za nos

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: