Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 prijevremeno rodjene bebe

Go down 
+16
Angie
*Ana*
*Dijana*
Josipa
Mateja
sam
Enea
vedrana87
Zabica
Alice
zvrk06
MARIO
Aca
Tina
ninanana
ninana
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 1:29 pm

primite i moju sućut,
znam da vam nije nimalo lako,ali budite jaki zbog jana-on je sa vama i treba vas i vašu toplinu i ljubav prijevremeno rodjene bebe - Page 2 569627
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 3:42 pm

Primite moju najdublju sućut zbog odlaska vaše male djevojčice. Ona je sad mali anđeo koji čuva svog bracu. Iskreno se nadam da će on biti dobro. Budite jaki zbog njega.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 4:55 pm

Iskrena sućut!
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 5:29 pm

Moja sućut prijevremeno rodjene bebe - Page 2 168724
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimesri lis 27, 2010 10:21 pm

Mario, jako mi je žao....iskrena sućut... :(
Znam kroz šta prolazi vaša obitelj...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimesri lis 27, 2010 10:49 pm

Moja sućut,tako mi je žao,nemogu zamislii kako vam je ali držite se.I iskreno se nadam da je maleni bolje.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimečet lis 28, 2010 7:48 am

Ja tek sada ovo vidim, strašno prijevremeno rodjene bebe - Page 2 168724 prijevremeno rodjene bebe - Page 2 168724

Moja sućut za malog anđela. Nadam se da je Jan dobro prijevremeno rodjene bebe - Page 2 269704
[Vrh] Go down
nanikka
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 25
Age : 49
Lokacija : vz
Registration date : 24.01.2011

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:21 am

ninanana je napisao/la:
Nikad neću zaboraviti Petrovu i šetnju sa drugog kata na prvi s koncima od carskog reza. Lift je, naravno, bio u kvaru. Svaka tri sata išla sam na intenzivnu na izdajanje. Blažena pumpica!
No, vrijedilo je.


Pozdrav,
nova sam pa malo čitam,i eto da vam se pridružim.
Draga,ti si bar bila smještena u istoj bolnici,samo na drugom katu.
Eto,vidim da smo imale sličnu situaciju,samo što je moj mali iz našeg grada završio na Rebru.
Ja takva izrezana morala sam potražit privatan smještaj u Zg, pa svaki dan putovat tramvajem i pješice na Rebro da budem sa svojim djetetom i da mu se izdojim.
Ali,kad sve stavim na kup,VRIJEDILO JE! prijevremeno rodjene bebe - Page 2 199641
Moje zlato je sada 5g staro i moje je največe veselje u životu.
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:41 am



Pozdrav,
nova sam pa malo čitam,i eto da vam se pridružim.
Draga,ti si bar bila smještena u istoj bolnici,samo na drugom katu.
Eto,vidim da smo imale sličnu situaciju,samo što je moj mali iz našeg grada završio na Rebru.
Ja takva izrezana morala sam potražit privatan smještaj u Zg, pa svaki dan putovat tramvajem i pješice na Rebro da budem sa svojim djetetom i da mu se izdojim.
Ali,kad sve stavim na kup,VRIJEDILO JE! prijevremeno rodjene bebe - Page 2 199641
Moje zlato je sada 5g staro i moje je največe veselje u životu.[/quote]

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 699579 prijevremeno rodjene bebe - Page 2 371649 bravo za tvog frajera i supermamu
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimepon sij 24, 2011 4:18 pm

Zna li itko kako je završila ova priča? Je li mali Jan dobro?
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimepon sij 24, 2011 4:21 pm

Alice je napisao/la:


Pozdrav,
nova sam pa malo čitam,i eto da vam se pridružim.
Draga,ti si bar bila smještena u istoj bolnici,samo na drugom katu.
Eto,vidim da smo imale sličnu situaciju,samo što je moj mali iz našeg grada završio na Rebru.
Ja takva izrezana morala sam potražit privatan smještaj u Zg, pa svaki dan putovat tramvajem i pješice na Rebro da budem sa svojim djetetom i da mu se izdojim.
Ali,kad sve stavim na kup,VRIJEDILO JE! prijevremeno rodjene bebe - Page 2 199641
Moje zlato je sada 5g staro i moje je največe veselje u životu.

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 699579 prijevremeno rodjene bebe - Page 2 371649 bravo za tvog frajera i supermamu[/quote]

Za ubuduće: imala si pravo biti s bebom u bolnici pošto dojiš. Trebala si samo inzistirati. Ni ja nisam iz Zg ali sam ostala s njom tamo.

http://www.hzzo-net.hr/03_01_13.php
[Vrh] Go down
nanikka
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 25
Age : 49
Lokacija : vz
Registration date : 24.01.2011

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 8:38 am

ninanana je napisao/la:
Alice je napisao/la:


Pozdrav,
nova sam pa malo čitam,i eto da vam se pridružim.
Draga,ti si bar bila smještena u istoj bolnici,samo na drugom katu.
Eto,vidim da smo imale sličnu situaciju,samo što je moj mali iz našeg grada završio na Rebru.
Ja takva izrezana morala sam potražit privatan smještaj u Zg, pa svaki dan putovat tramvajem i pješice na Rebro da budem sa svojim djetetom i da mu se izdojim.
Ali,kad sve stavim na kup,VRIJEDILO JE! prijevremeno rodjene bebe - Page 2 199641
Moje zlato je sada 5g staro i moje je največe veselje u životu.

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 699579 prijevremeno rodjene bebe - Page 2 371649 bravo za tvog frajera i supermamu

Za ubuduće: imala si pravo biti s bebom u bolnici pošto dojiš. Trebala si samo inzistirati. Ni ja nisam iz Zg ali sam ostala s njom tamo.

http://www.hzzo-net.hr/03_01_13.php[/quote]

Draga, znam i ja da sam imala pravo biti sa dijetetom,nažalost onda se nije moglo, ne zato što to oni nisu dozvolili, ili ja nisam znala, već zato što je to bilo prije 5 godina, taman se Rebro renoviralo i proširivalo i jedva da su imali kuda smjestiti tu dječicu.A za mame nažalost mjesta nije bilo.
Zamisli kako je bilo mamama iz Dubrovnika ili tako udaljenih mjesta koje su mogle doći samo vikendom?
Nažalost, sve koje smo u to vrijeme imale tamo dijecu,ili smo se snalazile i putovale,ili se smjestile kod rođaka ili koji su mogli unajmili su stančić.
Meni je bila sreća što sam imala prijateljicu časnu, pa su me prihvatili u svoj samostan i VEEEEELIKO IM HVALA za svo dobro,svaku riječ utjehe i uljevanje snage kad mi je to bilo najpotrebnije.
Hvala Bogu da su napokon rješili i tu problematiku i da mame mogu napokon biti sa dijecom.
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 3:51 pm

Da, ali još uvijek prešućuju u nekim bolnicama, nažalost. Mame su očito trošak našem famoznom proračunu - Ivi nikad dosta prijevremeno rodjene bebe - Page 2 896458
Evo, cura iz mog mjesta rodila prije 2 mjeseca i poslali nju kući i da ih nisam savjetovala, ne bi bila s bebom. Izdajala se ko bedaček doma, i bacala. Otišli natrag s njom, inzistirali i ostala je s bebonjom. Neki su dr baš bez srca prijevremeno rodjene bebe - Page 2 168724
[Vrh] Go down
nanikka
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 25
Age : 49
Lokacija : vz
Registration date : 24.01.2011

prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitimesri sij 26, 2011 8:32 am

ninanana je napisao/la:
Da, ali još uvijek prešućuju u nekim bolnicama, nažalost. Mame su očito trošak našem famoznom proračunu - Ivi nikad dosta prijevremeno rodjene bebe - Page 2 896458
Evo, cura iz mog mjesta rodila prije 2 mjeseca i poslali nju kući i da ih nisam savjetovala, ne bi bila s bebom. Izdajala se ko bedaček doma, i bacala. Otišli natrag s njom, inzistirali i ostala je s bebonjom. Neki su dr baš bez srca prijevremeno rodjene bebe - Page 2 168724


Kad se samo sjetim koliko sam ja bacila mlijeka u tih mjesec i pola, a kad smo napokon došli kući, nakon mjesec dana ostala sam bez mlijeka..........
A malom mišeku je bilo tako potrebno.....
Mame se jednostavno nesmiju dati nagovoriti na tako nešto,jer njima je mjesto kraj beba, mislim da sada imaju svugdje mjesta i za mame, tako i na Rebru.
U studenom sam bila na magnetskoj tamo, sada je to sasvim druga priča od prije 5 godina. Sada je to ogromno izdanje, sve novo, prošireno, a i pedijatrija je dobila svoj odjel, čak imaju ogromnu garažu za parkiranje, a mi nekad smo se snalazili kako smo mogli.
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prijevremeno rodjene bebe   prijevremeno rodjene bebe - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prijevremeno rodjene bebe
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zatvor kod bebe
» kozmetika za bebe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Nedonošćad-
Forum(o)Bir: