Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pasta za izbjeljivanje zubi

Go down 
+10
*Ana*
mama84
ivana86
ivany
Giovanna
MMM
Mateja
Conny
Enea
leobaby
14 posters
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepon stu 16, 2009 12:38 pm

Preporučam Signal WHITE NOW. Pasta za izbjeljivanje zubi 36152
Odma nakon prvog pranja se vidi razlika. Pasta za izbjeljivanje zubi 691353
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepon stu 16, 2009 1:12 pm

ja si ju spremam kupiti,znaci sljaka Pasta za izbjeljivanje zubi 782419
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepon stu 16, 2009 8:59 pm

Pasta za izbjeljivanje zubi 38980 A-ha!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepon stu 16, 2009 9:58 pm

dobro je znati - i ja cu je onda probati kada ovu potrosimo
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimeuto stu 17, 2009 7:44 am

Ja htjela kupiti nakon sto si ovdje napisala, jucer bila u dm-u i totalno zaboravila i uzela neku drugu. Pasta za izbjeljivanje zubi 735845 Dobro, kupim ju kad ovu potrosimo!
[Vrh] Go down
MMM
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
MMM


Female
Broj postova : 312
Age : 42
Lokacija : Slavonija
Registration date : 19.07.2009

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimeuto stu 17, 2009 8:07 am

isprobano,nije loša
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimeuto stu 17, 2009 8:09 am

budem probala Pasta za izbjeljivanje zubi 782419
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimeuto stu 17, 2009 11:33 am

ajd kad ćete vi svi onda ću i ja probati Pasta za izbjeljivanje zubi 386911
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepet stu 27, 2009 9:52 pm

meni nije ništa posebno,nisam vidjela razliku Pasta za izbjeljivanje zubi 959498
[Vrh] Go down
mama84
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 3
Registration date : 01.08.2009

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepet vel 12, 2010 8:41 pm

ja ne koristim paste za izbjeljivanje od kada mi je zubar rekao da skidaju caklinu i da mi nisu baš preporučljive. Pasta za izbjeljivanje zubi 616445
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimesub vel 13, 2010 9:31 am

Ja kupila Signal white now, danas cemo ju bas probati, taman smo staru potrosili.

Koliko ja znam samo trajno izbjeljivanje skida caklinu, paste ne, jer one pruzaju samo trenutni ucinak, a ne trajni!
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepon vel 15, 2010 1:00 pm

Tak je! Pasta za izbjeljivanje zubi 453127
ALi nemoj odma piti kavu ili čaj nakon... Pasta za izbjeljivanje zubi 36152
Nek ostanu čim duže bijeli, LOL!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:34 pm

ja sam bila nedavno kupila aquafresh whitening (nadam se da sam dobro napisala), super je, bas sam zadovoljna! budem probala i signal!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:52 pm

Mi vec vise od 2 mjeseca koristimo white now ali ja ne vidim neku razliku, ma da mm kaze da ima razlike, on ju kod sebe kao vidi Pasta za izbjeljivanje zubi 66333
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:09 pm

mislim da su ljepsi zdravi zubi u svakom slucaju od bilo kojih bijelih a istrosenih,

bas sam se savjetovala sa zubaricom oko izbjeljivanja, rekla mi je da paste za izbjelj dakle bas one koje se smiju koristiti 1 put mjesecno kao i svi prof postupci kod zubara a koji su dugotrajni ali efektni imaju veliku manu-
izbjeljivanje ostecuje caklinu te ona postaje porozna, dakle vise nema obrambenu funkciju te u zub ulazi sveeee, i on propada.
ne znam kakvo je lasersko izbjeljivanje po privatnicima ali znam da dodje cca 3000kn...
[Vrh] Go down
lenčica_01
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lenčica_01


Broj postova : 254
Lokacija :
Registration date : 21.04.2010

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimečet tra 29, 2010 9:48 am

ja ju probala i nije mi bila neka razlika, tako da sam si sad uzela od Oriflema i jako mi je dobra Pasta za izbjeljivanje zubi 691353
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimečet tra 29, 2010 10:43 am

Anna je napisao/la:
mislim da su ljepsi zdravi zubi u svakom slucaju od bilo kojih bijelih a istrosenih,

bas sam se savjetovala sa zubaricom oko izbjeljivanja, rekla mi je da paste za izbjelj dakle bas one koje se smiju koristiti 1 put mjesecno kao i svi prof postupci kod zubara a koji su dugotrajni ali efektni imaju veliku manu-
izbjeljivanje ostecuje caklinu te ona postaje porozna, dakle vise nema obrambenu funkciju te u zub ulazi sveeee, i on propada.
ne znam kakvo je lasersko izbjeljivanje po privatnicima ali znam da dodje cca 3000kn...

Anna to isto je i meni jučer rekla moja zubarica, jer se ja spremam staviti ljuskice na zube,
ona mi definitivno predlaže lasersko izbjeljivanje, jer kaže da su ove paste za izbjeljivanje jako štetne!!
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimepet tra 30, 2010 8:06 pm

upravo sam se danas konzultirala, lasersko izbjeljivanje je ustvari izbjeljivanje UV zrakama koje samo pospjesuju djelovanje kemikalija dakle istih tvari kao i kod standardnog, samo vrem brze i skuplje...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:50 am

Meni to niš ne pomaže kad sam kavopija i pušač!!! Pasta za izbjeljivanje zubi 735845
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pasta za izbjeljivanje zubi Empty
PostajNaslov: Re: Pasta za izbjeljivanje zubi   Pasta za izbjeljivanje zubi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pasta za izbjeljivanje zubi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zubi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: