Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podojila ga i otišla u zatvor

Go down 
+11
Aca
didzi
Mateja
ninana
meli
ivana86
becky
žuža
happyness
zvrk06
mamajaja
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon lip 08, 2009 2:13 pm

Sin osuđene Riječanke (28) ne prestaje plakati i dozivati mamu. Tužnu priču o majci pročitao je i predsjednik. Mesić će razmisliti o pomilovanju...

V. S. (28), majka 18-mjesečnog dječaka iz Rijeke, u četvrtak je počela izdržavati osmomjesečnu kaznu zatvora. Sina, kojeg još doji, morala je ostaviti na čuvanju kod kolegice. Osuđena je za posredovanje u preprodaji marihuane jer je mušteriji tadašnjeg dečka, koji je došao u njihov stan, predala paketić “trave”. V. S. jedina brine o djetetu jer je njen suprug u zatvoru. Zbog toga je kaznu željela zamijeniti dobrotvornim radom, no sud joj to nije dopustio. Dosad su joj dva puta dopustili odgodu izvršenja kazne, a daljnje zahtjeve su odbili. Jedini spas nesretna majka vidi u pomilovanju predsjednika Stjepana Mesića.
- Predsjednik je pročitao članak o Riječanki. Poručio je gospođi da što prije Ministarstvu pravosuđa uputi molbu za pomilovanje. Svakako će je razmotriti - rekla je glasnogovornica predsjednika Danja Šilović Karić. Kolegica V. S. kaže kako su presretni zbog dječaka, koji ne prestaje zvati majku.
- Ona mu je cijeli svijet. Život bez majke je za njega strašna trauma. Možemo se truditi, ali ne pomaže. Nadamo se da će predsjednik imati sluha - rekla je kolegica V. S.

To je iz 24 sata.

Danas sam pročitala da je prestao jesti i da je užasno tužan, gleda kroz prozor gdje mu je mama sijedila i kao da ju čeka.

meni je ovo prestrašno. Di je tu pravda, ljudskost?

Zločince brane, puštaju iz zatvora i skraćuju kazne, a mama jednogodišnjeg djeteta kojeg doji nije dobila priliku za društveno korisnim radom.
Molila je časne sestre da joj čuvaju sina dok je ona u zatvoru, al su ju odbile.

Recite mi molim vas, di je tu ljudskost? Iskreno sramim se vlastite države.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon lip 08, 2009 2:25 pm

Čitam to u novinama svaki dan,pretužno Podojila ga i otišla u zatvor 246242
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon lip 08, 2009 2:59 pm

Gdje je sad dječja pravobraniteljica? Ak joj neko zna mail, dajte mi ga da joj osobno velim kaj mislim o njoj i njima općenito. To su sve đubrad koja štite sami sebe i svoj klan kriminalaca, a običnog smrtnika budu imali za model na kojemu će se pokazivati kak su superpravna bezkompromisna za kriminal država. Fuj. Pljujem na sve njih.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon lip 08, 2009 3:15 pm

Mamajaja, ja sam ti već odavno skužila da u našoj državi najebu samo male ribe. a velike ionak imaju zaštićena leđa pa zakon za njih ne vrijedi. I da, ja isto popizdim na to, malo malo pa me rasrde neki glupi nerealni i u praksi totalno neprimjenjivi zakoni, ali kaj moreš? ništ. eventualno moreš napisati mail, bude ti lakše, ali bojim se da je to sve. nepravda užasno boli, ali samo nas, male ljude, a druge od nje itekak imaju koristi. i opet nas boli kaj je to tak, pa pizdimo, sekiramo se, a ovi " veliki" ti za to vrijeme spavaju ko bebice. i nemreš tu baš ništ.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon lip 08, 2009 8:46 pm

Podojila ga i otišla u zatvor 896458 Podojila ga i otišla u zatvor 896458 Podojila ga i otišla u zatvor 896458
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon lip 08, 2009 8:57 pm

mamajaja je napisao/la:

Molila je časne sestre da joj čuvaju sina dok je ona u zatvoru, al su ju odbile.

mislim.....ne moram ništa govorit.
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon lip 08, 2009 9:06 pm

iskreno prvi glas mi je ovo! Podojila ga i otišla u zatvor 896458
...katastrofa:..............
[Vrh] Go down
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 53
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimeuto lip 09, 2009 6:03 am

Podojila ga i otišla u zatvor 168724 Podojila ga i otišla u zatvor 168724 meni je ovo prestrašno, jadno maleno
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimeuto lip 09, 2009 6:19 am

Jadna beba. neznam kuda ide ovaj svijet. oslobadjaju kriminalce i one kohji imaju psadjene konoplje (fola to mu je lijek jer ima ptsp ili kako se to zove) a nemogu majci dati bar drustveni rad. tako bi bila sa svojim dijetetom a koristilo bi i drzavi.
A za casne sestre mogu samo reci da su nikakve ako nisu mogle pomoci zeni u nevolji.
Ovo je katastrofa. Podojila ga i otišla u zatvor 34244 Podojila ga i otišla u zatvor 204166 sam na sve koji se bave zakonom i ljudskim ne/pravima.
Nadam se da ce joj predsjednik pomoc.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepet lip 12, 2009 6:58 am

Ja ovo prvi put cujem, bas je strasno!!!!

A za casne sestre, neznam gdje je isla pitati, ni kako to ide, ali mislim kak ce one cuvati osam mjeseci necije dijete?! Pa nije to samo tako, bar ja mislim!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepet lip 12, 2009 9:48 am

Ma, onda nek se časne ne prikazuju kao da svima pomažu u nevolji, jer ovo dijete bez mame je u nevolji.
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepet lip 12, 2009 10:24 am

joj...zaista tuzna zivotna prica Podojila ga i otišla u zatvor 168724 Podojila ga i otišla u zatvor 168724
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepet lip 12, 2009 2:44 pm

Mateja je napisao/la:
Ja ovo prvi put cujem, bas je strasno!!!!

A za casne sestre, neznam gdje je isla pitati, ni kako to ide, ali mislim kak ce one cuvati osam mjeseci necije dijete?! Pa nije to samo tako, bar ja mislim!

Slažem se,ma ne samo časne nego bilo tko,nije to baš tako jednostavno,mislim da u pozadini ipak postoje dublji razlozi,al za njenu kolegicu svaka čast Podojila ga i otišla u zatvor 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepet lip 12, 2009 4:09 pm

Mesić kaže da će razmotriti za pomilovanje, al njen glupi odvjetnik još nije predal molbu.
Kaže kako čeka da mu se ona javi iz zatvora, a ima pravo na telefoniranje jednom tjedno. Mislim...
A navodno da u Remetinec mogu odvjetnici kad god žele za potrebe svojih klijenata. MAJMUN!!!!!!!!!

Znaju za to Rode? Trebalo bi njima to poslati, one su agresivne, možda nekak reagiraju!
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepet lip 12, 2009 4:10 pm

Mateja je napisao/la:
Ja ovo prvi put cujem, bas je strasno!!!!

A za casne sestre, neznam gdje je isla pitati, ni kako to ide, ali mislim kak ce one cuvati osam mjeseci necije dijete?! Pa nije to samo tako, bar ja mislim!

Iz očaja bi valjda sve napravila... A ako ne možeš vjerovati časnim sestrana... Ako imaju nekakvu Božju misiju, zašto nisu pomogle? Isus bi sigurno pričuval to dijete.

Edit: ja bi jij ga pričuvala da je blizu mene. Znam da bi krv pišala, al nema veze, pomogla bi djetetu.
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepet srp 03, 2009 9:40 pm

Nemrem vjerovati da nikog ne zanima ova tema.

Inače, razmatraju joj pomilovanje. Al nikakvih rezultata više. Dijete je trajno traumatizirano. Da imam mail od Mesića, ovaj čas bi mu pisala.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimesub srp 04, 2009 6:01 am

http://beta.vecernji.hr/vijesti/jednogodisnjak-ce-opet-usnuti-majcinu-narucju-clanak-2682


evo stvar je rjesena! Podojila ga i otišla u zatvor 569627 Podojila ga i otišla u zatvor 405635
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimesub srp 04, 2009 9:14 am

super da se sve dobro rjesilo a i ove tri godine ce proc i bolje tako uvjetno nego da je razdvojena od svog sincica. ovo su zaista predivne vjesti. Podojila ga i otišla u zatvor 848286 Podojila ga i otišla u zatvor 848286 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimesub srp 04, 2009 10:31 am

ninana je napisao/la:
super da se sve dobro rjesilo a i ove tri godine ce proc i bolje tako uvjetno nego da je razdvojena od svog sincica. ovo su zaista predivne vjesti. Podojila ga i otišla u zatvor 848286 Podojila ga i otišla u zatvor 848286 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560

poootpiiisss! Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimesub srp 04, 2009 11:07 am

i ja sam bas sretna sto su je pomilovali Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimened srp 05, 2009 4:57 pm

Hvala dragom Bogu...
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimened srp 05, 2009 5:13 pm

ivany je napisao/la:
i ja sam bas sretna sto su je pomilovali Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560
Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon srp 06, 2009 8:56 am

Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 743693
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimepon srp 06, 2009 12:16 pm

ajme pa kako to tek sad vidim... citam i suze mi idu ali ipak ima bogec svoj plan... Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560 Podojila ga i otišla u zatvor 534560
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitimesri srp 29, 2009 3:45 pm

Evo i meni je ful drago da je mali opet s mamom di mu je i misto, ali apropo svi ovih nasih glupih zakona i osudivanja 'malih riba' , a pustanja zlocinca itd. nije li majka trebala malo bolje paziti sto radi i ne dovesti se u tu situaciju? Podojila ga i otišla u zatvor 959498
mislim, a caca u zatvoru, ono helou ocito neki dileri, jankiji.. i onda preko novina, medija da je puste i plakanje i bla,bla..

bez uvrede moje misljenje Podojila ga i otišla u zatvor 877388
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podojila ga i otišla u zatvor Empty
PostajNaslov: Re: Podojila ga i otišla u zatvor   Podojila ga i otišla u zatvor Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Podojila ga i otišla u zatvor
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zatvor kod bebe
» zatvor kod djece!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: