Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako napredujemo

Go down 
+43
sam
Nicky
ana nikola
Kikica
ira
lola
larissa8
lighty
Maza
Tina
*Ana*
Angie
Josipa
Zabica
MAMINI ANĐELI
*Dijana*
EMA-ST
zeljkica0205
Alice
Aca
pia2
jasmina
MMM
Giovanna
vedrana87
mommy
mucica
nanino
didzi
ninana
becky
leobaby
pcelica8
morena
Enea
Mateja
happyness
ivana86
asijana
žuža
ivany
Monika
zvrk06
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimesri stu 11, 2009 12:52 pm

bravo za klince, a sada se i mi moramo pohvaliti...Kako napredujemo - Page 9 848286

dakle Mia Maria će uskoro navršiti 11 mj, ima 4 zubića (2 gore i 2dolje),
puže zadnja 3 mjeseca, a zadnjih mjesec dana se aktivno postavlja na nožice i dnevno napravi 3-4 samostalna koraka, inače cijelu kuću prehoda loveći se za stolce, kauč, ma šta god da joj se nađe na putu...uskoro očekujemo da će prohodati...
sve papa i sve voli jesti(najviše meso i povrće...),govori tata, deda,baba, njam-njam i ponavlja sve za nama (samo mama nikak neće reći)...
zna gdje je oko,uho,pametna glavica, gladna bušica, nožica, kak je velika, bravo,pa-pa,šalje pusu...
a najveći ponos je to što zadnjih 6 mjeseci nije kakala u pelenu nego samo u kahlicu...
dakle kamo god da idemo s nama je i kahlica u gepeku auta... Kako napredujemo - Page 9 386911
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimesri stu 11, 2009 3:23 pm

Ooo, pa ide to njoj, a posebno kakanje van pelene. ma bravo i Kako napredujemo - Page 9 256597
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimesri stu 11, 2009 4:09 pm

nanino je napisao/la:
bravo za klince, a sada se i mi moramo pohvaliti...Kako napredujemo - Page 9 848286

dakle Mia Maria će uskoro navršiti 11 mj, ima 4 zubića (2 gore i 2dolje),
puže zadnja 3 mjeseca, a zadnjih mjesec dana se aktivno postavlja na nožice i dnevno napravi 3-4 samostalna koraka, inače cijelu kuću prehoda loveći se za stolce, kauč, ma šta god da joj se nađe na putu...uskoro očekujemo da će prohodati...
sve papa i sve voli jesti(najviše meso i povrće...),govori tata, deda,baba, njam-njam i ponavlja sve za nama (samo mama nikak neće reći)...
zna gdje je oko,uho,pametna glavica, gladna bušica, nožica, kak je velika, bravo,pa-pa,šalje pusu...
a najveći ponos je to što zadnjih 6 mjeseci nije kakala u pelenu nego samo u kahlicu...
dakle kamo god da idemo s nama je i kahlica u gepeku auta... Kako napredujemo - Page 9 386911


woooow... nemogu vjerovat... moje djete će 14. navršit 11mj. ne govori tolko... zna di je sad, radio, crtić, u kojem ormaru stoji kruh,draga nika i draga (ko god je drži) zna di je nos i oko ali ne na sebi, zna di je pametna glavica... tu i tamo se pusti da hoda sama al nakon 2koraka bum...
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimesri stu 11, 2009 5:36 pm

ma tak i Mia Maria 3-4 koraka i bum, a onda se prestraši i neće više...dakle Mia Maria je mjesec dana starija od Nike dakle Nika je može brzo dostići...
baš smo išli kod dr. a kak mi mama radi u vrtiću bile smo joj u posjeti i onda ju je pedagogica malo promatrala i s njom "razgovarala" i rekla je da je u rangu sa klincima od 18 mj po motorici ...ja s njom puno radim, sad bude panika kad ja počnem raditi a ona ostaje s bakom....
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimesri stu 11, 2009 6:25 pm

na daj nanino bravo ,ne mogu vjerovat da ide na kahlicu od 5 mj.starosti?pa kak to,još nisam čula stvarno nikad da neko tak rano ide,daj malo napiši pa kak te traži???? Kako napredujemo - Page 9 42762
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimesri stu 11, 2009 8:18 pm

Pretpostavljam da znas u koje doba dana kaki ili nesto odredjeno radi tada po cemu to prepoznajes, ili?

Bravo za veliku curicu Kako napredujemo - Page 9 42762
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 7:20 am

Bravo za Roka, Miu Mariju i Niku!
Kako napredujemo - Page 9 42762 Kako napredujemo - Page 9 42762 Kako napredujemo - Page 9 42762
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 7:26 am

Nanino to za kakanje u kahlicu mi je odlicno..Kako napredujemo - Page 9 42762 da sam bila pametnija i malo se vise informirala i ja bi s Tarom tako.. ali nema veze s drugim cu probati.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 8:23 am

nanino Kako napredujemo - Page 9 42762 Kako napredujemo - Page 9 42762 za Miu
daj molim te reci kako znas kad hoce kakati jel odredeno dopba dana ili Kako napredujemo - Page 9 959498 savjetuj me jer mi beba navrsava 6 mj pa da i ja isprobam tu vjestinu
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 8:34 am

Wow koja napredna curka Kako napredujemo - Page 9 782419 Kako napredujemo - Page 9 782419 Kako napredujemo - Page 9 42762 Kako napredujemo - Page 9 42762
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 12:11 pm

Bravo za naprednu curicu!!
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 12:40 pm

Nanino Kako napredujemo - Page 9 256597
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 2:38 pm

ninana je napisao/la:
nanino Kako napredujemo - Page 9 42762 Kako napredujemo - Page 9 42762 za Miu
daj molim te reci kako znas kad hoce kakati jel odredeno dopba dana ili Kako napredujemo - Page 9 959498 savjetuj me jer mi beba navrsava 6 mj pa da i ja isprobam tu vjestinu

ovak ja sam to čula od jedne stare babe da čim klinci počnu sjediti da ih se nek stavi na kahlicu...
naravno bilo je ljeto i ja sam probala, u početku sam je lovila i već sam znala od prilike kad ide kakati (npr. poslije jela), e onda nakon kojih tjedan-dva, je ona imala svoju rutinu...
ujutro čim bi se digla prvo na kahlicu, pa za 2h opet i tako danas sa nepunih 11 mj ona ujutro prvo se digne ide s menom u kupanu pišanje i kakanje u kahlicu, nakon ručka i prije spavanja opet i tako...laganini da prek dana pelene ostane kompletno suha (da ne velim koliko sam uštedjela na pelenama do sada)...
bili smo prije cca 2 mj.kod frendova u gostima i njoj je bilo sila kakati ali se nije u pelenu već
je lijepo čekala da donesemo kahlicu iz auta stavimo u kupaonu i lijepo je sve obavila...
sada već i sama dopuže do kahlice i pokazuje mi da ju stavim...
cure pokušajte meni je upalilo i stvarn vjerujem da se do ljeta slj.godine budemo riješili pelena...
inače kad nekome za to kažem svi se križaju i ne vjeruju (zapravo me špotaju da maltretiram djete)..ali neka ja se oglušim jer ne smatram da radim nešto pogrešno...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 4:18 pm

pokusacu i ja tako napravit

a ovo sto ti govore da maltretiras dijete samo Kako napredujemo - Page 9 434194
ti najbolje znas kako s svojim dijetetom i koja vam je dnevna rutina.
Kod nas je problem da nekakamo redovno i tako je od rodjenja. Nekad nekaka nikako a nekad i 3 puta na dan.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 6:42 pm

potpis ninana ni moj lovro nika ne kaka u isto vrijeme ali zato veli mama mota kakani cam
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimečet stu 12, 2009 7:57 pm

ajme ija bi probala al ne znam kako da ga uvatim jer svaki put kaka u drugo vrime... stvarno bi me to spasilo i ne znam zašto bi maltretirala dite jer kaka u tutu.
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimepet stu 13, 2009 8:15 am

nanino odlicno..

cure mislim da kad bi ih poceli stavljati na tutu bi polako skuzili i kroz par dana poceli kakati u cca isto vrime..
neznam nagadam,ali znam da su oni prilagodljivi i da se sve moze samo treba biti uporan.

i ne smatram to nikakvim maltretiranjem djeteta..mila majko sta sve ljudima padne na pamet Kako napredujemo - Page 9 66333
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimepet stu 13, 2009 2:02 pm

nanino svaka čast
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimepet stu 13, 2009 3:18 pm

samo treba biti uporan, velim i ja sam lovila u početku i puno puta mi je promaklo,ali nisam se dala...cure hvala na podršci jer sam to isto napisala na dr.forumu i da ne velim da su me popljuvali već doslovce da izmišljam i izrugivali su mi se....

da znam kak staviti video stavila bi snimku svoje male kak sa 5 mj.kaka u kahlicu...ajme smijeha,... Kako napredujemo - Page 9 386911
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimepet stu 13, 2009 3:49 pm

nanino je napisao/la:
ma tak i Mia Maria 3-4 koraka i bum, a onda se prestraši i neće više...dakle Mia Maria je mjesec dana starija od Nike dakle Nika je može brzo dostići...
baš smo išli kod dr. a kak mi mama radi u vrtiću bile smo joj u posjeti i onda ju je pedagogica malo promatrala i s njom "razgovarala" i rekla je da je u rangu sa klincima od 18 mj po motorici ...ja s njom puno radim, sad bude panika kad ja počnem raditi a ona ostaje s bakom....

Nije starije mjesec dana pa nika će sutra 11mj.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimepet stu 13, 2009 6:43 pm

sorry morena ja sam krivo izračunala...plavuša (eks).. Kako napredujemo - Page 9 386911
da Mia Maria će 16.11.navršiti 11 mjeseci...ma to ti sve ovisi o djeteta do djeteta..
možda je ona sad skočila u razvoju i onda bu tak ostala slijedećih pola godine...
mislim da je to sve individualno...Nika je prava velika curka...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimesub stu 14, 2009 1:19 pm

Morena nemoj ispoređivat Niku s vršnjacima,tako sam i ja radila pa sam se samo bespotreno brinula Kako napredujemo - Page 9 648231
Svako djete se razvija svojim tempom,i to je normalno,dok god nema nekih velikih odstupanja Kako napredujemo - Page 9 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimesub stu 14, 2009 1:40 pm

zvrk06 je napisao/la:
Morena nemoj ispoređivat Niku s vršnjacima,tako sam i ja radila pa sam se samo bespotreno brinula Kako napredujemo - Page 9 648231
Svako djete se razvija svojim tempom,i to je normalno,dok god nema nekih velikih odstupanja Kako napredujemo - Page 9 569627
X
Aco i danas zaostaje u govoru za vrsnjacima ali se ne brinem jer znam da ide logopedu i da ja vjezbam s njim i da ce uskoro pricati kao i vrsnjaci
Mrzim kad drugi porede moju djeu sa nekim svojim i da se obazirem na to vec bi poludila jer navodno beba s 3 mj puze (unuka od susjede vrsnjak Andreja-mos mislit al et sutila sam, pa ima 3 zuba a on nijedan- pa sta bit ce mu zdraviji, govori mama, tata, ja right) ovo poredi moja susjeda svoju unuku s mojim djetetom a nezna da ja znam mozda vise i od nje o bebama
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimepet pro 18, 2009 12:35 pm

evo da prijavimo nove mjere: sa punih 7 mjeseci imamo 7300 gr i 64 visina
Primili smo dvije vakcine odjednom i malo smo plakali, ali nije nista strasno.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitimepet pro 18, 2009 3:17 pm

Bravo Kako napredujemo - Page 9 42762
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako napredujemo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kako napredujemo   Kako napredujemo - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako napredujemo
[Vrh] 
Stranica 9 / 22.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Kako napredujemo?
» Kako napredujemo 2. dio
» Kako napredujemo 2. dio
» Kako napredujemo
» Kako napredujemo 2.dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: