Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ideje za kolače

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 52
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitimesri kol 12, 2009 7:52 pm

Drage moje, uskoro je Frani rođendan i sad sve razmišljam koje kolače da napravim, iskreno nemam pojma, sve vrste kolača sam isprobala i sad bi nešto novo, da nije komplicirano,
tortu sam mislila naručiti, ali kako u Zadru se meni niti jedna kupovna torta nesviđa, ili je preslatka, suha, puna margarina, ipak sam odlučila sama napraviti.
Torta će biti na auto pistu i Rorya Ideje za kolače 13329 ili nekakve autiće, sve ovisi što uspijem nabaviti.
Prošle godine sam mu radila tortu za prvi rođendan, uglavnom bila je kvadratna i gore kupila figurice Winnia Poha i ekipe, stavila palme i napravila ogradicu od oblatni, super je izgledalo, tako da mislim da bi mi bilo najbolje mu ponovno napraviti nešto tako štosno,

Samo mi trebaju ideje za kolače, pleaseeeeeee cure Ideje za kolače 616445
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitimesri kol 12, 2009 8:04 pm

kakve mislis raditi suhe,kremaste,dizane Ideje za kolače 959498 ti napisi kakve mislis pa stizu prijedlozi od svih,ja volim raditi trokute,ali ne one klasnicne,nego sa batons keksama,nejdu zele bomboni,svima su super jer ide nougat krema i puno se toga nareze,jedino ti treba kalup,ako te zanima napisem recept
[Vrh] Go down
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 52
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitimečet kol 13, 2009 4:37 pm

Enea, stavi mi taj recept sa nugat kremom, please Ideje za kolače 616445
moji ti najviše vole kremaste, čokoladne i voćne kolače, sladokusci pravi Ideje za kolače 782419
[Vrh] Go down
Izzy
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Izzy


Female
Broj postova : 446
Age : 42
Lokacija : Čakovec (Vratišinec)
Registration date : 30.01.2009

Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitimečet kol 13, 2009 6:18 pm

ja volim praviti muffine i moji ih jako vole jesti a ja uvijek nešto eksperimentiram pa svaki put ispadnu drugačiji Ideje za kolače 787301
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitimepet kol 14, 2009 10:42 am

ovak,
krema-25dkg šečera
5 rebra čokolade
1 žlica kakaa u prahu
4 jaja
kremu kuhati na pari dok masa ne postane gusta,u ohlađeno dodati 1 margarin.
oblatne skrojiti po kalupu za trokute,1 kutija batons keksa i slagati
oblatne na kalup,onda malo kreme,pa posložiti 1 red batons keksa,pa opet krema,pa 2 reda keksa,pa krema,pa 3 reda keksa i zavrsiti sa kremom,poklopiti sa oblatnom i ostaviti kroz noc da se stisne,rezati ko trokute.
ispadne ti krema ko ona kojom su punjeni batonsi,nadam se da si skužila kak ih slagati
[Vrh] Go down
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 52
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitimesub kol 15, 2009 8:15 pm

Enea hvala ti, skužila sam kako složiti
Ideje za kolače 616445
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitimesub kol 15, 2009 8:26 pm

ma nema frke, Ideje za kolače 269704 da ce vam se svidati svima,moji asvi su ludi za njim Ideje za kolače 787301
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitimepet svi 21, 2010 9:30 pm

da sad posebno ne otvaram temu, ubaciti cu se tu, ja obozavam svjezi sir u kolacima i cnini mi se ok recept za svaki dan, pa vam ga proslijedjujem, hm, mozda ga tko i realizira za vikend;)

http://www.crochef.com/index.php?page=recepti&id=1053
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ideje za kolače Empty
PostajNaslov: Re: Ideje za kolače   Ideje za kolače Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ideje za kolače
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» korisni linkovi i ideje za nase hobije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: