Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dječije cipelice

Go down 
+12
lola
Zabica
*Dijana*
lalica000
Tinna
Enea
ninana
mommy
magaly
ludica
zvrk06
Nataly
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 6:30 am

Da,stopalo....uglavnom ono povišeno što bi trebalo oblikovati stopalo...
[Vrh] Go down
Danijela
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Danijela


Female
Broj postova : 353
Registration date : 10.12.2009

Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 6:49 am

biba je napisao/la:
mi vodili malog u ortopeda i reka nam da ni slučajno ne uzimamo frodo ni bambi ni ijedne koje imaju anatomski uložak jer da smo tako starijem ispi**ili nogu...... da je svugdi vani to zabranjeno.... Dječije cipelice - Page 2 959498 i to nam je ponovio i još jedan ortoped.... tako da mi sad kupujemo najobičnije vulgaris Dječije cipelice - Page 2 13329 u zare, pitarela isl
Oprosti,ali ovakve gluposti još nikada nisam čula Dječije cipelice - Page 2 877388 Ja sam svom malom htjela kupiti nike ili puma koje imaju uložak,pa mi je rekla starija gospođa u dučanu,ako želim dobro svojem djetetu da mu to ne kupujem ,već bambi,ciciban da bi mi dijete imalo zdravu nogicu i pravilno gazilo,a poslije u kasnijoj dobi kad se stopalo formira da se može nositi bilo kakva obuća,ali opet je i to individualno od djeteta do djeteta
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 8:00 am

Mi smo do 3. godine bili na bambiju, cicibanu, frodu, al od onda ne , sad kupujemo šta god nam se svidi a da nije preskupo Dječije cipelice - Page 2 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 1:09 pm

mis mo stvarno pazili na obuću bambi je uvjek dobrodoso kod nas,a tenke smo joj znale uzet nike sad sam joj kupila froddo i super su jedino su skupe Dječije cipelice - Page 2 208799
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitimepet lis 07, 2011 12:48 pm

nama je on objasnio da se dijete rodi s ravnim stopalom i da se to stopalo oblikuje tj svodić diže poprimajući informacije iz vana, tj hodanjem bos i po raznim površinama. a stavljanjem nogice u kalup da samo ulijenjuješ sve te mišiće i košćice i da s ene mogu normalno formirat. pokaziva nam je slike nogica i objašnjava. i ja sam bila skeptična ali čovik nam je sve do u detalje objasnio i nisu gluposti.
[Vrh] Go down
Danijela
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Danijela


Female
Broj postova : 353
Registration date : 10.12.2009

Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitimepet lis 07, 2011 3:33 pm

biba je napisao/la:
nama je on objasnio da se dijete rodi s ravnim stopalom i da se to stopalo oblikuje tj svodić diže poprimajući informacije iz vana, tj hodanjem bos i po raznim površinama. a stavljanjem nogice u kalup da samo ulijenjuješ sve te mišiće i košćice i da s ene mogu normalno formirat. pokaziva nam je slike nogica i objašnjava. i ja sam bila skeptična ali čovik nam je sve do u detalje objasnio i nisu gluposti.
Pa ok...ali po tome ispada da bi dijete trebalo hodati boso i bez cipela,što meni osobno nema smisla,ali bože moj to je samo moje mišljenje,jel ja gledam po svojem djetetu...kad ga držim za rukice on mi hoda na prstima kao balerina što nije dobro za kasniji hod,a kad mu obučem bambijevu šlapicu,stopalo mu je na tlu i ispravno hoda...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitimepet lis 07, 2011 5:43 pm

Moja Ana je prohodavala bosa, ali je jako iskrivljavala desnu nogicu i nikako se nije htjela pustit. Čim smo joj kupili cipele (froddo) dijete je u roku 2 dana prohodalo i nije krivilo nogu.

Za Luciju mi je ortoped u Klaićevoj rekao da čim se počne dizati na nogice kupimo cipele sa anatomskim uloškom.
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitimepet lis 07, 2011 6:16 pm

Po meni dijete koje počinje hodati obavezno mora imati anatomsku cipelu i to gležnjaču, tak da se noga drži čvrsto i stabilno u cipeli.
A sad... kad sam ja bila mala, nit je bilo bambija, nit frodoja, ni cicibana, a ni para za preskupe cipele, a nikad problema nisam imala s stopalima. Al mi ćemo Lukasu svakako kupiti anatomsku cipelicu, nije bitna marka, ali ne bude vulgaris. Što nađemo to ćemo kupiti, ali nećemo ići na plac po prve cipelice...

[Vrh] Go down
Sponsored content





Dječije cipelice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dječije cipelice   Dječije cipelice - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dječije cipelice
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» cipelice-koje?
» kad kupit prve cipelice?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: