Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 dječje igraonice

Go down 
+6
zvrk06
Enea
Giovanna
Alice
ivany
vedrana87
10 posters
Autor/icaPoruka
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimesub sij 30, 2010 8:19 pm

nisam primjetila da ima takva tema na forumu i nadam se da nisam pogrješila mjesto gdje sam ju stavila!

ja sa emom idem otkako je naučila sjediti i igrat se u igraonice, prvo u esekeru gdje je ona mala sa lopticama i obično sam gledala da ne bude gužva i da budu djeca njezinog uzrasta, čim je netko došao sa starijem djetetom micala sam ju jer ipak djeca ne znaju paziti toliko i nikad se nisam odvajala od nje već sam uvijek bila s njom i držala ju na oku... neko vrijeme je voljela udarati drugu djecu i čim sam vidjela sklonila sam ju... nije mi igraonica mjesto da ja sjednem i odmorim već da se ona izigra
e sad u zadnjih mjesec dana idemo u merkator gdje je veća igraonica i ima starije djece ali opet se i ja izuvam i stalno sam uz nju i pazim da ona ništa ne napravi drugoj djeci i da druga djeca ne naprave nešto njoj...
a danas sam imala jednu situaciju pa mi vi objasnite tko je tu lud...
u merkatoru ima velika kao kućica i tobogani za stariju djecu, a sastrane mali tobogančić za ovu manju i bilo je troje manje djece sa emom i lijepo se spuštaju i dođe jedan mali od 5-6 godina i penje se on na taj tobogan i skače, prvo skoči na jednu malu curicu i ta mama njemu kaže da ne smije tu skakati jer su tu mala djeca a on je veliki, a on ništa i opet se popne i skoči na emu, a ja sam ga uhvatila za ruku i rekla, pa jel ti teta rekla da tu ne smiješ, ma da te vidim samo da još jednom skočiš ovdje....
mali uvrjeđeno ode do svoje mame koja je bila vani i laprdala sa prijateljicom i nije ni gledala šta joj mali radi i pred mojim mužem za mene da sam sigurno neka seljačina, da ak me vidi da će mi oči iščupati i da sam sigurno sišla s neke planine i ne znam se ponašati......
pa sad si ja mislim tko je sad tu lud, jesam mu trebala možda lupit šamar ili mu pljeskat što je tako velik skočio na emu...
tak sam se naživcirala, ema se stvarno lijepo igra tamo i zna se ponašati, ali sljedeći put neću ni ja ni mm šutiti!!!

ajd pišite kakva iskustva vi imate po igraonicama i ona dobra i loša
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimesub sij 30, 2010 8:41 pm

Mi neidemo po igraonicama jer nismo u gradu...

Ljetos je bilo slicnih situacija na igralistu ali kod nas ugl. dodu djeca bez roditelja pa im ja kazem da pripaze jer je ona manja i nebude vise problema.

Mislim da si dobro rekla malome, ja se isto cesto ustrucavam reci prvih par sekundi ali onda si mislim pa to je moje djete i kazem sto mi smeta. A ta mama je vjerojatno sišla s neke planine i ne znam se ponašati......
Nemoj se zivcirati!
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimened sij 31, 2010 8:46 am

Bože sačuvaj.Svaka mama brani svoje dijete i kad je u pravu i kad je u krivu,a to mi ide na živce. A te mame su gore od djece!Nisam imala priliku ići u takve igraaonice,ali to se susreće i na ulicama i na dvorištima i svugdje.Tu nisu kriva djeca nego mame što ih brane kad griješe...
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimened sij 31, 2010 8:57 am

Ah te igraonice i dica bez nadzora dječje igraonice 66333
odem ja s njima u igraonicu i znam sisti na kavu sastrane ali oci su mi uvik na njima i reagiram kad treba i sto treba. kad bude manje dice kazem im da paze,isto tako kazem da se one paze kada bude vise onih divljaka bez nadzora. ubiti tu vec odemo ca.

vedarana mislim da se netrebas pretjerano sekirati jer ce uvik biti'seljaka s palnina' i njihove dice.. ti upozori dijete pa ako ne ide ravno kod mame i njoj reci. ima nekad dice koja znaju divljati ali kad im lipo kazes da prestanu ona to i ucine.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimened sij 31, 2010 9:00 am

mi jos nismo krenuli po takvim igraonicama,ali bas kak velite cure,ima svakakvih i klinaca,a i mama,koje bas boli,da ne velim kaj,gdi ima je dijete i kaj radi,ma koma,takvi se budu uvijek nasli,nebres si pomoci
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimened sij 31, 2010 4:23 pm

Ma ne živciraj se totalno si u pravu,neke osobe si previše dozvoljavaju dječje igraonice 204166 dječje igraonice 204166 dječje igraonice 204166
Ja isto nemam iskustva jer neidemo po igraonicama
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimened sij 31, 2010 8:33 pm

Ni mi ne idemo po igraonicama, Luka je cijelo ljeto isao sa tatom na igraliste. Tata igra nogomet sa prijateljima a Luka se igra na igralistu.
To je super funkcioniralo, stalno mu je na oku jer se oni izmjenjuju, a i drugi ga pripaze i zabavljaju ga! Sa drugom djecom uglavnom nije bilo vecih incidenata, ali takvih idiota bude uvijek, nemozes tu nista!
I Luka zna biti zlocet, ne kazem da je on savrsen, ali ne branimo ga nikada kada nije u pravu, nego mu ocitamo bukvicu i onda je ok.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimeuto tra 20, 2010 8:54 pm

Moje cure idu svake subote od 10 do 12 h u vrtić u igraonicu!
Ja odem u shoping a one se izigraju, inače jako vole biti sa djecom tako da je njima super!
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimesri tra 21, 2010 7:37 am

Mi smo isli u igraonicu ali uvijek gledamo da je manje djece. I mislim gora su starija djeca jer obicno roditelji ne gledaju sta im djete radi jer vec je veliko i zna se brinut za sebe dječje igraonice 66333 ali ne i za ostalu djecu
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimesri tra 21, 2010 7:42 am

Kod nas u igraonici budu 2 odgajateljice tako da se nemoram sekirati jer stavrno paze da djeca budu dobra!
U igraonici u mercatoru smo bili par puta ali samo na kratko ali ja sam bila u blizini na klupi i gledala ih jer ima roditelja koji ostave djecu i odu i onda oni harače!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimesri tra 21, 2010 11:51 am

nemam igraonica u blizini,tako da ne idemo...ali kod mene u ulici je dom mjesne zajednice s parkićem za djecu,ljuljačke,tobogan,vrtuljak,klackalica...a za velike igralište s golom i košem za košarku..tako da ima svega i svačega dječje igraonice 66333
moj kvart je još uvijek "selo" gdje mamice bezbrižno puštaju djecu već od 3,5-4 god da sama ili u pratnji "starije" braće-čitaj 6 god,landraju i harače po selu i samom igralištu ,preskaču potok i stavljaju kamenje na prugu dječje igraonice 204166
mangupi srednja škola"uče" kikače kako da zapale upaljač da eksplodira itd.. dječje igraonice 204166
prije par dana su mi na vrata došli njih 4-5 klinaca oko 10-tak godina i bez pardona mi se popeli na terasu i njupaju štapiće od mog marka dječje igraonice 208799 pitam ih kaj je dečki kaj trebate?da jel hoću pustit svog marka(3,5god) da se ide igrat s njima... dječje igraonice 204166
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimesri tra 21, 2010 1:16 pm

dječje igraonice 208799 Angie ne mogu vjerovat kakvih roditelja ima
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitimečet srp 01, 2010 9:01 am

cure iz vz,imam pitanje,da ne otvaram novu temu,tu cu staviti,dali u vz postoji kakva igraonica tipa drustvo nasa djeca,gdi bi moglo dijete ostati par sati npr 8 do 11 ujutro,par puta na tj,?pita sogorica,ona bi svoju malu od 3 i pol god nekam upisala,a nezna kam,jer je njoj sad dok nije u vrticu uzasno dosadno doma,a ona je rodila prije mj dana,pa bi joj tak nekaj pasalo,u drustvu nasa djeca imaju ali od 11 do 2,bas tak joj ne pase,jer je rucak,a mala jos popodne ide spavati?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





dječje igraonice Empty
PostajNaslov: Re: dječje igraonice   dječje igraonice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dječje igraonice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: