Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PEDIJATRICA U VARAŽDINU

Go down 
+2
Enea
Davorka
6 posters
Autor/icaPoruka
Davorka
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 30
Age : 43
Lokacija : TRNOVEC
Registration date : 12.04.2009

PEDIJATRICA U VARAŽDINU Empty
PostajNaslov: PEDIJATRICA U VARAŽDINU   PEDIJATRICA U VARAŽDINU Icon_minitimečet tra 30, 2009 8:02 am

POZDRAV.DA LI JE TKO U POSLJEDNJE VRIJEME UPISAO SVOJE DIJETE PEDIJATRICI I MOGAO BI MI PREPORUČITI .NAIME JA SVOJU DJECU(BLIZANCE)IMAM KOD KARAKAŠICE I UOPĆE NISMO ZADOVOLJNI.RAZUMIJEM DA IMA GUŽVU KAO I SVE ALI IPAK NEKE STVARI BI SE MOGLE PROMJENITI-SESTRA SE UOPĆE NE ŽELI JAVLJATI NA TELEFON,NITI OTVARA VRATA DA SE NEŠTO VAŽNO SAMO PITA.KAKO S DJECOM MORAM ČESTO KONTROLIRATI KOD RAZNIH SPECIJALISTI POTREBNE SU MI UPUTNICE I ZBOG NJIH MORAM PO NEKOLIKO SATI ČEKATI A POŠTO SU MLAĐI OD GODINU DANA JOŠ IH I NARUČUJE ALI IPAK MORAMO ČEKATI BAREM DVA SATA....POLUDIM.NAJGORE OD SVEGA JE ŠTO IMA DVIJE ČEKAONICE I KOJE SU UVIJEK PUNE PA SAD TI PRATI TKO JE NA REDU .LUDA SAM.NAJRAĐE BI OTIŠLA NEKOM BOLJEM ,ORGANIZANIJEM I PROFESIONALNIJEM.PONEKAD SE NE SLAŽEM S NJENIM MIŠLJENJEM ALI NEMAM IZBORA....ILI PROMJENITI DOKTORICU
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

PEDIJATRICA U VARAŽDINU Empty
PostajNaslov: Re: PEDIJATRICA U VARAŽDINU   PEDIJATRICA U VARAŽDINU Icon_minitimečet tra 30, 2009 8:51 am

mi smo ti kod Chamae Snjezane,nama je za sad ok,po uputnice ja otidem bez nje,a ne cekamo dugo,max pol sata,ako je bas ludnica,isto ti narucuje,ja mislim da ti sve narucuju,znam da ti Putar vise nema mjesta tj ne otvara vise kartona,a za Zebec ti neznam,mozda ko zna
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

PEDIJATRICA U VARAŽDINU Empty
PostajNaslov: Re: PEDIJATRICA U VARAŽDINU   PEDIJATRICA U VARAŽDINU Icon_minitimečet tra 30, 2009 9:08 am

je, naša je Putarica, i više ne primaju nikoga jer su i ovak prebukirani. Kad smo bili do godinu dana stari, pa smo se naručivali onda bi one ( sestra i dok. ) poštivale to i manje više bi začas došli na red, jer ta mjerenja i vaganja ionak radi sestra pa dok za to vrijeme može nekoga drugoga odraditi. ali sad od kad smo veći, za poludjeti je. guuuužvaaaa je stalno...al, nikad ne čekamo isto ko i Enea dulje od pol sata, stvarno. Mora im se priznati da su brze, ali ja im to ne uzimam za vrlinu, jer uđeš unutra, brzo ga pogleda, napiše kaj treba i niti se ne snajdeš i već si vani. Strašno puno imaju pacijenta i riješavaju nas ko po traci PEDIJATRICA U VARAŽDINU 66333

Isto se ne slažem s nekim njenim razmišljanjima, i razmišljala sam da idem nekam drugam, ali mi je onda jedna cura rekla: " A kak moreš biti sigurna da ti bude negdje drugdje bolje? A ova ti barem Luku pozna u dušu, kak se veli, pa joj je lakše skužiti kaj mu je dok dojdete, nego neka nova dok koja vas prvi put vidi..." I u pravu je.

Nez6nam kaj da ti savjetujem, jedna moja kolegica je kod tvoje pedicei preprezadovoljna je. Uvijek ju hvali, i sestru...a bila je jedamput kod moje kad ta vaša nije radila i sva razočarana je bila...razmisli, odvagni...svakome se drukčije neko sviđa....nažalost, nisam ti od neke pomoći...
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

PEDIJATRICA U VARAŽDINU Empty
PostajNaslov: Re: PEDIJATRICA U VARAŽDINU   PEDIJATRICA U VARAŽDINU Icon_minitimečet tra 30, 2009 11:45 am

i mi smo kod shamae i na početku sam bila dost zadovoljna,pa onda bašp i nisam ,al sve u svemu nije tak loša,ima puno gorih....
stalno su gužve i nije bog zna kak organizirano,mm ludi kad prima prek reda PEDIJATRICA U VARAŽDINU 66333 ,al ajde u prosjeku najduže čekaš jedan sat,nekad malo manje ,nekad malo više....ali kod male djece je temeljita kaj je je
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

PEDIJATRICA U VARAŽDINU Empty
PostajNaslov: Re: PEDIJATRICA U VARAŽDINU   PEDIJATRICA U VARAŽDINU Icon_minitimečet tra 30, 2009 11:49 am

Mi smo kod dr.Putar i zadovoljni smo, uvijek si popričamo(recimo kao danas),
sve 5, najduže kaj smo čekali je bilo 20min. PEDIJATRICA U VARAŽDINU 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

PEDIJATRICA U VARAŽDINU Empty
PostajNaslov: Re: PEDIJATRICA U VARAŽDINU   PEDIJATRICA U VARAŽDINU Icon_minitimečet tra 30, 2009 2:56 pm

Moja mala je kod Chamae,i ja sam prilično zadovoljna.Mi kad čekamo 20 min je veselje.Zadnjih par puta čekala skoro dva sata!!! PEDIJATRICA U VARAŽDINU 204166
[Vrh] Go down
Davorka
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 30
Age : 43
Lokacija : TRNOVEC
Registration date : 12.04.2009

PEDIJATRICA U VARAŽDINU Empty
PostajNaslov: PEDIJATRICA U VARAŽDINU   PEDIJATRICA U VARAŽDINU Icon_minitimečet tra 30, 2009 8:18 pm

MOJI SU PRIJEVREMENO ROĐENI I ONA NAS ŠALJE NA PREGLEDE PO ZG JER KAO NI NE USUĐUJE SE NIŠTA BEZ MIŠLJENJA NEOPEDIJATRA ĆAK NI CIJEPITI A KAD SMO NEDAVNO BILI KOD MILIHRAMKE ONA NIJE MOGLA NAHVALITI KAKO LIJEPO NAPREDUJU ,KAO DA SU NORMALNO ROĐENI I STVARNO NEMA POTREBE IĆI U ZG. A KARAKAŠICA KOMPLICIRA.PA MOŽETE MISLITI KAKO MI JE ČEKATI PO DVA SATA S DVOJE ŠESTOMJESEČNE BEBE A ČEKAONE PUNU PREHLAĐENE DJECE.A PREKOREDA DA I NE GOVORIM KAKO IDU.MISLIM DA SESTRA IMA DOVOLJNO VREMENA DA VIDI KOJIM REDOSLJEDOM SE STAVLJAJU KNJIŽICE A KAKO JE TKO NARUČENI-A OVAKO SE OGRAĐUJE JER ONA KAO NE PRATI.I NE SVIĐA MI SE OGOVARANJE DOKTORICE I SESTRE PACIJENTA U NAŠOJ PRISUTNOSTI.
[Vrh] Go down
Sponsored content





PEDIJATRICA U VARAŽDINU Empty
PostajNaslov: Re: PEDIJATRICA U VARAŽDINU   PEDIJATRICA U VARAŽDINU Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PEDIJATRICA U VARAŽDINU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: