Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Autosjedalica-koju imate?

Go down 
+36
Taurus
astra
kriss9
nina09
lola
ira
Tina
zeljkazg
Tinna
Zabica
ancy
*Dijana*
*Ana*
lighty
leilany
vedrana87
sam
mamica86
pcelica8
nanino
happyness
Conny
ivana86
morena
Mateja
Enea
becky
mellin
Nileda
Nataly
žuža
Panda
Giovanna
zvrk06
Aca
Nicky
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimened lip 19, 2011 11:38 am

ja nemam pojima kak je situacija sa tim ferrari AS,kad smo mi kupovali onda je recaro bila na vrhu po sigurnosti,a to je i meni ipak bitnije nego kak izgleda
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimened lip 19, 2011 5:03 pm

Naravno.. mislim da je to svakome najbitnije!!

Ma ja ipak mislim da su one sve ok..jer pretpostavljam da inače ne bi smjele biti na tržištu, ili? Pa ipak je to nešto o čemu ovisi život djeteta.. ne bi valjda smjeli staviti u prodaju ak ne valja... Meni je ova naša jako lijepa, pa se nadam da je i sigurna!!
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepet stu 18, 2011 1:52 pm

Evo, ja se ponovno vraćam na ovu temu...
Tražimo novu autosjedalicu, pa vas molim za savjete... Treba nam nešto sigurno i lijepo.. Autosjedalica-koju imate? - Page 5 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepet stu 18, 2011 3:21 pm

mi smo super zadovoljni sa recarom young sport 9-36kg,i to nam je do kad e mora u sjedalici biti
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepet stu 18, 2011 3:30 pm

da, njihove sam baš gledala, al iskreno, nemam pojma gdi ju tu mogu nabaviti. TL u Kc je zatvoren, imamo još jedino Magic Baby.. pa moram vidjeti.

Gledala sam i Roemerove, ali na kraju ne znam ni sama što ćemo uzeti. Mislila sam Jane-ovu Montercarlo R1 sa XTendom, ali nema još rezultata nikakvih testova jer je nova na tržištu...
[Vrh] Go down
astra
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
astra


Female
Broj postova : 229
Lokacija : Slavonija ravna
Registration date : 06.05.2008

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepet stu 18, 2011 3:46 pm

Recaro as možeš naći u AMOCu,imaš na njihovim stranicama,..iznimno su bili susretljivi i odg.na sva moja moguća i nemoguća pitanja! Autosjedalica-koju imate? - Page 5 386911 Ako odeš direktno do njih,to ti je još najbolje- jer odmah isprobaš as u svom autu i ako je još i bebač s tobom-onda za 10! Znat ćeš jel to to!
mi smo prezadovoljni..
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepet stu 18, 2011 5:57 pm

mi smo isli u lucko do njih,stvarno ok,ak kupujes za kes,popust,tam nas je dosla oko 1500kn,a u tl u to vrijeme bila 1800kn
[Vrh] Go down
astra
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
astra


Female
Broj postova : 229
Lokacija : Slavonija ravna
Registration date : 06.05.2008

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepet stu 18, 2011 6:09 pm

Isto tako smo i mi išli tamo,platili tu cijenu i to je to! ;)
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepet stu 18, 2011 7:22 pm

Hvala vam cure!! Iskreno, nisam još ni čula za taj dućan, ali svakak ću pogledati. Cijeli dan danas tražim i pratim testove, al ne mogu reći da sam puno pametnija.. nadam se da nećemo krivo odabrati....
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepet stu 18, 2011 7:29 pm

http://www.recaro-hr.com/recaro_djecje_autosjedalice/RECARO%20Young%20Sport.html

to je nasa,samo u sivoj boji Autosjedalica-koju imate? - Page 5 13329
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimened stu 20, 2011 10:35 am

Super je!! Baš mi je lijepa!!

Ja ću idući tjedan malo proći po Kc, da vidim kaj se uopće nudi tu kod nas.. a onda pičimo za Zg ak tu nikaj ne nađemo. Planirali smo u Sloveniji kupiti, al nekak me strah opet tog pdv-a. A ne znam dal bi skužili na granici da ju namontiramo odmah u auto.. kao da je već 100 god. tamo.. Ipak se vidi da je to novo i po mirisu se kuži... Autosjedalica-koju imate? - Page 5 168724
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimened stu 20, 2011 11:40 am

ovak,kaj se tice prek granice sa opremom,u pravilu bi trebala as prijaviti dok ides tam(ako dijete nije u njoj),tak kak je sa laptopima,kamerama,foticima i sl,e onda nebres da ne skuze
vjerojatno postoji caka kak prepelati a da te ne oderu na carini
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimened stu 20, 2011 3:09 pm

Da, a ja te cake ne znam ili jednostavno nemam sreće. Tak smo i sa kolicima naletjeli na bedaka od carinika koji nam je naplatio cijeli iznos pdv-a na kolica (kad je već dječja oprema oslobođena carine), pa barem nekaj da si država zaradi na nama. Vidla sam po drugim forumima, da je to sve sreća. Znači ovisi o cariniku na kojeg naletiš, dal će ti računati PDV ili ne...A ja sam takve sreće, da dobro da nas ne skidaju do gola kad idemo preko... Autosjedalica-koju imate? - Page 5 386911
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepon stu 21, 2011 8:29 am

enea jel ima taj ducan dostavu? se moze s njima dogovoriti? ili se bas mora doci po nju?
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepon stu 21, 2011 10:42 am

Mislim da sam pročitala da se može i slati.. al ja se nekak ne bi usudila tolke pare dati na neviđeno..
Žao mi je samo kaj nemaju cijene na netu istaknute...pa da vidimo kolka je to u stvari razlika u cijeni..
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepon stu 21, 2011 3:02 pm

mislim da imaju,nemam pojima,ali sam ja htjela vidjeti uzivo i model i materijale jer ih ima 3vrste i boje,naravno

http://www.baby.hr/hr/webshop/view_group/oprema_za_bebe/auto_sjedalice

evo imas i tu neke,ova chicco neptun je slicna nasoj tj taj tip
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimepon stu 21, 2011 4:21 pm

Enea je napisao/la:
mislim da imaju,nemam pojima,ali sam ja htjela vidjeti uzivo i model i materijale jer ih ima 3vrste i boje,naravno

http://www.baby.hr/hr/webshop/view_group/oprema_za_bebe/auto_sjedalice

evo imas i tu neke,ova chicco neptun je slicna nasoj tj taj tip
Maja ima takvu...
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimeuto stu 22, 2011 12:09 pm

Ta Chicco Neptun nije dobro prošla na testovima ADAC-a, već sam gledala. Ovak mi je jako lijepa, ali ipak je sigurnost najvažnija.
Al mene još nekaj cijelo vrijeme vuče na Jane...
http://www.jane.es/hr-en#/catalogo-jane/en-el-automovil/group-2-3/montecarlo-r1/intro

i to točno ova boja. Samo bi još stavili dodatno x-Tend, tako da sjedalica bude od 9-36 kg

Al velim, nema još testova za nju jer je relativno nova, tak da se nekak ne usudim na slijepo uzeti...
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitimened stu 27, 2011 6:15 pm

mi imamo bebe comfort i prezadaovoljna sam...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Autosjedalica-koju imate?
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Autosjedalica, do koje dobi
» Koju formulu koristite?
» Kakva kolica imate?
» Koju kozmetiku koristite??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: