Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koja kazna?

Go down 
+11
zeljkica0205
garfieldic
ivany
žuža
Mateja
happyness
zvrk06
sam
ninana
Enea
Aca
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimesri kol 19, 2009 6:46 pm

Ma znam Ivany da ovak zvuči smješno, i da baš je postal mali pametnjaković...
pravi mali Koja kazna? - Page 3 335286
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimesri kol 19, 2009 7:47 pm

jooooj ajme vidim da mene jako puno toga još čeka... brzo planem (ali na sve ostale, na emu ne mogu) ona će mene vrtiti oko malog prsta... nikad nisam mislila da ću biti baš toliki mekušac...
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimečet kol 20, 2009 8:18 am

I ja sam mislila da necu nikad moci na Luku dreknuti ili nesto drugo, medjutim, nekad mi zivce pojede... nevjerojatno sto ti klinci sve smisle i za sto su u stanju!

Happy, i ja sam se morala smijati Koja kazna? - Page 3 386911
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 8:42 pm

ajme nasmijale ste me skoro do suza Koja kazna? - Page 3 386911 znam da se ne bi tribala smijat,al šta ću kad mi je smišno Koja kazna? - Page 3 671778
ja sam isto sa Emom prošla većinu ovoga nabrojenog,i sad ponekad zna samo opružit se na pod i ne mrda dok ja ne popiz... i ne dam joj po guzi Koja kazna? - Page 3 605248 znam,znam da to nije lipo,al iskreno priznam da dobije katkad po guzi Koja kazna? - Page 3 66333
zaplače bez problema čim nije po njenom...inače je jako nježno i pažljivo dite prema drugoj djeci,samo bi ih sve mazila i ljubila...al doma je postala prava raspuštenica,nadam se da je faza i da će proć...

ovo za žvake,eh Ema navalila i ja joj dala jedan orbit... žvakala ona bome baš dugo,i nakon nekog vrimena mi kaže(nakon šta je progutala) ''mama,ovaj bombon ne valja,daj ti meni kiki'' Koja kazna? - Page 3 671778
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 2:31 pm

Joooooj Koja kazna? - Page 3 386911 dobra je!!!!

Luka je grozan u zadnje vrijeme... neznam sta bi s njim! Jucer je u kazni sjedio na stolici u kutu (i gledao prema zidu) Koja kazna? - Page 3 386911 Koja kazna? - Page 3 605248 i derao se ko manijak jer mu to nije odgovaralo naravno, ali kasnije kad se smio ustati je bio kao bubica, nekoliko puta je rekao da ce biti dobar! Koja kazna? - Page 3 386911

Mislim, sta cu? Nezelim ga tuci, ali me dovodi do ludila, morala sam smisliti novu kaznu! Grozno se bahati, misli da je sam svoj gazda, sta mi njemu zapovjedamo.... odgovara svakome.... sta god kazes da nemoze se pocne toliko derati da necujes vise svoje misli. Inace se oduvijek mozemo sve dogovoriti, pristaje na kompromise, ali u zadnjih par dana ni to nepali vise.

Dobro, inace kod njega takve faze ne traju dugo, koji dan i opet se vratimo u normalnu, tako da ce valjda uskoro opet biti sve ok!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 5:48 pm

I luka se sve više opušta. Što ide stariji to se više okuraži pa se i više usudi biti " zločesti" Ono kaj mi je najviše žao je kaj nekad uopće neće poslušati, i ako ga ja krenem ignorirati dođe do mene i počne se derati iz sveg glasa. Vjerujte, nekad mi dođe da ga uhvatim i stvarno bacim kroz prozor. I dogodi se da uopće neće prestati, ma koju kaznu upotrebim, i onda ga lagano tresnem po guzi - i u trenu prestane. I to mi je žao, kaj jedino, i samo u tom slučaju, prestane. KOma, jer znate da sam strašno protiv toga, i isto jedva čekam da ga ta faza prođe i da ga više ne moram na taj način smirivati jer se osjećam užasno zbog toga.

A nova kazna nam je ta da kad je zločesti, maknem mu igračku( neku kaj baš hoće, ofkors). Pa ako ne prestane, uzimam i drugu. I obično na drugoj prestane. Al taj dan ju ne dobije natrag. A drugi dan se rascvjeta od sreće dok ju dobije natrag.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 8:05 pm

joj curke i kod mene je Aco postaao malo "zlocest" nije vise onaj dobri i polusni Aco, pa se bojim da nece postati i ljubomoran iako mu posvecujem paznje kao i bebi.
Kazna je jos uvijek uzimanje igracke s kojom se igra ili ako se igra vani onda za kaznu mora u kucu.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 2:41 pm

happyness je napisao/la:
nekad mi dođe da ga uhvatim i stvarno bacim kroz prozor
Koja kazna? - Page 3 671778 Koja kazna? - Page 3 671778 Koja kazna? - Page 3 671778 znam kako ti je!!!!!!!!


Moram sada Luku malo i pohvaliti, jucer je bio jaaaaako dobar, bas nam je bilo ljiepo! I nekoliko puta sam ga podsjetila kako nam je lijepo kada je poslusan, a on naravno sav ponosan na sebe Koja kazna? - Page 3 782419
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 5:07 pm

Super Mateja!

I ja Luki isto velim kad je dobar, jel vidiš kak znaš biti dobar i kak nam je onda lijepo, on naravno potvrdi, i kak veliš - poooonooosan je strašno.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 11:29 am

I ja Saru pohvalim, vole oni biti pohvaljeni. Kaže moja mama "moraju i oni imati svoje pobjede" Koja kazna? - Page 3 386911 u pravu je
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 9:55 am

Ja Taru isto pohvalim. ponosna si je onda sva..
kad pocme divljati i ne slusati kod nje pali ignoriranje i samo joj kazem ja idem a ti kako hoces, jer najcesce neci ici kuci ih parka ili nece izaci iz kuce (zapravo hoce ali izvodi gluposti oko oblacenja).
zapravo ja se prilagodavam situaciji u kojoj se nalazimo, a nekad se samo dobro izderen pa prekine sa svakom radnjom..
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 7:37 pm

E sad ja nešto moram komentirati što se tiće ignoriranja ja sad imam sljedeću "taktiku", nespada baš pod kažnjavanje....
Sara često kad nešto hoće/treba cvili da nekažem plače kad traži... npr. daj mi sokaaaaa, moram piiiiiiškitiiiii, ja bi oooovooo, ja bi oooonoo... ništa ne zna normalno tražiti Koja kazna? - Page 3 66333 prvo sam je ignorirala (naravno nakon što sam vikala na nju da mi normaln kaže) zadnjih dana joj samo kažem "nečujem te kad tako cviliš, ljepo mi kaži" -i stvarno pali!! -ne znam koliko dugo, ali za sad je ok
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:40 am

Super, Ivany! Bitno da djeluje! Koja kazna? - Page 3 31338
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja kazna? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koja kazna?   Koja kazna? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koja kazna?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Koja torta?
» beba koja doji-anemicna
» Djeca koja dobivaju po straznjici bolja su u skoli?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: