Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DREFT- tekući deterdžent za rublje

Go down 
+8
žuža
morena
ivana86
Izzy
Enea
sam
happyness
mamajaja
12 posters
Autor/icaPoruka
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 9:22 am

Ja ga koristim na poslu i oduševljena sam. Pere i na 20 stupnjeva i na 95. A druga dobra strana mu je kaj ne trebate koristiti omekšivač jer je veš mekani i mirišljavi. Dakle Happy, možda riješenje za tebe!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 10:11 am

mamajaja, ne vupam mjenjati prašak jer je Luka alergičar, pa dok sam jedamput uzela jedan drugi osim ovog iz DM-a, čisto radi promjene, sav se osipal.

A pogotovo za te tekuće vele žene da je opasan jer se ne može dovoljno isprati ( to ne smeta "običnim " ljudima nego alergičarima, nažalost )

Al, hvala ti kaj misliš na nas, i hvala na preporuci. DREFT- tekući deterdžent za rublje 569627 možda bude jedamput prestal biti alergični, pa se onda odmah bacam na snifanje veša s omekšivačem ( a do onda budem vas mirišala DREFT- tekući deterdžent za rublje 386911 DREFT- tekući deterdžent za rublje 569627 )
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 10:45 am

Ja sam cula od dosta njih za taj Dreft da je odlican...mamajaja, jel onaj za bebe senzitiv ili obicni? Vani se on poprilicno koristi za bebe i djecu(mozda kad vam se muller otvori u vz ce biti drugaciji taj dreft iz mullera i onaj iz trgovina). U Austriji ima i omeksivaci njihovi i sretstva za ciscenje igrackica i dezinfekciju... DREFT- tekući deterdžent za rublje 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 11:18 am

ja koristim dreft sensitive za bebe tj za Enein ves i super sam zadovoljna,bez omeksivaca i super mirisi
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 1:37 pm

Enea, ili mamajaja, budete mi jedamput donesle probni uzorak toga pa da vidim? tu vas čitam i vrag mi ne da mira, moooooooooooooooooooooooooožda ne bude na to alergični....ha? budete mi donesle? ha? ha? pliiizzzzzz! DREFT- tekući deterdžent za rublje 605248
[Vrh] Go down
Izzy
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Izzy


Female
Broj postova : 446
Age : 42
Lokacija : Čakovec (Vratišinec)
Registration date : 30.01.2009

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 2:18 pm

i ja koristim Dreft i meni je super,a omekšivać ne koristim već 7 godine od kako je Ema bila mala jer ima osjetljivu kožu pa joj nije odgovarao...
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 7:52 pm

ja koristim dreft sensitive za laninu robicu od početka i super sam zadovoljna
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 7:58 pm

budem i ja probala ad ga tolko hvalite... posto se i ja malo malo osipam... DREFT- tekući deterdžent za rublje 877388
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 19, 2009 8:32 pm

happyness je napisao/la:
Enea, ili mamajaja, budete mi jedamput donesle probni uzorak toga pa da vidim? tu vas čitam i vrag mi ne da mira, moooooooooooooooooooooooooožda ne bude na to alergični....ha? budete mi donesle? ha? ha? pliiizzzzzz! DREFT- tekući deterdžent za rublje 605248

ma nema frke,nadam se da mu bude ok,jer je stvarno super i jos mirisi DREFT- tekući deterdžent za rublje 13329


Zadnja promjena: Enea; pon srp 20, 2009 10:45 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimepon srp 20, 2009 7:13 am

nek ti mamajaja donese jednu jurinu majcu pa nek ju nosi par sati pa buš vidla DREFT- tekući deterdžent za rublje 13329
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimepon srp 20, 2009 1:07 pm

ja koristim dreft ali za crni veš...
zadovoljna sam
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesri srp 22, 2009 4:50 pm

happyness je napisao/la:
Enea, ili mamajaja, budete mi jedamput donesle probni uzorak toga pa da vidim? tu vas čitam i vrag mi ne da mira, moooooooooooooooooooooooooožda ne bude na to alergični....ha? budete mi donesle? ha? ha? pliiizzzzzz! DREFT- tekući deterdžent za rublje 605248

Pa afkors da ti dofuram! Sutra kad idem s posla ti ga ostavim pred vratima. DREFT- tekući deterdžent za rublje 13329 Možda mu neće smetati.
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesri srp 22, 2009 4:52 pm

žuža je napisao/la:
nek ti mamajaja donese jednu jurinu majcu pa nek ju nosi par sati pa buš vidla DREFT- tekući deterdžent za rublje 13329

Al ne perem stalno Jurino s tim, znaš... Na poslu najviše radim s njim.

Neko je pitao koja vrsta Drefta; svejedno. Ja najviše volim onaj za osjetljivo.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesri srp 22, 2009 6:51 pm

mamajaja je napisao/la:
happyness je napisao/la:
Enea, ili mamajaja, budete mi jedamput donesle probni uzorak toga pa da vidim? tu vas čitam i vrag mi ne da mira, moooooooooooooooooooooooooožda ne bude na to alergični....ha? budete mi donesle? ha? ha? pliiizzzzzz! DREFT- tekući deterdžent za rublje 605248

Pa afkors da ti dofuram! Sutra kad idem s posla ti ga ostavim pred vratima. DREFT- tekući deterdžent za rublje 13329 Možda mu neće smetati.

Ozbiljno? Jooooj, thanks!!!!!!!!!!! DREFT- tekući deterdžent za rublje 534560 DREFT- tekući deterdžent za rublje 569627 Kvragu, baš sam maloprije oprala veš i nemam nikaj zmazano, al već bum nekaj dela, sam da vidim kak bude..... DREFT- tekući deterdžent za rublje 848286 Joj, thanks još jedamput!

OT, i dalje delaš dvokratno, a u četvrtak slobodna popodne? Zanima me da znam ak bum kakav spojak delala DREFT- tekući deterdžent za rublje 38980
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesub srp 25, 2009 10:55 am

Fulala. Nisam ti ga donesla jer trenutno nemam na poslu, al čim dođe, dofuram.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesub srp 25, 2009 6:33 pm

ja već mislila ići susjede DREFT- tekući deterdžent za rublje 204166 da su ukrali...

šalim se, ma ne sekiraj se, kad buš mogla buš donesla DREFT- tekući deterdžent za rublje 569627

nedaj Bog pa dojdeš k meni na druženje,ha? recimo, ovaj četvrtak ujutro od 9h nadalje je kod mene kružok, pa ak si doma, doooojdiii! DREFT- tekući deterdžent za rublje 906302 i druge varaždinke, već dugo niste bile pri meni, prema tome osjećajte se pozvanima! DREFT- tekući deterdžent za rublje 569627 još vas ja podsjetim prije četvrtka DREFT- tekući deterdžent za rublje 38980
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesub srp 25, 2009 11:06 pm

Čekaj, idući tjedan, jel da? Ne znam tak daleko...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened srp 26, 2009 5:48 am

no frks, budem te još podsjetila na vrijeme DREFT- tekući deterdžent za rublje 38980
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimepon oľu 14, 2011 1:19 pm

I ja koristim dreft baby sensitive i odličan mi je...
Sad sam kupila i dreft za našu odjeću i vidim na uputstvima da piše stavljati ga u bubanj direktno.
Pa sam samo htjela vas pitati kak ga goristite (ovaj običan, ne baby)? Da li ga stavljate u bubanj ili normalno perete s njim ko i sa svakim dr.praškom?
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesub oľu 19, 2011 11:34 am

Martina, ja ti svaki prašak stavljam direktno u bubanj, čak i onaj u prahu, jer mi je rekao serviser da je tako bolje.

Moje cure imaju dermatitis pa im isto koristim Dref baby sensitive
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesub oľu 19, 2011 4:39 pm

Ma da? Super... Vjerojatno se onda bolje i veš opere...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesub oľu 19, 2011 5:53 pm

Meni ti je objasnio serviser da kad staviš tek. prašak u spremnik da ga voda koja prolazi kroz njega povuće na dno perilice jer je lagan i postoji mogućnost da se više ne vrati u bubanj. Zato je bolje staviti direktno. A ja sam onda počela stavljati svaki prašak i super mi je.
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimesub oľu 19, 2011 6:16 pm

Pa ono, ima logike... budem probala! Super savjet!! Hvala ti... DREFT- tekući deterdžent za rublje 742194
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimened oľu 20, 2011 11:43 am

Nema na čemu DREFT- tekući deterdžent za rublje 742194 i tebi
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitimepon oľu 21, 2011 12:02 pm

Vidiš i ja bi mogla probat tako! DREFT- tekući deterdžent za rublje 38980
[Vrh] Go down
Sponsored content





DREFT- tekući deterdžent za rublje Empty
PostajNaslov: Re: DREFT- tekući deterdžent za rublje   DREFT- tekući deterdžent za rublje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DREFT- tekući deterdžent za rublje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: