Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 gdje spavaju?

Go down 
+32
Nicky
žuža
ninanana
lola
malaLa
Tinna
Enea
nanino
*Dijana*
lighty
Aca
Josipa
vedrana87
Angie
soo_happy
Anna
*Ana*
pia2
EMA-ST
sofija
garfieldic
sam
happyness
meli
švrćo
zeljkica0205
zvrk06
Conny
ivany
Mateja
MMM
Giovanna
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 8:29 am

Svaka spava u svojem kindaču s nama u sobi!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 9:54 am

Meni Luka spava u svojoj sobi od 5 mj.zivota.Ali sad u zadnjih mjeseci, dolazi k nama u krevet po noci.Ne svaku noc, ali desi se.Meni je to lijepo, kad dodje i stisne se.Ja se rastopim.Ali problem je sada, sto se voli gurati, pa moram paziti da me ne lupi u trbuh.
[Vrh] Go down
lighty
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lighty


Female
Broj postova : 278
Registration date : 19.04.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:11 am

rino u svom kindaču...ali eli nam svaku večer ulazi u krevet u sred noći ma koliko se mi trudili ju premještat u pola 4 stižeeee
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:14 am

hahahah,tena s nama u našoj sobi ali u svojem kimbiju....
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:30 am

mia od prvoga dana preko noći spava u svom kimbaču, a preko dana ili kada ostane kod bake u prenosnom krevetiću..
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimečet tra 22, 2010 6:28 am

i enea sa nama u sobi,u svojem kimbacu od pocetka,ali se dogodi da se probudi usred noci i moram ju uzeti k nama
[Vrh] Go down
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimečet lip 24, 2010 10:37 am

Nedavno smo curama sredili njihovu sobu..
Lanna spava sama u svojoj sobi od 3-4 mj,dok je i Nora pocela tako isto.
[Vrh] Go down
malaLa
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
malaLa


Female
Broj postova : 130
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 21.04.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 4:26 pm

Naša spava s nama preko zime, preko ljeta je u svome krevetiću, samo ne znam kad uselimo u svoju kuću kako je naviknut na njenu sobu i njen krevet, budući da je s nama u sobi stalno, pa ako ima tko kakav prijedlog, dobro je došao! gdje spavaju? - Page 2 13329 gdje spavaju? - Page 2 168724
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 4:31 pm

prošle godine smo bili u istoj dilemi,ista situacija čak je i ista dob djeteta,markić mi je tad imao 2,5 godine,pa smo se savjetovali s psihologicom u vrtiću,pa nam je rekla da mu sredimo i opremimo sobu,ali da još koji mjesec spava u našoj sobi,a svoju da koristi za igranje i popodnevni spavanac da se navikne,e sad prošla je godina dana i u svojoj sobi je spavao svega 2 puta popodne i 3-4 ponoći(s bakom) i još uvjek čekam da se oslobodi i ide sam spavat gdje spavaju? - Page 2 168724
baš ti i nisam pomogla gdje spavaju? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
malaLa
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
malaLa


Female
Broj postova : 130
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 21.04.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 5:08 pm

Angie... pa ono... baš i nisi... gdje spavaju? - Page 2 386911 Hehehe, šalim se, pomogla si mi u tome da ću probat tvoju taktiku, pa ćemo vidjeti za dalje... Za koji tjedan je selidba pa me sad sve veća panika lovi radi toga kako će se ona prilagodit.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 5:20 pm

velim ti,to je i nas mučilo tjednima prije,čak nam je bila rekla da prije nego što uselimo što češće vodimo njega na gradilište da pronjuška(kak sam to sad stručno rekla) kuću,da mu ne bi šok bio-danas spavam u podstanarskom stanu-sutra u svojoj kući,djeca su osjetljiva na takve promjene i više nego što mi mislimo
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimesri lis 06, 2010 4:54 pm

lorena spava s nama i koma,nemogu se naspavati,ona se rasiri nece u krevetic
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimened sij 09, 2011 11:07 pm

Moja još uvijek sa mnom (znam, nije dobro, znam...), ćaća najčešće mora u dnevnom gdje spavaju? - Page 2 13329
Kako da riješim problem? Visoka je jako, a još je mala. Kad je stavim u kimbač, kreće van..razbit će se ako padne gdje spavaju? - Page 2 168724
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 6:50 am

lovro je jedno vrijeme čist lijepo spaval u kimbaču,a sad opet s nama ...
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 7:25 am

Ema spava u svojoj sobi,a Marin spava s nama jer još cica po noći pa mi najlakše tako.A nama ne smeta,Ema je spavala s nama dosta dugo,al nama nije smetalo.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 12:57 pm

Mia još uvijek spava s nama i to mi je nekak lakše, ima svoj krevet koji je uz naš, lakše mi je po noći staviti je na pišanje ovako nego da mi je u drugoj sobi...a i uskoro u našu sobu dolazi još jedan član...to bude veselje!!!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 1:33 pm

meni su obje u svojoj sobi i svojim krevetima, iva u kinderbetu a ema u krevetu i vole se i igrati u svojoj sobi i spavati..
sad kad je ema bila bolesna znala sam ju pitati hoće spavati sa mamom i bude kod nas 15 minuta i kaže da bi ona u svoj krevet...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 1:41 pm

vedrana87 je napisao/la:
meni su obje u svojoj sobi i svojim krevetima, iva u kinderbetu a ema u krevetu i vole se i igrati u svojoj sobi i spavati..
sad kad je ema bila bolesna znala sam ju pitati hoće spavati sa mamom i bude kod nas 15 minuta i kaže da bi ona u svoj krevet...

Tak je i kod nas...I luka zna doci k nama, ali nikad cijelu noc, nema mjesta i mira, voli svoj komfor u krevetu i to je to....A Hanna voli kod nas spavati.Kad je imala kozice i one grceve bila je s nama, sad spava u kindicu u njihovoj sobi, jedino oko 6 ujutro kad ide jesti i muz na posao ja si ju uzmem k sebi pa jos cornemo i onda Luka dodje k nama pa nas probudi....
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 1:51 pm

Tara je isto s nama u krevetu, sve cekam da ode pa nista gdje spavaju? - Page 2 74771
Jedina investicija za bebaca ce nam biti veci bracni krevet,jer ce ovaj biti premali za nas cetvoro gdje spavaju? - Page 2 386911
eto ja problem rijesio gdje spavaju? - Page 2 671778
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 2:11 pm

Mi smo istoj sobi, Ana ima krevet, Lucija kindač, spavaju u njima do prvog buđenja a onda dođu kod nas i nastave spavat. Ana je 3,5 god spavala iskljčivo u svom krevetu a onda počela dolaziti k nama, a Lucija od početka ima faze malo dolazi k nama malo cijelu noć prespava u kindaču.
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 2:16 pm

Moj u biti ajde recimo da spava u kindaču po noči a s menom ujutro. Navečer kad ga uspavam na kauču prebacimo ga u kinderbet,ako se probudi po noči (a sad mu idu zubi pa je koma,jadnik mali dosta ga muče) uzmem ga ja k sebi pa cica (ako jako ne grize) . U biti spava mu se a nemože dok mu ne pomognemo s čepičima i kapima.
I kad zaspi ga ja stavim u kinderbet.
Neznam nekako mi je draže da je on tamo ovako se ne tiskamo i nemam ja napetost da ne zaspem pa mu legnem na ruku il nogu. Uutro kad se probudi,a to je obično kad muž ide na posao mi ga da u krevet i onda možemo nas dvoje se raširiti i spavati dalje.

Nekako ne bi ga htjela previše naviknut na krevet,em se nemreš naspavat,em nemreš do muža gdje spavaju? - Page 2 896458 gdje spavaju? - Page 2 386911 . Al dobro Sven je jako prilagodljiv kaj se tiče bilo čega i ne treba mu dugo da se navikne i odvikne in nečega,sad kako će bit kasnije.
I mi se selimo,sad na prolječe i imat će svoju sobu u kojoj neče spavat gdje spavaju? - Page 2 13329
Neznam premali mi je da bude sam,bit će u kindaču u našoj sobi,a u njegovu čemo mu stavit strunjače i igračke pa nek se ludira.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 6:30 pm

Moja Tena od prvog dana spava u svojem kindaču,

i tak je naviknuta i hvala Bogu da nije poželjala(bar za sad)

k nama u krevet jer ne znam kak bi to izgledalo!

[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 7:20 pm

To je super,zapravo ni ja ne neznam dal moj želi bit s nama il mu je više cica bitna da mu je blizu gdje spavaju? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimepon sij 10, 2011 8:41 pm

meni su obje puno bolje spavale kad su bile same u sobi nego s nama...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 10:31 am

Josipa je napisao/la:
Svaka spava u svojem kindaču s nama u sobi!

Od 8 mjeseca spavaju u svojoj sobi , svaka u svom krevetu!
Objese su spavalle u kindačima kako su došle iz bolnice, jedino ako su bile bolesne su spavale s nama i to samo par sati dok nezaspu čvrsto i onda ih prebacim u kindače! Uspavljivala sma ih samo kad su ih zezali zubići!
[Vrh] Go down
Sponsored content





gdje spavaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
gdje spavaju?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Redovito pregledavajte mjesta gdje i kako djeca spavaju
» Koliko spavaju?
» Gdje na wc?
» Gdje kupujete?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: