Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvatska traži zvijezdu

Go down 
+8
ivana86
zvrk06
žuža
morena
Mateja
ivany
Enea
leobaby
12 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepon svi 04, 2009 3:26 pm

Hrvatska traži Hrvatska traži zvijezdu 938175
http://www.htz.rtl.hr/
Tko vam je favorit?
Meni Mišić, nijedan dečko osim njega ne valja a curke su totalni Hrvatska traži zvijezdu 64555
Sve!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepon svi 04, 2009 5:39 pm

definitivno Zoki,ostali decki mi nisu bas nesto,a od cura Iva,cura od 16god tako skida Pink,stvarno super
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepon svi 04, 2009 8:36 pm

Meni je isto Zoran favorit, stvarno odlično pjeva!! Hrvatska traži zvijezdu 782419
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimeuto svi 05, 2009 7:48 am

Također Zoki!!!!
I Nikolina mi super pjeva, ovako mi nije neka, ali glas je super!
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimeuto svi 05, 2009 8:21 am

ZOKI ZOKI ZOKI!!!!!!

Od cura niti jedna mi nije nesto posebna a ona Sementa mi je isla na zivce... sva tako sladunjava da mi se povraca... ali naravno to je samo moje misljenje
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimeuto svi 05, 2009 8:27 am

Od curki Carla ima naj glas ali izgled..a ipak, traži se cijeli paket, ne?
Barbara i Nikolina...nekak mi se ne "drže" dobro...
Poskočno djevojče Iva mi je otpočetka simpa.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepet svi 08, 2009 6:21 pm

Hrvatska traži zvijezdu 800168 Kak je bilo divno dok je Zokiju došao brat iz Australije.
Baš gledam s Leonči show.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 09, 2009 6:54 am

ja sam jučer prvi put gledala ,meni ja najbolji bojan od sečki,a od cura mi je karla Hrvatska traži zvijezdu 38980
nisam gledala prve tri pjesme ,pa nisam vidla nastup tog famoznog zokija,ali ovak u reklamama kad su kazali nije mi baš nekaj posebno Hrvatska traži zvijezdu 34451
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 09, 2009 7:51 am

Meni su sinoć stvarno svi bili odlični Hrvatska traži zvijezdu 387737 Hrvatska traži zvijezdu 387737 Hrvatska traži zvijezdu 387737 jedino Barbara baš ne,nekako ko da mi ne pripada na pozornici Hrvatska traži zvijezdu 34451

A joj a kako je Matej dobro otpjeva Tošu Hrvatska traži zvijezdu 896317
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 09, 2009 6:21 pm

ko je ispo na kraju,mm prebacio program,pa nisam vidjela! Hrvatska traži zvijezdu 13329
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 09, 2009 6:39 pm

ivana86 je napisao/la:
ko je ispo na kraju,mm prebacio program,pa nisam vidjela! Hrvatska traži zvijezdu 13329
Duško! Hrvatska traži zvijezdu 602511
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 09, 2009 7:58 pm

a tu pišemo o HTZ-u Hrvatska traži zvijezdu 648231

joj, Žuža, pusti te reklame, vjeruj mi kad ga čuješ kak pjeva, nemre ti ne biti dobar. pa nije bezveze svima glavni favorit, dečko je stvarno nekaj posebno. a odmah poslije njega mi je Bojan...ijoooj, kak je lijepo odpjeval Čolića...ma zakon. A ovo kaj zvrk veli, Matej je prekrasno pjeval tošu...ma ustvari, svi prekrasno pjevaju, stvarno zaslužuju biti među najboljima. Ona Barbara jučer nije baš bila pri sebi. Trebal bi ju s pištoljem natjerati i tek onda bi se nasmijala, sva je bila nekak izgubljena. A neko ko se bavi s poslom na pozornici ne bi si smio dozvoliti da dođe tak pokisli. Carla isto super pjeva, A Nikolina prekrasno pjeva ali daaaaaj se spusti na zemlju, pa nije baš da si Bogom dana...kaj bi trebala onda jedna Vanna, po nebu hodati? A Nikolina joj nije do koljena. Za sad. mala Iva je isto super, zakon pjeva...ma eto, svi su ok, žiri je stvarno dobar posel napravil kaj je njih izdvojil.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimened svi 10, 2009 8:03 am

happyness je napisao/la:
a tu pišemo o HTZ-u Hrvatska traži zvijezdu 648231

joj, Žuža, pusti te reklame, vjeruj mi kad ga čuješ kak pjeva, nemre ti ne biti dobar. pa nije bezveze svima glavni favorit, dečko je stvarno nekaj posebno. a odmah poslije njega mi je Bojan...ijoooj, kak je lijepo odpjeval Čolića...ma zakon. A ovo kaj zvrk veli, Matej je prekrasno pjeval tošu...ma ustvari, svi prekrasno pjevaju, stvarno zaslužuju biti među najboljima. Ona Barbara jučer nije baš bila pri sebi. Trebal bi ju s pištoljem natjerati i tek onda bi se nasmijala, sva je bila nekak izgubljena. A neko ko se bavi s poslom na pozornici ne bi si smio dozvoliti da dođe tak pokisli. Carla isto super pjeva, A Nikolina prekrasno pjeva ali daaaaaj se spusti na zemlju, pa nije baš da si Bogom dana...kaj bi trebala onda jedna Vanna, po nebu hodati? A Nikolina joj nije do koljena. Za sad. mala Iva je isto super, zakon pjeva...ma eto, svi su ok, žiri je stvarno dobar posel napravil kaj je njih izdvojil.

Slažem se,ovo mi je najbolja sezona dosad! Hrvatska traži zvijezdu 387737
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepet svi 15, 2009 7:30 pm

zoki,nikolina pa bojan Hrvatska traži zvijezdu 938175
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepet svi 15, 2009 8:22 pm

zoki je car
[Vrh] Go down
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 53
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepet svi 15, 2009 8:26 pm

Bojan, Carla, Zoran, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepet svi 15, 2009 8:59 pm

Hrvatska traži zvijezdu 12621 Nikolina mi je novi favorit!!!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimepet svi 15, 2009 9:18 pm

Enea je napisao/la:
zoki je car


Upravo to sam došla napisati! Ne da je car, nego je C A R !!!!!!!

Onda je Bojan, Z A K O N !!!!!!!

I bila bi kučka kad bi rekla da Nikolina ne pjeva super, stvarno mrak pjeva, ali ne podnosim prepotentne ženske nikak, i zato mi nije među favoritima. Pogle cara, pjeva nenadmašivo, a simpa dečko i skroz na zemlji. E, ko to ima taj je meni- faca! Hrvatska traži zvijezdu 782419
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 16, 2009 5:59 am

ko je jucer ispao???
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 16, 2009 6:44 am

Ona mala Iva Ušalj. ( hrvatska Pink Hrvatska traži zvijezdu 66333 )
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 16, 2009 8:58 am

Hrvatska traži zvijezdu 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 16, 2009 2:18 pm

meli je napisao/la:
Bojan, Carla, Zoran, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


točno tak i ja mislim Hrvatska traži zvijezdu 534560 1.BOJAN
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 16, 2009 2:28 pm

Da sam desetak godina mlađa, ovak bi bilo- Zoki za plodne dane a Bojan za normalne dane. Hrvatska traži zvijezdu 386911 Hrvatska traži zvijezdu 896458

Jooooj, curke, pa neznam koji mi je vrag, pa hormoni mi divljaju ko da sam tinejđerica...valjda ovih 2,5 godine apstinencije sad dolazi na naplatu Hrvatska traži zvijezdu 896458
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 16, 2009 2:30 pm

ne vjerujem kaj citam Hrvatska traži zvijezdu 671778 Hrvatska traži zvijezdu 671778
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitimesub svi 16, 2009 2:39 pm

Enea je napisao/la:
ne vjerujem kaj citam Hrvatska traži zvijezdu 671778 Hrvatska traži zvijezdu 671778

ma daj, pa ozbiljno ti velim, postala sam prava nimfomanka...mm me više ne vupa pogledati u oči, jer meni u očima samo " ona stvar "...joooooj, kak sam prosta, al pa kad je tak...moram jaaaako paziti da ne ostanem trudna, kvragu, nikak mi se to ne sme dogoditi Hrvatska traži zvijezdu 896458
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska traži zvijezdu Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu   Hrvatska traži zvijezdu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatska traži zvijezdu
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: