Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Idu li vaše bebe same na spavanje?

Go down 
+21
aneris
Neovamama
*Dijana*
Aca
Josipa
Angie
soo_happy
*Ana*
jasmina
nanino
Mateja
zvrk06
zeljkica0205
Enea
ivany
pia2
ninana
ivana86
vedrana87
garfieldic
ninanana
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimesub sij 26, 2013 8:00 am

I kod mene idu sami na spavanje. Popiju mlijeko, onda u kupatilo pranje zubica i spavanac.
I ja volim da se zna neki red.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 7:07 am

meni su cure na svu srecu same u sobi, i zna se kad je vrijeme spavanja....nema iznimki...super mi je to pogotovo kad imamo goste... mi u prizemlju one na katu u krevetu i ne pomišljaju da ostanu s nama budne.... a vikendom duže spavamo, ako se Mia prije probudi lijepo se digne i ode u prizemlje gledati TV dok se i mi ne dignemo...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 8:49 am

super nanino
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 8:55 am

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 42762 Nanino i bravo ua cure koje znaju red
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 11:43 am

i meni E ima red kaj se tice spavanja,ali ja moram s njom,,probali dok smo po ljeti mjenjali kinbac za krevet,ti si velika curica ,bla.bla,jos malo imala budes svoju sobu,ali nist ne pali,ne boi se,jednostavno navika,ocito,a nisam ju navikla od pocetka niti da s nama spava,nikad niti da s njom idem spavati do stajanja,i eto sad nikak se rijesiti,cure primam prijedloge
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 11:46 am

a jel ona s vama u sobi?

ako je ja bi probala s pricom da mama ima jos nesto obavit prije nego legne pa ce mama doc a za to vrijeme ona nek legne. Das joj pusu pred spavanje, ususkas i kazes da ces brzo doc
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 11:48 am

je,s nama,je kad jos nemamo sredeno potkrovlje gdi su spavace sobe predvidene
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 11:53 am

da i ja sam imala u početku tu priču...ono mama ide još dolje napisati zadaću za posao.... ali nisu nikada one spavale s nama u krevetu, u sobi su bile s nama u početku ali još prošlo proljeće sam ih prebacila u njihovu sobu i doviđenja...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 11:57 am

probala sam to vec prij ,ali mi je dosla van iz sobe,budem opet,ja sam ju onda stavila spavati i rekla da se idem istusirati i dođem,ali nije upalilo
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 12:16 pm

Ja sam u početku morala s Majom jer ju je mama tako naučila i onda mi dopiiiiiii....
Jednom sam je pitala jel može da ona ide sama spavati, a ja idem kuhati šugo i paštu....pošto to voli najviše na svijetu pristala je i malo po malo sve napravi sama, ali mama kod kuće još uvijek ide s njom...
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 1:09 pm

kaj je šugo???
kikice molim te prosvjetli me....
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 1:12 pm

Šugo-umak, saft....
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 1:20 pm

Velike cure legnu i ja im ugasnim svjetlo i izađem i to je to a Marija ako je jako umorna onda ju samo stavim u kindač i dam bočicu i izađem a ako nije onda moram biti na svom krevetu i ja čitam i ona zaspe!
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 2:13 pm

Jo to one spavaju s ugasenim svjetlom?
Moji spavaju s upaljenom lampom, nisam ni probala ugasiti ju.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 3:01 pm

ugašeno svijetlo...imaju na plafonu onu zvjezdice koje svjetle u mraku... ali pritvorim vrata dok je upaljeno svjetlo u dr.sobi....ma mojima treba 3 min da zaspe... hvala bogu...
najbolje je kad imamo doma feštu ili goste (čitaj skoro svaki vikend), one se lijepo same obuku u piđame, ja ih odfuram gore na kat i spavanac a u prizemlju tuuuullluuumm....
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 6:03 pm

Da sa ugašenim svjetlom i zatvorenim vratim adok smo mi u dnevnoj jer su sobe jedna pored druge a kad idemo spavat otvorim vrata ali ih pritvorim ako slučajno nešto trebaju da vide doći do nas jer nam je spavaća soba dosta udaljena!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimečet tra 25, 2013 6:45 am

Marija u zadnjih par mjeseci u biti kako je bila bolesna i išla na bocke od onda svako stavljanje na spavanje ja moram leći u svoj krevet i dragat joj rukicu Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 66333 sva sreća ako je jako umorna brzo zaspe 5-10 minuta!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimečet tra 25, 2013 7:11 am

Kod nas i dalje nema uspavljivanja...citanje price i spavanac..
LUka zaspi isti cas..Hanna je vec drugacija..ona pa pisat, pa dati pusu, pa se vrati ..nekad sam ju znala uloviti da se igra na podu..ali prosla je ta faza..valdja sad i kak su vani pa se izmore pa spavaju ko topovi....

e curke jedno pitanje kad smo vec kod toga...Jel vasi kad im citate price prije spavanja su mirni??ono lijepo slusaju, ususkaju se....moji bas i ne..uvijek nesto sa strane..
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimečet tra 25, 2013 8:18 am

Lara i Petra budu mirne, leže i slušaju ga. Moje cure još uvijek znaju zezat kad legnu, te su žedne ,te moraju piškit, te boli noga ili stomak ili glava , pa moraju kakat ...
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimečet tra 25, 2013 8:23 am

Tena neće slušat,tj.pitala sam ju dal hoće da joj čitam,
rekla je da ne,tak da nit nisam forsala. ali isto ima
promenade,i tó uvijek dok legne,stalno ju nešto boli i muči
isto, Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 66333 mustra
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimečet tra 25, 2013 8:42 am

Ma ja kad se legnem s njima na nas krevet onda je ok.ali ak se cita kod njih u sobi, onda smo na lukinom krevetu ali uvijek nesto...
luka je bolji po tom pitanju on bas slusa..ali ova mala , kazem nekad hoce,nekad ju sve drugo zivo zanima...
[Vrh] Go down
Eminaaa
Dojenče
Dojenče
Eminaaa


Female
Broj postova : 59
Age : 31
Registration date : 22.01.2013

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimečet tra 25, 2013 11:43 am

Eh :) Naš sin spava s nama u sobi, još uvijek nema svoju sobu.. No, kada je vrijeme za spavanje ukoliko nije baš umoran onda ga moram ljuljati a ako se preko dana umori tj. ako je više aktivan onda bez problema sam zaspi.. Prakticiriam da ga uspavljujem u isto vrijeme pa tako sad spava po danu u 12h, a navečer u 21h idemo na spavanje :) Nadam se da će uskoro početi sam uspavljivati se :)
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitimepon tra 29, 2013 8:42 pm

moji sami idu na spavanje, sto se tice citanja nekad hoce slusat a ako ne zele slusat onda ja i ne citam.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Idu li vaše bebe same na spavanje?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Spavanje
» Dnevno spavanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: