Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Alergija ili nešto drugo

Go down 
+3
Enea
zvrk06
mamajaja
7 posters
Autor/icaPoruka
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Alergija ili nešto drugo Empty
PostajNaslov: Alergija ili nešto drugo   Alergija ili nešto drugo Icon_minitimeuto svi 05, 2009 12:41 pm

Jura već 2 tjedna kašlje. Ne stalno, ali najčešće kad se probudi. Suhi kašalj, iskašlje se i onda je na miru. Zadnjih par dana kašlje i usred noći u snu. Nema nikakve druge simptome prehlade ili viroze, pa ga zato nisam vodila doktorici.
Početkom travnja mi se par puta žalio da ga svrbi nos i malo mu je curilo al je prestalo. Bi to mogla biti alergija?
U četvrtak ga vozim pedici da vidimo kaj je, al opće stanje mu je odlično i nema apsolutno nikakve simptome bolesti i slično.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Alergija ili nešto drugo Empty
PostajNaslov: Re: Alergija ili nešto drugo   Alergija ili nešto drugo Icon_minitimeuto svi 05, 2009 2:49 pm

Nemam nikakvog pojma o alergijama,al po ovom šta si rekla,moguće je Alergija ili nešto drugo 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Alergija ili nešto drugo Empty
PostajNaslov: Re: Alergija ili nešto drugo   Alergija ili nešto drugo Icon_minitimeuto svi 05, 2009 3:18 pm

moguce,nemam niti ja iskustva,ali ti simptomi su za alergije,mozda mu pol imunitet,pa mu zasmetalo nekaj kaj cvate,nadam se da ce te otkriti
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Alergija ili nešto drugo Empty
PostajNaslov: Re: Alergija ili nešto drugo   Alergija ili nešto drugo Icon_minitimeuto svi 05, 2009 4:59 pm

Tak ti je moj Luka imal jedno vrijeme, ali baš ko i ti nije me puno zabrinjavalo jer normalno je disal pa smo mogli bez lijekova. Ajde, odi u čet. k pedici, pa budemo znali kaj je, a držim fige da ti veli da nije ništ, ev. alergijica neka bezazlena. Alergija ili nešto drugo 269704
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Alergija ili nešto drugo Empty
PostajNaslov: Re: Alergija ili nešto drugo   Alergija ili nešto drugo Icon_minitimesri svi 06, 2009 7:01 am

Alergija ili nešto drugo 269704 da nije nista strasno!
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Alergija ili nešto drugo Empty
PostajNaslov: Re: Alergija ili nešto drugo   Alergija ili nešto drugo Icon_minitimesri svi 06, 2009 7:05 am

Mateja je napisao/la:
Alergija ili nešto drugo 269704 da nije nista strasno!
X
Alergija ili nešto drugo 742194 Pa nam javi dok obavite.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Alergija ili nešto drugo Empty
PostajNaslov: Re: Alergija ili nešto drugo   Alergija ili nešto drugo Icon_minitimesri svi 06, 2009 10:35 am

je tak je i moj matej prošle godine kašljal mjesec dane,sve pretrage obavili i ništ mu nije bilo,još se i cijelo ljeto vuklo Alergija ili nešto drugo 34451
[Vrh] Go down
Sponsored content





Alergija ili nešto drugo Empty
PostajNaslov: Re: Alergija ili nešto drugo   Alergija ili nešto drugo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Alergija ili nešto drugo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Alergija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Bubani smo :(-
Forum(o)Bir: