Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 državni ili privatni vrtić

Go down 
+20
EMA-ST
vedrana87
ivana86
nanino
meli
hiphop
Bea
Nicky
mellin
marija.josic
Nataly
leobaby
žuža
ivany
Mateja
Giovanna
happyness
Aca
zvrk06
Monika
24 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Monika
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Monika


Broj postova : 153
Age : 48
Lokacija : Varaždinska županija
Registration date : 03.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimepon vel 18, 2008 5:32 pm

u koji rtić am ide djete i kolika je mjesečna cijena?
[Vrh] Go down
Monika
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Monika


Broj postova : 153
Age : 48
Lokacija : Varaždinska županija
Registration date : 03.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimepon vel 18, 2008 5:37 pm

tastatura mi pojela slovo v u prethodnom postu.
Kod nas se u rujnu prošle godine otvorio vrtić. Sagradila ga je općina, ali je dan u najam vlasnici koja već ima 5 vrtića "ZEKO". Svi plačamo isto - 560kn roditelji i 560kn financira općina.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimeuto vel 19, 2008 8:23 am

U mom mistu su samo privatni vrtići,tako da će Lana ić u privatni,a koliko sam čula cjene se kreću oko 700kn
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimeuto vel 19, 2008 9:01 am

Tako oko 700 kn je i kod nas, i nama je privatni blize, tako de ce u privatni! Ima i manje djece, grupice su manje.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimeuto vel 19, 2008 10:13 am

u Varaždinu ima stvarno dosta vrtića, i državnih i privatnih. odlučili smo ga dati u privatni, cijenom su isti, jer sam čula suuuper preporuke. još da upadnemo državni ili privatni vrtić 66333
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimeuto vel 19, 2008 8:20 pm

Mislim da ce mo pokusati upasti u drzavni,ako ne onda fala Bogu ima privatnih dosta.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimesri vel 20, 2008 9:59 am

U Osijeku su državni 500kn, a privatni dosta skuplje. U Zagrebu znam da su čak i jeftinije, sve ovisi koliko izdvoji grad ili općina ili tko već.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimepon tra 21, 2008 9:27 pm

sin mi ide u državni vrtić i trenutno je dnevno 6 h u vrtiću i plaćamo 410 kn..dok je bio par mj na 10 h dnevno plaćali smo 510 kn,a grad je plaćao drugu polovicu od 500 kn
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimeuto lip 03, 2008 8:19 pm

U 8mj su mi oboje u vrtiću i budemo plaćali za oboje 1120kn..budu od 6.30-15.30..samo 100kn su nam umanjili cijenu zato što nam dvoje djece ide..dali je to puno za plaćati ili ne?
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimeuto lip 03, 2008 8:42 pm

Joj dany, ja nemam pojma koliko su cijene za vrtić ali ovo mi se čini jako puno, to znači da ako imaš plaću nekih 2500kn (što je kod nas u Slavoniji normalno) onda pol plaće daješ za vrtić.
Nemogu vjerovati da su ti vrtići tako skupi.
Kod nas se treba najesen otvoriti ali Sara je premala pa neće moć ići. državni ili privatni vrtić 168724 A ja se već ponadala da ću je upisati.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimesri lip 04, 2008 1:17 pm

Mi smo upali u privatne jaslice a koštaju 800kn
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimesri lip 04, 2008 1:22 pm

dany je napisao/la:
U 8mj su mi oboje u vrtiću i budemo plaćali za oboje 1120kn..budu od 6.30-15.30..samo 100kn su nam umanjili cijenu zato što nam dvoje djece ide..dali je to puno za plaćati ili ne?
I JA SAM PLAĆALA ZA DVOJE PRIVATNI VRTIĆ 1100 KN,s 100 kn popusta jer je za jednog bili 600 ,ali to bilo prije 4 godine,tak da ti je to normalno nažalost državni ili privatni vrtić 168724
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimesri lip 04, 2008 1:50 pm

...


Zadnja promjena: leobaby; ned svi 23, 2010 12:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimečet lip 05, 2008 12:01 pm

žuža je napisao/la:
dany je napisao/la:
U 8mj su mi oboje u vrtiću i budemo plaćali za oboje 1120kn..budu od 6.30-15.30..samo 100kn su nam umanjili cijenu zato što nam dvoje djece ide..dali je to puno za plaćati ili ne?
I JA SAM PLAĆALA ZA DVOJE PRIVATNI VRTIĆ 1100 KN,s 100 kn popusta jer je za jednog bili 600 ,ali to bilo prije 4 godine,tak da ti je to normalno nažalost državni ili privatni vrtić 168724

Ako pričate o privatnim vrtićima, to nije puno... koliko ja znam u Osijeku su privatni još skuplji! Što se tiće državnih 500kn cijeli dan tj. do 10sati dnevno! Luka je išao u jaslice 4 sata i plaćala sam 300kn, sad sam ga upisala u vrtić, za jesen mada nevjerujem da će ga primiti... duga priča, popiz... sam. Vjerojatno ćemo čekati da se kod nas otvori vrtić pa će tu ići!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimečet lip 05, 2008 3:14 pm

Leobaby evo vam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se upišete negdi ako se na to odlučite.

Po meni je vrtić super stvar,ja da sad neidem na faks,upisala bi Lanu sigurno sa 3 god,a evo sad će ić prije,i baš mi je drago šta će se družit sa dječicom,samo da nas puste boleštine ne uhvate,eto jedino me to strah,i da ne plače za menom,a kakva je mislim da neće

Mateja i vama ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da uspijete upast u vrtić državni ili privatni vrtić 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimečet lip 05, 2008 6:36 pm

Prijavili smo se u državni,za privatni nemamo toliko novaca,male plaće,a državni mi je 3 min od kuće. državni ili privatni vrtić 13329
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimečet lip 05, 2008 7:30 pm

Mateja sin mi ide u državni vrtić..
Nataly kod nas su privatni vrtići skuplji 200 kn od državnih..
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimečet lip 05, 2008 8:56 pm

dany je napisao/la:
Mateja sin mi ide u državni vrtić..

Daj nemoj me zezat da je državni tako skup... nemogu vjerovati. Kod nas je cijeli dan 500kn, za dvoje valjda 800kn!??! Privatni je dosta skuplji, neznam sad točno cijenu!
Dany, nemogu vjerovati!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimepet lip 06, 2008 8:20 am

Sad vidiš..vrtić je 510 kn,a jaslice 710 kn i ako ti dvoje djece ide priznaju samo 100 kn popusta tako da nas za oboje bude došlo 1120 kn---pola mjeseca što radim ode za vrtić,a gdje je ostalo što im treba državni ili privatni vrtić 168724 ..stalno su neke predstave i daj 20 kn,a što ostalo izmisle da moraš dati kn da i ne govorim--papirnate ručnike,papirnate maramice itd..čak i traže od roditelja da donesu tko što može od tjestenine,šećera,riže itd..
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimepet lip 06, 2008 10:41 am

dany je napisao/la:
Sad vidiš..vrtić je 510 kn,a jaslice 710 kn i ako ti dvoje djece ide priznaju samo 100 kn popusta tako da nas za oboje bude došlo 1120 kn---pola mjeseca što radim ode za vrtić,a gdje je ostalo što im treba državni ili privatni vrtić 168724 ..stalno su neke predstave i daj 20 kn,a što ostalo izmisle da moraš dati kn da i ne govorim--papirnate ručnike,papirnate maramice itd..čak i traže od roditelja da donesu tko što može od tjestenine,šećera,riže itd..

daj, nemrem vjerovati! ako roditelji donose hranu pa kaj je onda u cijeni vrtića? njihova ljubaznost?!? ma daj, pa to je užas! i da se neko zainati, koliko sam čitala na Rodi, mogao bi im poslati inspekciju, dati izjave roditelja pa bi oni vidjeli onda kak se nosi hrana...ma mislim bezobrazluka!
meni je ravnateljica rekla na razgovoru da ono kaj ja moram donijeti su pelene sa vlažnim maramicama, rezervni veš za presvući koji ostaje tam pa se to recimo donese u ponedjeljak a uzima u petak, i to je to. nikakva hrana! pa koliko to mala djeca pojedu da nije dosta onoliko novca koliko roditelji plačaju? ma daj, gluposti, eto kaj je to.

kaj se cijena tiće, nije pravilo da su privatni puuuno skuplji. evo kod nas su državno oko 550 - 600 kn, a ovaj privatni kam bi Luka išao je 700. to stvarno nije neka razlika za razmišljanje.....
Leo, kaj se tiće Kozarčeve, prije ćeš na lotu dobiti nego ju tam upisati, al opet, ko zna...probaj. Taj ti vrtić jedini od državnih radi cijeli dan, al mislim da se popodne mješaju grupe..nisam sigurna, ak ti treba točna informacija od moje školske kolegice mama tam radi pa ti mogu dati broj telefona.
Čula sam još jako dobre stvari za Panda vrtić, al taj ti je totalno na drugom kraju grada od tebe pa mislim da ti ne ide u uži izbor, ka ne? Ja sam tam htjela dati Luku al jedino mi radno vrijeme nije pasalo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimepet lip 06, 2008 11:14 am

A što mi vrijedi bunit se u vezi donošenja hrane u vrtić kad su za to sve krive "gospe bogatašice" od kojih djeca idu u taj vrtić..one su dale taj prijedlog i naravno vrtić jedva dočeka to da uvede pa da njima ostane što više novaca..tim roditeljima je "mačji kašalj" dati te kn za vrtić a meni i ostalim par roditelja je to puno,jer ja nemam kn na razbacivanje kao oni..pa u tom vrtiću su djeca od privatnika,općinara itd..
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimepet lip 06, 2008 10:20 pm

Prestrašno! Ja bi im anonimno poslala inspekciju!
Happy, što se tiče cijena, kod nas je državni 500kn, a privatni mislim da je 1000kn (za ovo nisam sigurna) ali znam da je dosta velika razika!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimesub lip 07, 2008 9:49 am

mateja, ak je tak to je bome velika razlika. kod nas ima jako puno vrtića, i jednih i drugih pa su i cijene zato približno iste.
joj, i ja bi im anonimno poslala inspekciju državni ili privatni vrtić 204166
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:35 pm

Mi smo danas bili na upisu u novi vrtić. Idući tjedan kreće, a ja počinjem raditi. Vrtić je privatni i košta 900kn, može se i plaćati po satu, tako ćemo mi, jer će Luka nekad bit 4 sata, nekad 8 pa mislim da će nas tako izaći povoljnije. Uglavnom, zadovoljna sam, u zadnje vrijeme smo dosta vrtića obišli, državne, i nisam baš bila oduševljena. Ovdje mi se sviđa, u skupini ih je 12 djece, a cijeli vrtić ima samo 30 djece. To je super!! Malo ih je i svatko dobija dovoljno pažnje, svašta rade s njima, idu na izlete, u šetnje... I što je najbitnije, Luki se isto sviđa. Trebala sam ga odmah tamo upisat, nije mi nimalo žao novaca. 400kn je skuplji od državnih, ali vidi se i zašto! Baš sam zadovoljna!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:53 pm

Mateja, baš mi je drago da ste našli tako dobar vrtić!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





državni ili privatni vrtić Empty
PostajNaslov: Re: državni ili privatni vrtić   državni ili privatni vrtić Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
državni ili privatni vrtić
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: