Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

robica

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 9835
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: robica   ned lip 06, 2010 8:25 am

mi dosta kupujemo u Prenatalu,jako su kvalitetni,odlični su,i u TL,majce itd.bodići su katastrofa!!
to se slažem! ali,najbitnije je ono kaj se svidi,i cijene naravno!za te male prdeke je tak skupe krpice...ali dobro,treba i njih našminkati! tak da nije mi žal naravno dati.tj.kupiti!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: robica   ned lip 06, 2010 9:09 am

isključivo koki,niki,mayoral,zip-zap,motion i orchestra naravno u outlet dućanu
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tina
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 1187
Registration date : 12.07.2010

PostajNaslov: Re: robica   sri srp 28, 2010 11:47 pm

Mi isto,shoping mi je na 20 metara od kuče pa najčešče tam,ima svakakvih dučana sad neznam ni kak se zovu ugl su s dječijom robicom i uvijek nađem nekaj kaj mi se svidi,ne gledam marku. Dobila sam i dosta robice od kolegica s posla i od meminih kolegica s posla pa mu oblačim za spavanje,a sve je to praktički nova robica,kaj to dijete ponosi mjesec,dva i več mu je premalo. Neznam kaj vi mislite o tome i dal ste vi dobile kaj robice od bližih il vam je to nedopustivo i ne želite tuđe i več nošeno?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Enea
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4789
Registration date : 23.02.2009

PostajNaslov: Re: robica   čet srp 29, 2010 6:40 am

ja sam vecinu dobila od sestricne iz uk(ima blizanke),pa imam toga sve po duplo,to je vec nosila moja necakinja,sad moja eneica i jos je ko novo,sad vece stvari,imam jos nekaj od njih i necakinje,sad mi ona nazalost nebre donesti,jer je toga brdo,tag da ona pakira tam,a od necakinje imam vecinu,neke sitnice dokupim,i cipelice naravno,to ne posudujemo

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alice
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2703
Registration date : 03.01.2010

PostajNaslov: Re: robica   čet srp 29, 2010 7:38 am

Tina je napisao/la:
Neznam kaj vi mislite o tome i dal ste vi dobile kaj robice od bližih il vam je to nedopustivo i ne želite tuđe i več nošeno?

Ja bih uzela nešto od svojih frendica,zašto ne? I kod nas se dosta ta robica nosa iz kuće u kuću,ali mm ne želi čuti za to. On hoće da sve kupi i nema teorije da obuče nošeno i tuđe. Kaže da ako djetetu ne može priuštit vlastitu odjeću onda nek ga nema.Meni je to smetalo,ali kad vidim koliko on razmišlja i brine o tom onda mi je uredu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12186
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: robica   čet srp 29, 2010 8:26 am

Lanina kuma ima curku godinu dana stariju od Lane, i uvjek nam prosljeđuje odjeću, meni to nimalo ne smeta

[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.forumotion.net
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 5085
Registration date : 12.05.2010

PostajNaslov: Re: robica   čet srp 29, 2010 10:24 am

Mi isto dosta toga imamo nasljeđenog. To mi nimalo ne smeta. Naravno nadokupim ono što treba, cipele uvijek kupujem nove.

Alice, tako je i moja poznanica mislila, a onda joj je došla kriza i počela i ona robicu posuđivat.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: robica   čet srp 29, 2010 12:09 pm

žabica je napisao/la:
Mi isto dosta toga imamo nasljeđenog. To mi nimalo ne smeta. Naravno nadokupim ono što treba, cipele uvijek kupujem nove.

Tako i mi!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tina
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: robica   ned kol 01, 2010 7:49 pm

Alice je napisao/la:
Tina je napisao/la:
Neznam kaj vi mislite o tome i dal ste vi dobile kaj robice od bližih il vam je to nedopustivo i ne želite tuđe i več nošeno?

Ja bih uzela nešto od svojih frendica,zašto ne? I kod nas se dosta ta robica nosa iz kuće u kuću,ali mm ne želi čuti za to. On hoće da sve kupi i nema teorije da obuče nošeno i tuđe. Kaže da ako djetetu ne može priuštit vlastitu odjeću onda nek ga nema.Meni je to smetalo,ali kad vidim koliko on razmišlja i brine o tom onda mi je uredu.

Baš me ovo piknulo,da ako nemožeš priuštiti djetetu robicu bolje da ga nema.Ja sam svome kupila koliko sam mogla i bake su pomogle,a to sad nije neznam kak puno s obzirom da mi je u početku trebalo bar 10 kompetiča na dan,puno je bljuckao(i još uvijek bljucka,malo manje)i nisam mu mogla ostavit to mokro na njemu.
A kako nemožeš oprati robicu da se odma posuši,posegnula sam za robicom koju su mi s lijepom namjerom donjele kolegice,naravno oprala sam to i spremila još kao trudnica.Žao mi je kaj mu nemogu priuštit sve,al takva je situacija i teško je živjet,sve bi dala za njega i dajem,drago mi je što eto tvoje dijete bude imalo sve novo,al reč da bolje da ga nema je malo bolno za čut jer se osječaš kao da ti ne daješ sve od sebe da bi ti djetetu bilo lijepo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: robica   ned kol 01, 2010 8:13 pm

ja bi rado posudila da imam od koga,polu-šogica mi je u VK i ima blizance koji su stariji samo 3mj od mog marka,-ne mogu ja čekat da ona svome patriku skine da bi mi slala za marka,a druga pak ima curicu od 3 godine i sad su dobili blizanke,-tako da ni ta opcija ne prolazi
prije par dana mi se ponudila od jednog rođaka žena(imaju 4 sina) da mi bude dala robice,je iznosana,ali za po doma je dobra
meni je žao da robicu koju sam kupila,znači sve je novo,očuvano,da u tome vodim marka u parkić,da ga pustim u pjesak,u dvorište,a imam još jedno dijete-nemam baš tako sjajnu situaciju da mogu za drugo dijete ponovo sve kupovat,jer jednostavno ne mogu odvojiti robicu za po doma i za nekud ići
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vedrana87
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2802
Registration date : 09.08.2009

PostajNaslov: Re: robica   ned kol 01, 2010 8:27 pm

ma to ako si ne možeš priuštiti robicu za dijete ne moraš ni imat djete je najveća budalaština koju sam čula! ako djetetu ne možeš priuštiti ljubav, sigurnost i osnovne životne potrebštine e onda ne bi ni trebao imati djete, a čim netko tako materijalno razmišlja sumljam da će biti bolji roditelj od onog koji uzima nošene stvari....
moja kuma ima dijete godinu ipol starije od eme i većinu stvari mi je dala, imala sam love i mogla sam emi priuštiti haljinice sa zlatnim povezom ali nisam htjela, zašto bi, rađe ću ja tu lovu čuvati i priuštiti djetetu piknik u prirodu, put po slavoniji ili na more nego robicu...
sad za ivu imam svu robicu od eme i danas sam joj kupila prvu haljinicu.... jesam li ja zbog tog manje vrijedna kao mama i manje zaslužujem svoje dijete nego neki koji sve kupuju novo?

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tina
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: robica   ned kol 01, 2010 8:53 pm

vedrana87 je napisao/la:
ma to ako si ne možeš priuštiti robicu za dijete ne moraš ni imat djete je najveća budalaština koju sam čula! ako djetetu ne možeš priuštiti ljubav, sigurnost i osnovne životne potrebštine e onda ne bi ni trebao imati djete, a čim netko tako materijalno razmišlja sumljam da će biti bolji roditelj od onog koji uzima nošene stvari....
moja kuma ima dijete godinu ipol starije od eme i većinu stvari mi je dala, imala sam love i mogla sam emi priuštiti haljinice sa zlatnim povezom ali nisam htjela, zašto bi, rađe ću ja tu lovu čuvati i priuštiti djetetu piknik u prirodu, put po slavoniji ili na more nego robicu...
sad za ivu imam svu robicu od eme i danas sam joj kupila prvu haljinicu.... jesam li ja zbog tog manje vrijedna kao mama i manje zaslužujem svoje dijete nego neki koji sve kupuju novo?

Baš imaš pravo,slažem se s tobom,neznam zašto sam uopče počela razmišljat na takav način. Još sam zbunjena oko roditeljstva i kad čujem takve neke stvari mislim da je to ispravan način i podcjenjujem ono što ja mislim.Na kraju svak radi kako misli da je najbolje.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 6:31 am

znate šta meni nije nikako jasno???
tam na onom forumu,ženskice koje su bile trudne kad i ja s filipom,znači bebe rođene u zimu,em su kupovale markiranu robicu,viper ovakav i onakav,i koješta od opreme,to su naslikavale i pokazivale,a čim im to dijete preraste neki komad robe,ili više ne koristi,one to stavljaju u oglasnik i prodaju po 20-30kn
zar su tako dobro financijski potkovane,da si za drugo mogu priuštit ponovo sve kupovat ili ne misle imati više djece??
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alice
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 8:20 am

Ajme cure...
Nisam ja napisala nek nema djeteta nego nek njega nema.Uostalom to je samo mišljenje mm ne i mene osobno,a i to vam lijepo piše.
Sad ispada da sam ja rekla da vi ne valjate a ja valjam. E nisam to rekla niti tako mislim!!
Ja bi isto rado posudila,ali ako mm neće i želi da kupi sve ''od igle do lokomotive'' ,a u stanju smo si to priuštit onda nek kupi. Uostalom kome će ako neće svom djetetu?! I bolje i tako neg da troši po kafanama...

vedrana87 je napisao/la:
a čim netko tako materijalno razmišlja sumljam da će biti bolji roditelj od onog koji uzima nošene stvari....

Baš ste me sad uvrijedile...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 8:31 am

Alice ne se vrijedati
sigurno nisu cure mislite tako..ja nemam nista protiv toga da se kupi i kupuje sve novo. ako si mozes priustiti zasto ne.

ja tari robicu imam od sestre,ali i naravno da ima i novog jer robica se tako brzo uprlja,podere..i nemam robice za po doma i vani..sve nosi svugdi,a ionako je po zimi uvik u stramplicama i suknji,a po liti u suknji ili haljini..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 8:37 am

Alice je napisao/la:
Ajme cure...
Nisam ja napisala nek nema djeteta nego nek njega nema.Uostalom to je samo mišljenje mm ne i mene osobno,a i to vam lijepo piše.
Sad ispada da sam ja rekla da vi ne valjate a ja valjam. E nisam to rekla niti tako mislim!!
Ja bi isto rado posudila,ali ako mm neće i želi da kupi sve ''od igle do lokomotive'' ,a u stanju smo si to priuštit onda nek kupi. Uostalom kome će ako neće svom djetetu?! I bolje i tako neg da troši po kafanama...

Baš ste me sad uvrijedile...

Ajde Alice ne biti tužna
Cure su krivo skužile, ispalo je, bolje da nema djeteta ako mu nemože sve kupit, zato je cure koje nemogu sve to kupit to povrjedilo

tm ima potpuno pravo na svoje mišljenje, koje meni uopće ne smeta, ja se isto nadam da ću jedan dan imat novaca ko blata, i da će mi i drugo dijete dobit sve novo, i sad Lana ima skoro sve nove, i dosta joj toga kupim, ali ne smeta mi ni nošeno od ljudi koje znam, odjeće ionako nikad dosta al recimo neću ni na forumu ni na ebayu kupovat nošeno (jednom kupila trenerku od Željkice) to ne volim, i neću radit, i nema se tko šta uvrijedt na moje mišljenje )

Uostalom cure, ako Alice može kupit svom djetetu sve, neka kupi, onaj tko joj je možda htio prosljedit robu, prosljedit će nekome kome je potrebnije

e i da, imamo robicu za kuću/vrtić - trenerkice, majice...koje toliko brzo uništi, da u tome nemože ić recimo u Crkvu ili u grad, tako da imamo posebnu odjeću, nekoliko majica, trapki, haljinica... za negdje

[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 8:45 am

Hvala ti Zvrk...
Imaš jako zrelo razmišljanje!!!!
Meni je stvarno krivo sad ovo bilo pročitat,jer ispada da sam materijalist i da nemogu biti dobar roditelj (kako je i napisano) Zbog čega? Što vlastitom djetetu kupujem nove stvari?
Jooj neću više o tom i gotovo!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 8:54 am

Znaš i sama da to nije istina, i da to nema veze s ničim, možeš nemat novaca i bit govno od roditelja, može imat novaca i bit divan roditelj, a može i obrnuto od navedenog, tako da to zaista nema veze s ničim cure, onaj tko ima, sigurno je ponosan na sve što ima, i naravno da ima pravo uživat u tome, nije zbog toga materijalist.
Alice meni je baš drago da vi imate i možete, to je stvarno super! uz to si divna osoba ( po ovome što te virtulano poznajem) i bit ćeš divna mama

I cure stvarno se niste trebla toliko uvrijedit na to, Hvala dragom Bogu što imaju i mogu, i naravno da će uživat u kupnji svega za svoju curku, i ja bi na njihovom mjestu, uživala i bez imalo krivnje kupila sve novo

Znam da je došlo do nesporazuma, i da je ispalo po napisanom da je bolje neimat djete ako mu nemožeš sve kupit, al Alice je objasnila da ste krivo skužili i da je njem m rekao da je bolje da njega nema ako nemože djetetu dat ono što mu treba, to je njegovo mišljenje i ima pravo na njega

Zato mislim da nema potrebe da se nastavi prepirka na ovoj temi

[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 9:08 am

nisam ništa komentirala u vezi toga,zbilja nisam jalna,drago mi je kad netko ima i može kupiti svašta i uživa u tome
sve bi na svijetu dala da mogu svojoj djeci sve priuštit,a da time ne zakidam nas
već sam pisala-nemam od koga ništa dobit i sve moram kupovat,po sezoni na marka potrošim min 1000kn + obuća,oprema za vrtić..filip nosi sve od brace,njemu sam jadnome kupila samo odjelce za izići iz rodilišta i još jedno za krštenje,nemam potrebu nadopunjavat za njega..
za djecu mora biti,na njima štedim tako da kupujem u outlet dućanu,a sebi i mm kupim hlače za cc70kn,obuću si kupim kad se doslovno raspadne
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vedrana87
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2802
Registration date : 09.08.2009

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 9:23 am

alice, nije mi bila namjera te uvrijedit i nisam to pisala isključivo za tebe, već izjava tvog muža je bila i izjava mog tate kad je trebao dobiti prvo djete... ima ih dosta koji tako razmišljaju, a mi koje već imamo djecu znamo da nije tako, što će vjerujem i tm shvatiti kao što je i moj tata. bebama se ne isplati kupovati sve novo, neke stvari za kuću je dobro imati posuđeno, jer češ proplakat kad ti beba uništi nešto što je terbi predivno, a i gledaj da je ovo nošeno najviše mjesec dana jer beba brzo preraste. ma nije meni krivo što ti možeš priušti bebi sve samo ti hoću reći da ti se ne isplati, a muški su takvi ponosni ali skontat će poslije da neke stvari je bolje posuđivat

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tina
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 10:14 am

Nisam ni ja rekla ništa da je to krivo kupit svom djetetu sve novo i lijepo,samo me pecnulo to što je tvoj muž reko da bolje da ga nema ako si ne može priuštiti,upravo to sam prokomentirala jer također ko mladi roditalj bi voljela da ima sve a trenutno je takva situacija da ne mogu previše.Na kraju nemam niš protiv nošenog,to je bebina robica oprana i ispaglana.
Oprosti kaj si se tak osječala,al nije bila namjera da te se povrijedi,samo je razmišljanje malo uvredljivo prema onima koji imaju djecu,a nisu toliko financijski potkovani,takvo superiorno mišljenje me vrijeđa jer po tome ja ne vrijedim jer sam u stisci s novcima. Oprosti,znam da češ biti divna majka i tvoj muž divan otac i da je to vjerojatno reko ne razmišljajuči ,jer rijetki su oni koji mogu živjet ne razmišljajuči kako da sutra skuham nešto,a da imam novaca za još tjedan dana šta jest,kužiš me?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Enea
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4789
Registration date : 23.02.2009

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 10:49 am

ajde curke,nastao nesporazum,bitno je da su nam klinci zivi i zdravi,a klaj se tice odjece svi se snalazimo ko kako moze,ali i ja mislim da swe neka stvari ne isplati kupovati,ako ti ima ko dati svoje,ma nije bitno,svaki si napravi kak hoce

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tina
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 10:53 am

Istina,fakat došlo do nesporazuma,hvala bogu moj je zdrav i debel,a ja sve mršavija frajer me iscica,samo raste. Kaj s robicom koju dobite kad preraste dal onda date nekom drugom il sačuvate za ako jednog dana opet bude trebalo?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alice
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 10:55 am

Tina je napisao/la:
Istina,fakat došlo do nesporazuma,hvala bogu moj je zdrav i debel,a ja sve mršavija frajer me iscica,samo raste. Kaj s robicom koju dobite kad preraste dal onda date nekom drugom il sačuvate za ako jednog dana opet bude trebalo?

Ja ću ...
Da opet nebi došlo do nesporazuma!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leobaby
Admin

Female
Broj postova : 10947
Registration date : 31.01.2008

PostajNaslov: Re: robica   pon kol 02, 2010 10:56 am

Ako je robica ok, složim paketić i prodam za siću preko foruma,
ostalo dam frendici da joj mala za po doma ima.

"Nije nebo visoko, nisu zvijezde daleko, samo spusti glavu i pogledaj dječje oči."
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Sponsored content

PostajNaslov: Re: robica   

[Vrh] Go down

robica
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» prenatal robica -skupo