Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)

Go down 
+10
Ninica
*Dijana*
nanino
Zabica
fugica
leobaby
vedrana87
zvrk06
Enea
ninanana
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimesub kol 07, 2010 1:37 pm

Mi se samo prijavljujemo da smo još na našem Nestle 1.

Za tjedan-dva ćemo na Nestle Junior 2! MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 323962
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimesub kol 07, 2010 4:40 pm

mi smo totalno izbacili hipp,ne papa ga više neće ni okusiti a neće ni kravlje piti ni probati (više) neće nikaj kaj je na mlječnoj bazi... MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 168724
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimesub kol 07, 2010 9:01 pm

*Dijana* je napisao/la:
mi smo totalno izbacili hipp,ne papa ga više neće ni okusiti a neće ni kravlje piti ni probati (više) neće nikaj kaj je na mlječnoj bazi... MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 168724

Probaj Nestle, moja je totalni ovisnik o njemu MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 360182
I meni osobno ljepše miriši i ukusnije je od ostalih formula.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 7:21 am

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 31338
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimesri kol 11, 2010 9:44 pm

*Dijana* je napisao/la:
mi smo totalno izbacili hipp,ne papa ga više neće ni okusiti a neće ni kravlje piti ni probati (više) neće nikaj kaj je na mlječnoj bazi... MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 168724

Jesi probala s Nestle?
Ups, ja tek sad vidim da tvoja beba nema još godinu dana. Ovo je Nestle Junior 1, za one s navršenom godinom. Mi još koji dan i startamo s dvojkicom MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 13329
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimečet kol 12, 2010 8:45 am

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 386911 MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 386911 onda nikaj! bumo pričekali još koji mj.ali,kad neće,kaj mislim si još bolje!mislim da ne papa po noći! čujem da puno mama to prakticiraju tj.odućili su bebe da papaju po noći! MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 8544
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimečet kol 12, 2010 11:53 am

Njima bi mlijeko u prvoj godini trebalo biti No1....doduse drugih 6 mj manje ali bar 500ml dnevno...Moj S je imao fazu kad su zubici isli da je odbijao bocicu sa mlijekom...pa smo mu u polu snu davali pa je pojeo...nekad sve, nekad pola, nekad malo...ali je faza prosla i nastavio je normalno jesti i pio je Bebimil 3 do 2god i 3-4mj....ali je bio zdrav i fino napredovao....od godine dana je pio on i kravlje...ali bebimil ujutro i navecer obavezno...a za popodnevno spavanje kravlje...Probaj joj lino malo ubaciti u hipp ili kakao... MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 877388
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimečet kol 12, 2010 11:57 am

sam je napisao/la:
Njima bi mlijeko u prvoj godini trebalo biti No1....doduse drugih 6 mj manje ali bar 500ml dnevno...Moj S je imao fazu kad su zubici isli da je odbijao bocicu sa mlijekom...pa smo mu u polu snu davali pa je pojeo...nekad sve, nekad pola, nekad malo...ali je faza prosla i nastavio je normalno jesti i pio je Bebimil 3 do 2god i 3-4mj....ali je bio zdrav i fino napredovao....od godine dana je pio on i kravlje...ali bebimil ujutro i navecer obavezno...a za popodnevno spavanje kravlje...Probaj joj lino malo ubaciti u hipp ili kakao... MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 877388

potpis,mi smo ujutro na cokolinu ili tak nesto,a navecer obavezno flasica hipp nocno,probaj to,mislim da je to od 9mj
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimečet kol 12, 2010 5:17 pm

ne znam...nije joj nikaj od toga fino,neće ni lino a ni kakao u mljeko,čokolino jede samo na žlicu to joj je super! ali na flašicu neće... MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 877388
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimečet kol 12, 2010 5:31 pm

i mi jedemo na zlicu sve,na flasicu samo mlijeko navecer
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimečet kol 12, 2010 6:03 pm

Pa nema veze...napravi joj adaptirano i lino na zlicu...jos bolje...gusce je i vise se najede MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 13329 bitno je d unese tih 500ml dnevno, a kako, to je manje bitno....
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimepon kol 16, 2010 4:45 pm

500 ml?
idem malo računati....
od spavanja
pola 10-200 ml
pola 6-150 ml(cca)
oko pola 10-10, neka kašica, vočna
pa ručak oko 2
oko 6 vočna
i dakle pola 10 200 ml
moje dijete puno jede MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 877388
[Vrh] Go down
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitimepon kol 16, 2010 8:04 pm

Mi smo Lauri do prve godine davali bebimil, a zadnja 3 mjeseca mješali ga s čokolinom, frutolinom... Onda smo prešli na kravlje mlijeko i bez problema ga je prihvatila, valjda zbog čokolina nije primjetila razliku. Pila ga je prije spavanja i tijekom noći. Jedan dan ga više nije htjela piti, pa smo ga nakon tjedan dana prestali davati i više ga nikad nije ni tražila. Sad voli piti čokoladno mlijeko.
[Vrh] Go down
Sponsored content





MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Prehrana adaptiranim mlijekom-
Forum(o)Bir: