Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko ste se udebljele?

Go down 
+43
Eniky
Tina
Kikica
Zabica
roko i mama
lola
lighty
*Dijana*
MAMINI ANĐELI
Angie
Alice
sam
pia2
mamica86
vedrana87
mommy
žuža
EMA-ST
Giovanna
Izzy
pcelica8
ELE
mucica
nanino
ninana
didzi
ivana86
Conny
Enea
Bea
garfieldic
Josipa
morena
mellin
ludica
Nicky
ivany
Monika
leobaby
Mateja
happyness
Aca
zvrk06
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepet lip 05, 2009 10:56 am

U prvoj 15 kg a u drugoj 10.5 kg.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 12:33 pm

18 kg, i nakon poroda odmah 13 kg lakša, a ostatak je otišao u slijedećih mjesec dana...
[Vrh] Go down
mucica
Novorođenče
Novorođenče
mucica


Female
Broj postova : 17
Age : 41
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 10.07.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesri srp 15, 2009 9:22 pm

20 kg,i sad nakon skoro 6 mjeseci od poroda laksa sam za 18 kg....huraaaaa Koliko ste se udebljele? - Page 2 69760 a bas volim papat
[Vrh] Go down
http://[URL=http://www.trudnoca.net/][IMG]http://www.trudnoca.ne
ELE
Dojenče
Dojenče



Broj postova : 70
Age : 40
Registration date : 19.07.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepon srp 20, 2009 9:43 pm

u prvoj trudnoci 18kg
u drugoj 10,a popucala ko da sam dobila 50kg, a
u trecoj 13,još nisam sve skinula Koliko ste se udebljele? - Page 2 605248
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 10:26 pm

prije trudnoće imala 80 ....u trudnoći pala na 65 ...a anakon frudnoće sve nažalost nadoknadila Koliko ste se udebljele? - Page 2 204166 Koliko ste se udebljele? - Page 2 204166 ...i ja sam među onima koje volee papati.
[Vrh] Go down
Izzy
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Izzy


Female
Broj postova : 446
Age : 42
Lokacija : Čakovec (Vratišinec)
Registration date : 30.01.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesri srp 22, 2009 3:13 pm

ja sam se udebljala 13 kila u trudnoći,iz bolnice išla sa istom kilažom kao prije trudnoće
sad imam nekih 6-7kg viška Koliko ste se udebljele? - Page 2 204166
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimečet srp 30, 2009 9:11 am

Cek pcelice oces reci da si gubila kile u trudnoci? Koliko ste se udebljele? - Page 2 959498


Ja sam dobila 16 i sve otislo tik nakon poroda.
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimečet srp 30, 2009 4:42 pm

u prvoj trudnoći 14 kg i vratila se na svoju težinu za godinu dana.
sad sam trudna 3 mj i izgubila sam 4 kg radi mučnina i povraćanja. polako mi se vraća volja za jelom pa će uskoro sigurno bit dosta kilica Koliko ste se udebljele? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimečet srp 30, 2009 4:45 pm

ma sad si mislim kako mi je poznat ticker od ove Giovanne... a koliko mi je tribalo da skontam Koliko ste se udebljele? - Page 2 735845

Koliko ste se udebljele? - Page 2 323962 živila prijoooooooo
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 6:44 am

EMA(LARA)ST je napisao/la:
ma sad si mislim kako mi je poznat ticker od ove Giovanne... a koliko mi je tribalo da skontam Koliko ste se udebljele? - Page 2 735845

Koliko ste se udebljele? - Page 2 323962 živila prijoooooooo

Koliko ste se udebljele? - Page 2 386911 Koliko ste se udebljele? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 6:54 am

Cure moje, ja imam jedan gaadan problem, posto se tice ove teme, tu cu samo nastaviti da ne otvaram svoju.

Mene strasno muci sad zatrudnjeti s tom kilazom kojom imam. I svi me pitaju zasto ne odem prvo na dijetu, strah me sta ce i moj ginekolog reci.vec mi zadnji put rekao da moram malo srmsaviti da ce mi biti tesko.
Tak sam malo u bedu zbog toga, jer mi se nejde na dijetu, pa onda na trudnocu.neznam, probat cu sad pripazti na hranu, i u trudnoci.Da mi je dobiit samo nekih 10 kg bilo bi super.
I da beba uzima od mene.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 7:55 am

ja sam s Andrejem kad sam ostala trudna imala vise 8 kg u odnosu na Acu al sam zato s Acom dobila 15 kg a s Andrejem 10,5. ne bi trebala imati nekih problema samo u trudnoci malo pazi sta jedes i vise setaj. tako sam ja.
kolika ti je kilaza ako nije neka tajna jeli puno viska ili nesto sitno? Koliko ste se udebljele? - Page 2 959498
ja bi se bacila na posao ali bi vec sad pazila sta jedem. pa ako i ne ostanes trudna skinuti koji visak. ipak ti znas sta ti je najbolje za uraditi. evo ti jedan Koliko ste se udebljele? - Page 2 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 9:16 am

Ninana dosta imam viska, zdebljala sam se u trudnoci oko 22-25 kg. i to mi je ostalo jer sam poslije jela ko luda, neznam sta mi bi.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 12:27 pm

hmmmmm...znaš kaj ti budem rekla...da istina je, vele ljudi od struke da je teže zatrudnjeti sa viškom kg, al isto tak znam cure koje su imale višak a bez problema zatrudnjele. znači, opet ovisi o samom organizmu.

gle, znaš i sama da je najbitnije kretanje. prema tome, uz to što ćeš pripaziti na hranu, trebala bi povečati kretanje i onda je to - siguran put. al, ono najbitnije, treba ti kliknuti. se sječaš kak smo o tome pisale na temi za ići na dijetu? e, a, ako nemaš volje ići na djetu, kak sam veliš, bojim se da ništa od toga. jer kod prve krize ćeš popustiti, znam po sebi. neću ti sad tu pametovati, ne sekiraj se, Koliko ste se udebljele? - Page 2 386911 , al ...ma sve ti to znaš i sama...bitno je odlučiti, to ti je prvi korak.

a u međuvremenu, pusti selo neka priča, štono bi se reklo, ti lijepo sa dragim i dalje hopa - cupa, i dao Bog pa ćete se ugodno iznenaditi. Koliko ste se udebljele? - Page 2 569627
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 2:35 pm

ja mislim da se nemas kaj sekirat... samo kak su cure rekle... fino radi na bebici i pazi sta papas i punooo setaj... bit ce sve ok... Koliko ste se udebljele? - Page 2 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimepet srp 31, 2009 10:38 pm

znam tocno o cemu pricas
meni isto nikako da se dogodi klik u glavi, imam zelju za bebicom ali svejedno ni to me nemoze natjerati na djetu
sad imam kilazu s kojom sam sa Sarom ostala trudna, ginicka mi nikada nije nista prigovarala zbog kila, a i udebljala sam se samo 11kg u trudnoci
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesub kol 01, 2009 5:30 am

Aca je napisao/la:
Cure moje, ja imam jedan gaadan problem, posto se tice ove teme, tu cu samo nastaviti da ne otvaram svoju.

Mene strasno muci sad zatrudnjeti s tom kilazom kojom imam. I svi me pitaju zasto ne odem prvo na dijetu, strah me sta ce i moj ginekolog reci.vec mi zadnji put rekao da moram malo srmsaviti da ce mi biti tesko.
Tak sam malo u bedu zbog toga, jer mi se nejde na dijetu, pa onda na trudnocu.neznam, probat cu sad pripazti na hranu, i u trudnoci.Da mi je dobiit samo nekih 10 kg bilo bi super.
I da beba uzima od mene.

samo se ti nama opusti to je najbitnije Koliko ste se udebljele? - Page 2 616445

i probaj promjeniti način prehrane,moj savjet,znači puno voća,povrća,jogurtića....

ja se navečer natovim s lubenicom,nisam gladna a kile idu dolje Koliko ste se udebljele? - Page 2 386911 Koliko ste se udebljele? - Page 2 616445
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesub kol 01, 2009 7:04 am

žuža je napisao/la:
Aca je napisao/la:
Cure moje, ja imam jedan gaadan problem, posto se tice ove teme, tu cu samo nastaviti da ne otvaram svoju.

Mene strasno muci sad zatrudnjeti s tom kilazom kojom imam. I svi me pitaju zasto ne odem prvo na dijetu, strah me sta ce i moj ginekolog reci.vec mi zadnji put rekao da moram malo srmsaviti da ce mi biti tesko.
Tak sam malo u bedu zbog toga, jer mi se nejde na dijetu, pa onda na trudnocu.neznam, probat cu sad pripazti na hranu, i u trudnoci.Da mi je dobiit samo nekih 10 kg bilo bi super.
I da beba uzima od mene.

samo se ti nama opusti to je najbitnije Koliko ste se udebljele? - Page 2 616445

i probaj promjeniti način prehrane,moj savjet,znači puno voća,povrća,jogurtića....

ja se navečer natovim s lubenicom,nisam gladna a kile idu dolje Koliko ste se udebljele? - Page 2 386911 Koliko ste se udebljele? - Page 2 616445

x

samo ti nama radi na bebici Koliko ste se udebljele? - Page 2 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesub kol 01, 2009 8:20 am

žuža je napisao/la:
Aca je napisao/la:
Cure moje, ja imam jedan gaadan problem, posto se tice ove teme, tu cu samo nastaviti da ne otvaram svoju.

Mene strasno muci sad zatrudnjeti s tom kilazom kojom imam. I svi me pitaju zasto ne odem prvo na dijetu, strah me sta ce i moj ginekolog reci.vec mi zadnji put rekao da moram malo srmsaviti da ce mi biti tesko.
Tak sam malo u bedu zbog toga, jer mi se nejde na dijetu, pa onda na trudnocu.neznam, probat cu sad pripazti na hranu, i u trudnoci.Da mi je dobiit samo nekih 10 kg bilo bi super.
I da beba uzima od mene.

samo se ti nama opusti to je najbitnije Koliko ste se udebljele? - Page 2 616445

i probaj promjeniti način prehrane,moj savjet,znači puno voća,povrća,jogurtića....

ja se navečer natovim s lubenicom,nisam gladna a kile idu dolje Koliko ste se udebljele? - Page 2 386911 Koliko ste se udebljele? - Page 2 616445

mogu samo sve potpisati!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesub kol 01, 2009 9:47 am

Hvala vam curke na podrsci! Koliko ste se udebljele? - Page 2 569627 Koliko ste se udebljele? - Page 2 569627 Koliko ste se udebljele? - Page 2 569627
[Vrh] Go down
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2009 7:19 am

Koliko ste se udebljele? - Page 2 616445
bice to sve ok. MA ima i debljih zena koje ostanu trudne i sve bude ok. Pripazi koliko mozes i cekamo onda bebaca
[Vrh] Go down
mommy
Dojenče
Dojenče
mommy


Female
Broj postova : 86
Age : 42
Lokacija : Slavonija V
Registration date : 02.09.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 9:04 pm

Ja sam dobila 14kg i na porodu otišlo 10kg.
A sad imam 2kg manje nego prije trudnoće Koliko ste se udebljele? - Page 2 534560, još da mi je skinuti 2-3kg Koliko ste se udebljele? - Page 2 93467 .
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 9:19 pm

joooooj, ja sam vam oduvijek imala oko 70 kg, ali te godine kad sam ostala trudna sam pala na 61 i ostala trudna, izgubila još 4 kg i bila prezadovoljna sobom, do 2 tjedna prije poroda sam imala 82kg i bila zadovoljna, ali onda sam morala u bolnicu, nisam se mogla kretati kako spada ili sam samo stajala i počela mi se jaaaaako voda nakupljati, pogotovo po nogama... noge sam imala deblje nego neke ženske od 160 kg. 95 kg je pokazala vaga na dan kad sam rodila i pri porodu izgubila 8 kg, već nakon tjedan dana sam imala 77, otišla silna voda...
sad imam oko 70, uvijek mi varira za kilu dvije i relativno sam zadovoljna, znam da zdrava nikad nisam bila mršavija....
[Vrh] Go down
mamica86
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 24
Age : 37
Lokacija : dalmacija
Registration date : 23.08.2009

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesri lis 14, 2009 10:14 am

20 kg .pri porodu odmah otislo 11 i ovo ostalo u manje od mjesec dana :)
[Vrh] Go down
mellin
Zlatna članica
mellin


Female
Broj postova : 1278
Lokacija : na nebu među zvijezdama....
Registration date : 26.12.2008

Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitimesri lis 14, 2009 11:18 am

U prvoj trudnoći sam dobila 22 kg Koliko ste se udebljele? - Page 2 66333 sve mi otišlo kad je malena navršila 6 mj a sa god.dana sam bila i u minusu 5 kg Koliko ste se udebljele? - Page 2 967987
sad u drugoj trudnoći sam dobila +14 ajmeee Koliko ste se udebljele? - Page 2 605248 Koliko ste se udebljele? - Page 2 605248
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko ste se udebljele? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste se udebljele?   Koliko ste se udebljele? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko ste se udebljele?
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» koliko ml
» Koliko mljeka
» Koliko spavaju?
» Koliko dugo dojite ili ste dojili?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: