Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi simptomi trudnoće

Go down 
+35
Curicaaa
milicamili
Njegova mezimica
rina
Martina
bubamara17
tamic
future mom
Malla-Mu
Zabica
Kikica
*Dijana*
Samkii
katica
ivana86
vedrana87
leobaby
Mateja
pia2
Enea
Conny
EMA-ST
žuža
Giovanna
mikica...26
pcelica8
ninana
mucica
nanino
Josipa
happyness
ivany
Monika
Aca
zvrk06
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimepet lip 07, 2013 11:44 am

bravo i naravno čestitke!!!!!
konačno jedna trudnica (za sada) na forumu... riješili se Leo i eto nam nove....jeeeeee!!!
[Vrh] Go down
bubamara17
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 2
Registration date : 09.06.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened lip 09, 2013 11:01 am

Zdravo,mozda malo prerano al zelja je ogromna.eh ovako kako sam izracunala zadnjih 5_6 dana su mi plodni dana i sve te dane smo imali nezasticen odnos,dobiti trebam tek za 15 dana...kada bi vec mogla raditi test:-)
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened lip 09, 2013 1:09 pm

poz i tebi,ja bi na tvojem mjestu ipak pricekala tih jos 2tj,tj ako bude m kasnila par dana radi test, Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704 za plusic
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened lip 09, 2013 1:20 pm

Enea je napisao/la:
poz i tebi,ja bi na tvojem mjestu ipak pricekala tih jos 2tj,tj ako bude m kasnila par dana radi test, Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704 za plusic

Slažem se
I sretno Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704 Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704 Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened lip 09, 2013 4:00 pm

slazem se s curama
Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened lip 09, 2013 8:38 pm

Sretnooo!!!
[Vrh] Go down
bubamara17
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 2
Registration date : 09.06.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimesri lip 12, 2013 7:03 pm

Zdravo drage moje odlucila cekati jos da radim test,ali vec dva dana imam polagane mucnine koje su prisutne po cijeli dan i osjetim bolove po dnu stomaka i grudi su mi postale osjetljivije,da li da cekam jos ili da radim test,pozz
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimesri lip 12, 2013 7:41 pm

ja bih cekala, jos je rano za test, a moguce da od prevelike zelje covjek umisli da ima simptome.
Nadam se da razumijes sta zelim reci. Ja sam oba puta nakon sto mi je kasnila 3 dana radila test
[Vrh] Go down
rina
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 3
Registration date : 28.06.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimepet lip 28, 2013 9:45 pm

Dobro vecer,nova sam ovdje,slucajno sam naletjela na ovaj forum i svidio mi se,trebala bih vas savjet jer nova sam i u mogucoj trudnoci Prvi simptomi trudnoće - Page 6 13329 prije mjesec dana prestala sam piti pilule i poceli smo ja i decko radit na bebi,trebam dobit M tek za deset dana,ali od jutros sam imala smedjkasti iscjedak kad idem na wc,kasnije svjetliji,jel postoji mogucnost da je implantacijsko krvarenje,imam bolove u stomaku kao kad cu dobit,i ledja me vec pet dana ne prestaju bolit? hvala
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimesub lip 29, 2013 10:51 am

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 879510 

a sve je moguće, al malo budi strpljiva pa se pričekaj dok budeš trebala dobit Prvi simptomi trudnoće - Page 6 13329 
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
rina
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 3
Registration date : 28.06.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimesub lip 29, 2013 2:35 pm

hvala na dobrodoslici :) a jos koji dan pa budemo vidjeli :)
[Vrh] Go down
Njegova mezimica
Novorođenče
Novorođenče
Njegova mezimica


Female
Broj postova : 2
Registration date : 06.08.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimeuto kol 06, 2013 1:49 pm

Pozdrav svima...imala bih jedno pitanje ako iko moze da mi od prilike kaze sta bi moglo to da bude...
Zadnja tri meseca radim na bebi kao sto sam vec i pisala i nista do sada nije bilo. Svakog meseca oko 16 dana pocinje pms..bubuljice koje mrzim , bolne grudi. Negde na sred ciklusa pocnu grudi da me bole i to traje oko 15 dana sve dok ne dobijem, a ovog meseca nisam dobila ni taj simptom, probadanje u krstima , a o apetitu da ne pricam, tek sto rucam , pojedem sve sa stola i prejedem se ja vec razmisljam sta bi opet jela.....
Medjutim evo ja bi trebala da dobijem sada 9.8 a evo ni jedan jedini pms simptom , pa cak ni te proklete bubuljice koje mrzim a koje su mi medju prvim simptomi . Nisam imala cak ni pojacani apetit , ni bolne grudi koje osecam 15 dana mesecno , jedino sto osecam a to je jedva bas kada mirujem i gledam tv pa ne razmisljam ni o cemu drugom je to da mi kroz jajnik brzo proleti ostar bol kao munja sekundu jednu i nestane. Znaci nikakva upala i sl, jer se upala inace oseca konstatno. Osecam kao da mi je u donjem stomaku tj materici neki blago naduvan balon koji pucka...slicno pucanju u crevima ali tacno osecam da je u materici. Jednostavno nista ne prijatno,samo osecaj da sam svesna da imam taj organ tj matericu, konstantno je osecam. Takodje zadnjih par dana pogotovo danas je malo izrazajni sekret koji imam, kada se obrisem papirom na papiru ostaje rastegljiv providan sekret bez ikakvog mirisa...ja inace nikada nemam sekret cak ni u pms ni u ovulaciji. Osecam konstanto kao da mi neko blago mesa po zelucu .... malko sam vise gladna...nije povecan apetit vec bas glad osecam ...Ja inace sve ovo sto sam nabrojala nikada ne osecam i to nisu moji pms simptomi koje bi trebala da osecam zadnjih bar 10 dana a ne osecam ih. Moji pms simptomi su samo apetit, bolne grudi i bubuljice a sada nemam nista od toga. Da li moze neka od vas cura da mi kaze na sta moze da ukaze izostanak pms simptoma...inace da napomenem zadnjih sest meseci mi tacno na 29 pocinje m...redovnija nego kada sam bila devojka ....hvalal vam puno....
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimepon kol 12, 2013 9:11 am

po meni ovo baš i nisu simptomi trudnoće, ali možda i jesu, kod svakoga se drugačije manifestiraju...nego danas je 12.08. jesi li dobila M ili ako nisi jesi li napravili test na trudnoću?
[Vrh] Go down
Njegova mezimica
Novorođenče
Novorođenče
Njegova mezimica


Female
Broj postova : 2
Registration date : 06.08.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimepon kol 12, 2013 4:27 pm

Nisam jos dobila. Trebala sam 9.8 i 10.8 sam uradila test koji je bio negativan...kazu mi ako je ovulacija bila kasnije da onda test nije mogao jos da vidi trudnocu tako da cu ga ponoviti tamo oko 20..8.. posto jos niti sam dobila m niti imam pms simptome...samo cu jnos malo da sacekam
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimepon kol 12, 2013 6:53 pm

Spomonjala si rastezljiv i providan sekret....taj sekret ti znači plodne dane....tako da će ti ovaj mjesec kasniti u odnosu na druge mjesece....osim ako nisi trudna....
Inače nemoj se oslanjati na simptome jer nije svima isto...ja ih nisam imala...niti jedan dan...da nije bilo trbuha nebi ni znala da sam trudna...
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimeuto kol 13, 2013 2:38 pm

kikice tak i meni...meni je jedini simptom bio da mi je kasnila M, ostalo ništa...e i da samo mi se jako spavalo...ostalo nula bodova oba puta
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimeuto kol 13, 2013 3:13 pm

....E, da i spavanje...ustajanje u 8, spavanje popodne i opet u 22 ne mogu gledati...ali to je bilo prva 3 mjeseca, poslije sve normalno...
[Vrh] Go down
milicamili
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 2
Registration date : 08.09.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened ruj 08, 2013 3:47 pm

cao ja sam nova ovdje,citala sam sve vase postove....mm i ja radimo na bebi vec godinu i po....prosli mjesec za vrjeme ovulacije smo bili vrjedni trajala je od 30og do 3eg tako sam racunala po kalendaru....juce sam imala mucnine i povracala sam,danas se osjecam iscrpljeno i bole me ledja i stomak me probada pri dnu.....jos mi je rano da radim test,jer trebam dobiti oko 16og...nadam se +
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened ruj 08, 2013 3:53 pm

Milicamili...dobro nam došla!!!!
Držimo fige za plusić!!!!! Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704
Pridruži nam se na drugim temama.
Ugodno tipkanje...
[Vrh] Go down
milicamili
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 2
Registration date : 08.09.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened ruj 08, 2013 4:35 pm

hvala na dobro doslici.....valjda ce konacno biti +Prvi simptomi trudnoće - Page 6 13329 Prvi simptomi trudnoće - Page 6 13329 Prvi simptomi trudnoće - Page 6 13329 
[Vrh] Go down
Curicaaa
Novorođenče
Novorođenče
Curicaaa


Female
Broj postova : 10
Registration date : 13.10.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened lis 13, 2013 5:04 pm

Zdravoo :D Ja sam nova na forumu :)

Htjela bi da vas pitam u vezi necega. Prosli mjesec mi je kasnila menstruacija 4 dana i imala sam sve simptome kao i uvijek da cu dobiti, bolne grudi, stomak me bolio ali imala sam pozitivan test i onda sam dobila menstruaciju posle ta 4 dana i nista...Inace mi menstruacije ne kasne nikad i uvijek su redovne. Ovaj mjesec mi kasnila 7 dana i uopste nikakve nisam imala simptome da cu dobiti, nikad mi nije prosla menstruacija da me grudi nisu boljele. Sad me uopste ne bole ali sam taj 7-8 dan samo eto dobila. Ne znam nista o trudnocama i tim simptomima. Je li neko imao slicno iskustvo? Lazna menga? Da li da radim test poslije ili ne? Ja se sve nekako nadam da sam trudna :(
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimened lis 13, 2013 9:02 pm

Jesil isla kod gina na pregled?
Mozda si dobila preko bebe ima i tih slucajeva, jel ti m menstruacija kao i inace trajala , bilo oskudnije ili sta?
Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704
[Vrh] Go down
Curicaaa
Novorođenče
Novorođenče
Curicaaa


Female
Broj postova : 10
Registration date : 13.10.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimepon lis 14, 2013 8:45 am

ninana je napisao/la:
Jesil isla kod gina na pregled?
Mozda si dobila preko bebe ima i tih slucajeva, jel ti m menstruacija kao i inace trajala , bilo oskudnije ili sta?
Prvi simptomi trudnoće - Page 6 269704  
Bilo je manje nego prije, danas mi je treci dan ali skoro pa nema nista, skroz slabo. Inace moja menstruacija traje 4-5 dana.Prvi i drugi dan je bilo ali ne puno, manje nego inace. Nisam bila na pregledu, kontala hajd reko dobila sam pa nema nade vise.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimepon lis 14, 2013 12:21 pm

najbolje da posjetiš doktora pa ćeš biti najsigurnija...ako nije trudnoća a vjerojatno nije, možda imaš nekih drugih problema koje je najbolje u startu riješiti
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitimepon lis 14, 2013 12:59 pm

E, sad...ili jesi ili nisi....trećeg nema.
Najbolje je da se javiš dr. da te pregled.
Moguće je da ti kasni i od nekog stresa, a ako si friško udana, novi život, novi planovi, nove želje mogu itekako biti stres....naravno, pozitivan...
Na kraju neka rezultat svega bude onaj koji ti želiš... Prvi simptomi trudnoće - Page 6 311573 Prvi simptomi trudnoće - Page 6 311573 Prvi simptomi trudnoće - Page 6 311573 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi simptomi trudnoće
[Vrh] 
Stranica 6 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Simptomi autizma
» znaci i simptomi blizanacke trudnoce

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: