Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tablete protiv komaraca

Go down 
+6
leobaby
Enea
Mateja
ivany
becky
meli
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

Tablete protiv komaraca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tablete protiv komaraca   Tablete protiv komaraca - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2009 12:29 pm

nije to ni losa ideja... Tablete protiv komaraca - Page 2 42762
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Tablete protiv komaraca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tablete protiv komaraca   Tablete protiv komaraca - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2009 7:20 pm

Ovaj dipterol je za osjetljivu kozu i koliko ja znam ga smiju i bebice koristiti, jer u biti i je djecji. Ali pitaj najbolje u ljekarni! Kod nas nije tako strasno, bilo ih je prestrasno, u zadnje vrijeme je ok. Netko je spomenuo da na moru ima komaraca, ja to prvi put u zivotu cujem! Tablete protiv komaraca - Page 2 877388
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Tablete protiv komaraca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tablete protiv komaraca   Tablete protiv komaraca - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 6:26 am

Mateja je napisao/la:
Ovaj dipterol je za osjetljivu kozu i koliko ja znam ga smiju i bebice koristiti, jer u biti i je djecji. Ali pitaj najbolje u ljekarni! Kod nas nije tako strasno, bilo ih je prestrasno, u zadnje vrijeme je ok. Netko je spomenuo da na moru ima komaraca, ja to prvi put u zivotu cujem! Tablete protiv komaraca - Page 2 877388

Stvarno prvi put čuješ Tablete protiv komaraca - Page 2 877388
Ima ih kod ljeti dosta,i najviše Lanu izbodu,al ona nikad nije imala neke veće ubode,budu samo male točkice
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Tablete protiv komaraca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tablete protiv komaraca   Tablete protiv komaraca - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 5:29 pm

meli je napisao/la:
ja sam pored tableta za komarce stavila i svežanj lavande pored kreveta,
ubrala ju i stavila je u vodu,
toplo preporučam, za sada su pobjegli iz sobe Tablete protiv komaraca - Page 2 13329
super ideja isprobacu a svakako imam mrezicu na prozoru.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Tablete protiv komaraca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tablete protiv komaraca   Tablete protiv komaraca - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 12:52 pm

Ja svake godine idem na more od kad znam za sebe i nisam ih nikada do sada primjetila! Mozda ih je puno manje nego kod nas pa zbog toga ne primjetim! Tablete protiv komaraca - Page 2 877388
[Vrh] Go down
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 52
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

Tablete protiv komaraca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tablete protiv komaraca   Tablete protiv komaraca - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 6:44 pm

Mateja je napisao/la:
Ja svake godine idem na more od kad znam za sebe i nisam ih nikada do sada primjetila! Mozda ih je puno manje nego kod nas pa zbog toga ne primjetim! Tablete protiv komaraca - Page 2 877388

kod nas je strava od komaraca, pogotovo ako ima zelenila i zaljeva se, skupe se u sekundi,
svake godine u 7. mjesecu špricaju protiv komaraca i to nas spašava,
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Tablete protiv komaraca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tablete protiv komaraca   Tablete protiv komaraca - Page 2 Icon_minitimečet lip 25, 2009 8:38 am

meli je napisao/la:
Mateja je napisao/la:
Ja svake godine idem na more od kad znam za sebe i nisam ih nikada do sada primjetila! Mozda ih je puno manje nego kod nas pa zbog toga ne primjetim! Tablete protiv komaraca - Page 2 877388

kod nas je strava od komaraca, pogotovo ako ima zelenila i zaljeva se, skupe se u sekundi,
svake godine u 7. mjesecu špricaju protiv komaraca i to nas spašava,

I kod nas znaju špricat,ali sve ovisi koliko ih je to ljeto
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Sponsored content





Tablete protiv komaraca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tablete protiv komaraca   Tablete protiv komaraca - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tablete protiv komaraca
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prirodno protiv komaraca
» protiv kaslja
» krema protiv insekti
» Medo protiv stresa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: