Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 povlačenje kožice na piši

Go down 
+22
Alice
Josipa
žuža
Mubinica
Angie
ana nikola
vedrana87
ninica90
*Ana*
ira
Tina
Nena0809
mommy
Mateja
Aca
Enea
didzi
ivany
zvrk06
ninana
happyness
pcelica8
26 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet svi 15, 2009 9:15 pm

da li je potrebno?
kako? kada? imamo 5mj
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet svi 15, 2009 9:33 pm

Nije potrebno.

Možeš eventualno prilikom kupanja mu polako, nježno povući kožicu ali samo do ku ide, ako ne ide uopće - neide. NIKAD NE POVLAČITI NA SILU; GRUBO ILI POD SVAKU CIJENU.

Ionako će ti pedijatrica prilikom jednog od pregleda to sama napraviti, povlačenje kožice na piši 66333 ali ti doma ne moraš. Stvarno, Ja svome LUki ne diram, i sve je ok.
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 7:57 am

svašla sam zbunjena oko toga...pokušala sam ali ne ide baš...drugo jutro sam vidjela da mu je vrh malo napukao i jako se crvenilo...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:01 am

pcelice samo njezno navuci i dokle ide i ako je vec vrh crven i napukao mozes kamilicom malo saprati ali i to njezno. povlačenje kožice na piši 569627
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:05 am

ok hvala na savijetu povlačenje kožice na piši 569627 pokušat ću s kamilicom
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:48 am

pčelica8 je napisao/la:
svašla sam zbunjena oko toga...pokušala sam ali ne ide baš...drugo jutro sam vidjela da mu je vrh malo napukao i jako se crvenilo...

pčelica, da li mu je pišo potpuno zatvoren s kožicom? i koji dio mu je napukao- kožica koja se odvojila od vrha piše ili sami vrh, ona glatka kožica?
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:51 am

happyness je napisao/la:
pčelica8 je napisao/la:
svašla sam zbunjena oko toga...pokušala sam ali ne ide baš...drugo jutro sam vidjela da mu je vrh malo napukao i jako se crvenilo...

pčelica, da li mu je pišo potpuno zatvoren s kožicom? i koji dio mu je napukao- kožica koja se odvojila od vrha piše ili sami vrh, ona glatka kožica?

pa nije baš potpuno onak mogu stavim klipicu za uši da odistim a kad povlačim uopće ne ide dalje-dolje...napuknula mu je kožica...a ne glavić ak pod tim mislila glatka kožica povlačenje kožice na piši 13329
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 12:51 pm

aha, kužim.
ovak, mogu ti potražiti točno dob djeteta, al znam da ako se do te dobi kožica ne može povući do određene daljine po piši, onda se ide u bolnicu samo da se ta tanka opna koja drži kožicu odreže. ništ strašnoga i ništ bolnoga.

a ti probaj, prilikom kupanja, pooooolaaaaaaakoooooo pomicati kožicu maaaalooo po maaaalooooo, da dijete ne boli i ne doživi traumu. a ako baš vidiš da nešto drži kožicu, odnosno da je baš ta opne u pitanju, onda bi...ček, nije to tvoja pedica vidjela na kontrolnom pregledu? ako nije, daj joj slijedeći put pokaži, ako do onda ne uspiješ sama povući.

bitno je da znaš da kožica ne mora ići skroz dolje, nekim dječacima ide preko cijelog glavića, a nekima do pola. i nijedno nije za zabrinuti jer si oni kasnije sa diranjem piše sve " slože " kak treba biti, jedino ako baš je povezana kožica sa glavićem onda treba recnuti.

budem probala naći gdje to piše pa stavim. ( ak se Luka ne probudi )
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 1:02 pm

evo jedan link o tome

http://www.medicina.hr/clanci/fimoza.htm

a i drugi sa slikicama

http://www.intimatemedicine.com.hr/zdravlje-i-seks/kada-kozica-nece-preko-glavica-penisa/

( znam ova druga stranica je više za tam u Škakljive teme, ali tu su slikice, pa da se vidi. namjera je bitna, a ja imam samo dobru namjeru, daklem, zanemarite naziv i okolni sadržaj stranice povlačenje kožice na piši 93467 povlačenje kožice na piši 896458 povlačenje kožice na piši 386911 )
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 2:00 pm

happy korisni linkovi za nas koji imamo sinove. ali mi s tim nemamo problema. kod na svakoj kontroli pedica i pisu obavezno pregleda.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 2:38 pm

ninana, linkove sam stavila zbog pčelice, naime veli da ne može povuči kožicu preko, pa da vidi da li se radi o fimozi.

je, i kod nas pedica tak maloj djeci pogleda pišu, pa me baš zanimalo da li je njena pedica to vidjela, ak nije da joj skrene pažnju.
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 2:54 pm

baš me to sada malo i brine ...uopće mi nije o tome ništa rakla a ni ja dok nije nekak napunio 5mj nisam znala da se to mora....ove slikice su me malo uplašile jer stvarno si sada ne mogu razjasniti da li je riječ o fimozi ili nije...možda i je...u ponedjeljak odmah idem s malim da ona to pogleda...
daj bože da nije i da previše paničarim...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 3:40 pm

znam happy al onako kazem da je koristan link i za nas koji nemamo tih problema, a i za buduce mame koje ce roditi djecake.
pcelice cudi me tvoja pedica da dosad to nije pregledala, a mozda i je al tebi nije nista govorila jer je sve uredu. vidit ces kad odes sta ce bit.
povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 da sve bude uredu.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 5:18 pm

ninana, sve 5! povlačenje kožice na piši 569627

pčelica, je, odi da to pogleda, bar ćeš biti mirna, jer mi mame ako naslutimo ili zabrijemo da nekaj nije u redu, onda to razvijemo do toga da se sve uspaničimo, a možda sasvim bespotrebno.
i ja držim fige da nije ništ. povlačenje kožice na piši 569627 povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:14 pm

hvala vam cure povlačenje kožice na piši 569627
ići ću odmah u ponedjeljak k njoj...ujutro
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimesub srp 04, 2009 6:54 am

povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 da je sve u redu! povlačenje kožice na piši 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:26 am

zvrk06 je napisao/la:
povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 povlačenje kožice na piši 269704 da je sve u redu! povlačenje kožice na piši 569627

potpis, sretno!!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimeuto srp 07, 2009 1:07 pm

kaj je rekla doktorica?
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimesri srp 08, 2009 12:31 pm

ima li kakvih vijesti od pcelice?
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimesri srp 08, 2009 12:55 pm

nist neznam,ali znam da jo komp u kvaru,pa nemoze na forum
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimesri srp 08, 2009 7:47 pm

evo mene...pedica je na godišnjem i moramo čekati ako nije ništa ozbiljno...crvenilo se povuklo ali kožicu i dalje ne mogu povući...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimečet srp 09, 2009 6:52 am

pcelice nemoj ju onda ni povlaciti cekaj da dodje pedica i onda se savjetuj s njom.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimečet srp 09, 2009 1:30 pm

tak je, niš na silu. povlačenje kožice na piši 38980
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimečet srp 09, 2009 4:44 pm

evo ovak kako smo bili za osip kod pedice...odmah smo i ovo riješili.
pogledala je i rekla da ne moram ništa do godine dana ...i ako onda ne bude ništa bolje i ako si ju sam kada bude dirkao piška ne provuče ići će na bezbolno povlačenje kožice na piši 877388 proširenje kožice...no ok ako ona tako kaže neću ga mučiti s tim navlačenjem...tak da je i to riješeno do daljnjega..

hvala vam svima tisuću puta na podršci i savjetima povlačenje kožice na piši 569627 povlačenje kožice na piši 569627 povlačenje kožice na piši 534560 povlačenje kožice na piši 742194 povlačenje kožice na piši 557761
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitimečet srp 09, 2009 7:12 pm

pčelica, baš super da je tak, a možda ne bude ni trebalo ništa. povlačenje kožice na piši 31338

povlačenje kožice na piši 569627
[Vrh] Go down
Sponsored content





povlačenje kožice na piši Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
povlačenje kožice na piši
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: